Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

TV'de ve Online Canlı Futbol: Pazartesi 26 Şub.

?  
İspanya - La Liga 
Canlı +15:00 Levante 0 - 2 Real Betis fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
İtalya - Serie A 
Canlı +14:45 Cagliari 0 - 5 Napoli fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Almanya - Bundesliga 
Canlı +14:30 Borussia Dortmund 1 - 1 Augsburg fuboTV, Fox Sports 1, FOX Sports GO, FOX…
Portekiz - Primeira Liga 
Canlı +14:00 Sporting Braga 1 - 0 Tondela Sport TV1, Sport TV África
Canlı +16:00 Sporting CP 1 - 0 Moreirense fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, RTPi
Hazırlık 
Canlı +12:30 Suudi Arabistan 3 - 0 Moldovya
Arjantin - Superliga Argentina 
Canlı +17:00 Newell's Old Boys 0 - 0 Temperley Fanatiz, FOX Sports 2 Cono Sur, FOX P…
Canlı +17:00 Talleres Córdoba 2 - 0 Argentinos Juniors fuboTV, TyC Sports Internacional, Fanatiz,
Canlı +19:15 Gimnasia La Plata 1 - 0 San Lorenzo fuboTV, TyC Sports Internacional, Fanatiz,
Futbol Şovları 
Canlı 14:00 Bundesliga Match Day Fox Sports 1
Canlı 14:30 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Canlı 17:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 19:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Canlı 19:00 The Xtra - Weekday beIN Sports Canada, fuboTV Canada
Canlı 20:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
 Angola - Girabola
 Arjantin - Primera B Nacional
 Arjantin - Primera B Metropolitana
 Arjantin - Primera C Metropolitana
 Arjantin - Torneo Federal A
 Asya - AFC Kupası
 Bolivya - Liga de Futbol
 Botsvana - Premier League
 Brezilya - Campeonato Paulista A1
 Brezilya - Campeonato Carioca
 Brezilya - Campeonato Pernambucano
 Şili - Primera Division
 Çin - CFA Super Cup
 Kolombiya - Primera B
 Fildişi Kıyısı - Côte d'Ivoire Premier Division
 Çek Cumhuriyeti - Synot Liga
 Çek Cumhuriyeti - Juniorská Liga
 Danimarka - Super Liga
 Ekvador - Primera A
 İngiltere - Non League Division One
 Finlandiya - Suomen Cup
 Fransa - Ligue 2
 Almanya - Regionalliga
 Yunanistan - Superleague
 Yunanistan - Football League
 Hong Kong - HKFA 1st Division
 Hindistan - I-League
 İrlanda Cumhuriyeti - Airtricity Premier League
 İsrail - Ligat Ha'Al
 İsrail - Liga Leumit
 İtalya - Serie B
 İtalya - Serie C
 İtalya - Serie D
 İtalya - Campionato Primavera
 Jamaika - National Premier League
 Malezya - Premier League
 Hollanda - Eerste Divisie
 Paraguay - Division Profesional
 Slovakya - Fortuna Liga
 İspanya - Segunda Division
 İspanya - Segunda División B
 İsveç - Svenska Cupen
 İsviçre - Swiss Challenge League
 Tanzanya - Tanzania Premier League
 Türkiye - Süper Lig
 Türkiye - 1. Lig
 Türkiye - 2. Lig
 Dünya - Klüpler Arası Dostluk Maçı
 Dünya - Futbol Şovları
?  
Avrupa - UEFA Şampiyonlar Ligi 
Tekrar 7:00 Sevilla vs Manchester United Fox Sports Southwest
Tekrar 10:00 Chelsea vs Barcelona Fox Soccer Plus, Super Soccer Channel 61,
Tekrar 15:00 Chelsea vs Barcelona MSG Plus
Tekrar 17:00 Sevilla vs Manchester United MSG Plus
Avrupa - UEFA Avrupa Ligi 
Tekrar 0:00 Arsenal vs Östersunds FK Fox Soccer Plus
Tekrar 8:00 CSKA Moskva vs Crvena Zvezda Fox Soccer Plus
Tekrar 19:00 Zenit vs Celtic Fox Soccer Plus
İspanya - La Liga 
Tekrar 7:30 Real Madrid vs Deportivo Alavés fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 9:00 Barcelona vs Girona fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 10:00 Sevilla vs Atlético Madrid fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 13:30 Real Madrid vs Deportivo Alavés fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 18:00 Barcelona vs Girona fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 22:00 Real Madrid vs Deportivo Alavés fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
İtalya - Serie A 
Tekrar 1:00 Roma vs Milan fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 9:30 Roma vs Milan fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 10:30 Juventus vs Atalanta fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 14:00 Juventus vs Atalanta fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 23:30 Internazionale vs Benevento fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Almanya - Bundesliga 
Tekrar 2:00 Bayer Leverkusen vs Schalke 04 Fox Soccer Plus
Tekrar 2:00 Werder Bremen vs Hamburger SV MSG Plus
Tekrar 4:00 RB Leipzig vs Köln Fox Soccer Plus
Tekrar 5:00 Werder Bremen vs Hamburger SV Fox Sports Arizona
Tekrar 6:00 Bayern München vs Hertha BSC Fox Soccer Plus
Tekrar 7:00 Werder Bremen vs Hamburger SV Fox Sports Florida
Tekrar 9:00 Bayer Leverkusen vs Schalke 04 Fox Sports Florida
Tekrar 10:00 Bayern München vs Hertha BSC Fox Sports Southwest, beIN Sports 2
Tekrar 11:00 Bayer Leverkusen vs Schalke 04 MSG Plus
Tekrar 12:00 Bayern München vs Hertha BSC MASN2
Tekrar 13:00 Mainz 05 vs Wolfsburg MSG Plus
Tekrar 19:30 Werder Bremen vs Hamburger SV Root Sports Northwest
Tekrar 22:00 Borussia Dortmund vs Augsburg Fox Soccer Plus
Fransa - Ligue 1 
Tekrar 3:00 PSG vs Olympique Marseille fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 7:00 PSG vs Olympique Marseille fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 13:00 PSG vs Olympique Marseille fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 18:30 PSG vs Olympique Marseille fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Portekiz - Primeira Liga 
Tekrar 20:30 Paços de Ferreira vs Benfica fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
İngiltere - FA Cup 
Tekrar 12:00 Leicester City vs Sheffield United Fox Soccer Plus
Meksika - Liga MX 
Tekrar 2:00 Santos Laguna vs Cruz Azul Univision Deportes
Tekrar 12:00 Pumas UNAM vs Guadalajara Univision Deportes
Tekrar 12:30 América vs Tijuana Univision Deportes
Tekrar 14:00 Santos Laguna vs Cruz Azul Univision Deportes
Tekrar 14:30 Tigres UANL vs Morelia Univision Deportes
Arjantin - Superliga Argentina 
Tekrar 23:00 Talleres Córdoba vs Argentinos Juniors TyC Sports Internacional, Fox Sports Pr…
Brezilya - Campeonato Paulista A1 
Tekrar 4:00 Santos vs Santo André PFC Internacional
Tekrar 11:00 Corinthians vs Palmeiras fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 15:00 São Paulo vs Ferroviária PFC Internacional
Brezilya - Campeonato Gaucho 
Tekrar 1:00 Grêmio vs Novo Hamburgo PFC Internacional
Tekrar 16:00 Grêmio vs Novo Hamburgo PFC Internacional
Brezilya - Campeonato Carioca 
Tekrar 0:00 Fluminense vs Flamengo PFC Internacional
Tekrar 2:00 Botafogo vs Cabofriense PFC Internacional
Tekrar 3:00 Fluminense vs Flamengo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 3:00 Portuguesa RJ vs Vasco da Gama PFC Internacional
Tekrar 6:00 Fluminense vs Flamengo PFC Internacional
Tekrar 23:00 Botafogo vs Cabofriense PFC Internacional
Brezilya - Campeonato Mineiro 
Tekrar 5:00 Tupi vs Atletico Minerio PFC Internacional
Tekrar 6:00 Tupi vs Atletico Minerio PFC Internacional
Çin - Super League 
Tekrar 6:35 Shanghai Shenhua vs Guangzhou Evergrande
Afrika - CAF Süper Kupa 
Gecikme 12:00 Wydad Casablanca vs TP Mazembe fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Meksika - Ascenso MX 
Tekrar 0:00 Venados vs Atlético San Luis fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 14:00 Atlético Zacatepec vs Potros UAEM fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 22:30 Atlético Zacatepec vs Potros UAEM fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Futbol Şovları 
Tekrar 0:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 1:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 6:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Tekrar 8:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 9:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 14:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 14:30 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 16:45 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 19:00 LaLiga Highlight Zone fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 19:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Tekrar 20:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 20:00 Monday Night Soccer fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Tekrar 21:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 22:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 23:00 Ligue 1 Highlight Show fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…

 

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

DanimarkaHaz 21
8:00
Avustralya
FransaHaz 21
11:00
Peru
ArjantinHaz 21
14:00
Hırvatistan
BrezilyaHaz 22
8:00
Kosta Rika
NijeryaHaz 22
11:00
İzlanda
SırbistanHaz 22
14:00
İsviçre
BelçikaHaz 23
8:00
Tunus
Kore CumhuriyetiHaz 23
11:00
Meksika
AlmanyaHaz 23
14:00
İsve
İngiltereHaz 24
8:00
Panama
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz vs Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran vs İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018