Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
İsrail

İsrail - Ligat Ha'Al

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajP
1 Ashdod 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Beitar Jerusalem 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Bnei Sakhnin 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Bnei Yehuda 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Hapoel Be'er Sheva 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Hapoel Hadera 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Hapoel Haifa 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Hapoel Ra'anana 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Hapoel Tel Aviv 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Ironi Kiryat Shmona 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Maccabi Haifa 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Maccabi Netanya 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Maccabi Petah Tikva 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Maccabi Tel Aviv 0 0 0 0 0 0 +0 0
Küme Düşme Roundu

 

Gol Kralları

OyuncuTakımGolPenaltılar
Ligat Al: Normal Sezon
D. SebaMaccabi Netanya 18 1
V. KjartanssonMaccabi Tel Aviv 11 1
A. TurgemanHapoel Haifa 10 0
I. ShechterBeitar Jerusalem 9 1
E. Ben BasatHapoel Haifa 8 0
N. BlackmanMaccabi Tel Aviv 8 1
ClaudemirBeitar Jerusalem 8 3
H. MamanHapoel Be'er Sheva 8 1
T. PekhartHapoel Be'er Sheva 8 1
G. VarenneBeitar Jerusalem 8 0
S. AbuhatzeraHapoel Ra'anana 7 2
E. AtarMaccabi Tel Aviv 7 1
B. AzubelHapoel Acre 7 1
Y. BenayounMaccabi Petah Tikva 7 0
L. CohenMaccabi Petah Tikva 7 0
Ligat Al: Şampiyonluk Roundu
D. SebaMaccabi Netanya 6 0
O. AtziliMaccabi Tel Aviv 5 3
R. GordanaBnei Yehuda 5 3
E. Ben BasatHapoel Haifa 4 1
H. EzraBeitar Jerusalem 4 0
H. MamanHapoel Be'er Sheva 4 0
G. MelamedHapoel Be'er Sheva 4 0
B. SaharHapoel Be'er Sheva 4 1
Y. CohenBnei Yehuda 3 1
D. KougbenyaMaccabi Netanya 3 0
E. LeviMaccabi Netanya 3 1
A. NwakaemeHapoel Be'er Sheva 3 1
J. SylvestrBeitar Jerusalem 3 0
G. ArelHapoel Haifa 2 0
N. BlackmanMaccabi Tel Aviv 2 1
Ligat Al: Küme Düşme Roundu
J. FaucherBnei Sakhnin 5 0
S. AbuhatzeraHapoel Ra'anana 3 1
L. CohenMaccabi Petah Tikva 3 1
I. DavidovIroni Kiryat Shmona 3 0
L. InbrumAshdod 3 2
N. RukavytsyaMaccabi Haifa 3 1
S. ArbeitmanHapoel Ra'anana 2 0
K. ArshidHapoel Ra'anana 2 0
O. MizrachiMaccabi Haifa 2 0
F. MugrabiBnei Sakhnin 2 2
M. OremušHapoel Ashkelon 2 0
I. RyanIroni Kiryat Shmona 2 0
G. TadéMaccabi Petah Tikva 2 1
B. VahabaHapoel Ra'anana 2 0
CaioMaccabi Haifa 1 0

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan