Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Villarreal CF

Opgericht  1923
Stadion  Estadio de la Cerámica
Capacity  24,500
Manager  Javi Calleja

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
Andrés Fernández 3100000000000
Sergio Asenjo 2800000000000
Ander Cantero 2300000000000
M. Barbosa 3300000000000
Verdedigers
Pau Torres 2100000000000
D. Bonera 3700000000000
Mario Gaspar 2700000000000
Pepe Castaño 1900000000000
Adrián Marín 2100000000000
Jaume Costa 3000000000000
Álvaro González 2800000000000
Víctor Ruíz 2900000000000
Rúben Semedo 2400000000000
A. Rukavina 3400000000000
Middenvelders
Pablo Fornals 2200000000000
Sergio Lozano 1900000000000
Chuca 2100000000000
Imanol García 2200000000000
Javi Fuego 3400000000000
Trigueros 2600000000000
D. Cheryshev 2700000000000
L. Suárez 2200000000000
Bruno 3400000000000
Salem Al Dawsari 2600000000000
Rodri Hernández 2100000000000
Pedro Martínez 2200000000000
R. Guerra 2100000000000
Manu Morlanes 1900000000000
Samu Castillejo 2300000000000
R. Soriano 2700000000000
Mario González 2200000000000
Aanvallers
C. Bacca 3100000000000
Darío Poveda 2100000000000
R. Martínez 2300000000000
N. Sansone 2600000000000
Dani Raba 2200000000000
E. Ünal 2100000000000
Gerard Moreno 2600000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
Santi Cazorla 02 juli 2018ArsenalFree
Javi Fuego 30 januari 2018Espanyol1.7M €
A. N'Diaye 01 juli 2018Wolverhampton-
Gerard Moreno 12 juni 2018Espanyol20M €
Rubén Mesa 31 januari 2018SS Reyes-
C. Espinoza 01 juli 2018Boca-
E. Ünal 01 januari 2018Levante-
Alfonso Pedraza 01 juli 2018Alavés-
Transfers Out
C. Bacca 01 juli 2018Milan-
C. Bakambu 18 januari 2018Guoan-
Rodri Hernández 02 juli 2018Atlético20M €

Nieuws

Brands laat Mori naar Villarreal verkassen
Sportnieuws.nl (1 hour ago)
Cazorla terug bij Villarreal
RTL Nieuws (2 weeks ago)

Video's


Liga Promises Internacional Final Consolación Villarrea…
Zondag, 10 jun

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Belgijun 23
8:00
Tunesi
Zuid-Koreajun 23
11:00
Mexico
Duitslandjun 23
14:00
Zweden
Engelandjun 24
8:00
Panama
Japanjun 24
11:00
Senegal
Polenjun 24
14:00
Colombia
Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Saoedi-Arabijun 25
10:00
Egypte
Iranjun 25
14:00
Portugal
Spanjejun 25
14:00
Marokko
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018