Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Toulouse FC

Opgericht  1937
Stadion  Stadium Municipal
Capacity  33,150
Manager  M. Debeve

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
M. Goicoechea 3000000000000
M. Vidal 2700000000000
Verdedigers
K. Amian 2000000000000
C. Jullien 2500000000000
Steven Fortès 2600000000000
S. Yago 2500000000000
F. Moubandje 2800000000000
C. Michelin 2100000000000
Issiaga Sylla 2400000000000
Middenvelders
A. Blin 2100000000000
J. Bostock 2600000000000
J. Pi 2400000000000
Q. Boisgard 2100000000000
Y. Bodiger 2300000000000
J. Durmaz 2900000000000
Manu García 2000000000000
I. Sangaré 2000000000000
Y. Cahuzac 3300000000000
Somália 2900000000000
Aanvallers
N. Mubele 2400000000000
O. Toivonen 3200000000000
M. Gradel 3000000000000
A. Leya 2000000000000
A. Delort 2600000000000
D. Khalid 1900000000000
C. Jean 2300000000000
Y. Sanogo 2500000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
J. Bostock 02 juli 2018Bursaspor-
J. Pi 01 juli 2018Brest-
A. Leya 01 juli 2018Anderlecht-
Manu García 07 juli 2018Man CityLoan
Transfers Out
M. Gradel 25 juni 2018Toulouse-
G. Imbula 01 juli 2018Stoke-
J. Akpa Akpro 13 februari 2018Salernitana-
I. Diop 19 juni 2018West Ham25M €
A. Lafont 02 juli 2018Fiorentina8.5M €

Nieuws

NAC ziet Manu Garcia naar Toulouse gaan
Telegraaf.nl (1 week ago)
Bedrijvig West Ham haalt ook Balbuena naar Londen
Voetbal International (5 days ago)
Raymond Vié : « La voiture aura toujours sa place à Toulouse
Touléco : Actu eco Toulouse (1 week ago)
West Ham houdt transfervrije Wilshere in Londen
Voetbal International (1 week ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië