Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Atalanta Bergamasca Calcio

Opgericht  1907
Stadion  Stadio Atleti Azzurri d'Italia
Capacity  24,726
Manager  G. Gasperini

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
NaamDateFromFee
Transfers In
M. Canini 01 juli 2018Cremonese-
A. Paloschi 30 juni 2018SPAL-
G. Marilungo 01 juli 2018Spezia-
M. D'Alessandro 01 juli 2018Benevento-
C. Nica 01 juli 2018Dinamo-
G. De Luca 01 juli 2018Virtus-
B. Djimsiti 01 juli 2018Benevento-
M. Sportiello 01 juli 2018Fiorentina-
L. Rizzo 14 januari 2018BolognaLoan
D. Agazzi 01 juli 2018Foggia-
A. Reca 01 juli 2018Wisła Płock-
A. Krešić 01 juli 2018Avellino-
B. Radunović 01 juli 2018Salernitana-
N. Fazzi 01 juli 2018Cesena-
L. Valzania 01 juli 2018Pescara-
P. Asmah 01 juli 2018Salernitana-
A. Santopadre 01 juli 2018Perugia-
E. Latte Lath 31 januari 2018Pescara-
Transfers Out
B. Dramé 13 januari 2018SPAL-
J. Kurtič 11 januari 2018SPALLoan
B. Cristante 01 juli 2018Benfica-
G. Parigi 26 januari 2018V. FrancavillaLoan
P. Gollini 01 juli 2018Aston Villa-
D. Mangni 31 januari 2018MonopoliLoan
M. Caldara 01 juli 2018Juventus-
A. Eleuteri 24 januari 2018MonopoliLoan
M. Badjie 19 januari 2018CatanzaroLoan

Nieuws

Valencia wil Hateboer, Atalanta weigert medewerking
Voetbal International (1 week ago)

Video's


Highlights: Atalanta-Juventus 3-0 - Semifinale U17 A e B
Woensdag, 6 jun

Highlights: Atalanta-Juventus 1-2 - Semifinale U16 A e B
Woensdag, 6 jun

Semifinale U16 A e B - Atalanta-Juventus
Dinsdag, 12 jun

Semifinale U17 Serie A e B Atalanta-Juventus
Zondag, 10 jun

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië