Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

TV'de ve Online Canlı Futbol: Salı 24 Eki.

?  
İtalya - Serie A 
Canlı +14:45 Internazionale 3 - 2 Sampdoria fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, Rai Ita…
İspanya - Kral Kupası 
Canlı +13:30 Numancia 2 - 1 Málaga fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Canlı +13:30 Cartagena 0 - 3 Sevilla fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN
Canlı +14:30 Getafe 0 - 1 Deportivo Alavés fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Canlı +14:30 Real Zaragoza 0 - 2 Valencia fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, D…
Canlı +15:30 Cádiz 1 - 2 Real Betis fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Canlı +15:30 Real Murcia 0 - 3 Barcelona fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
İngiltere - Capital One Cup 
Canlı +14:45 Leicester City 3 - 1 Leeds United ESPN3, WatchESPN, LCFC Radio, LUTV
Canlı +14:45 Arsenal 2 - 1 Norwich City ESPN3, WatchESPN, Arsenal Player, DAZN
Canlı +14:45 Swansea City 0 - 2 Manchester United ESPN3, WatchESPN, SiriusXM FC, MUTV Onl…
Canlı +14:45 Bristol City 4 - 1 Crystal Palace ESPN3, WatchESPN, Palace PlayerHD Live,
Canlı +14:45 AFC Bournemouth 3 - 1 Middlesbrough ESPN3, WatchESPN, DAZN, Viaplay Denmar…
Canlı +15:00 Manchester City P0 - 0 Wolverhampton Wanderers ESPN3, WatchESPN, Wolves TV, DAZN
Almanya - DFB Pokal 
Canlı +12:30 Bayer Leverkusen 4 - 1 Union Berlin ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deportes+, W…
Canlı +12:30 Fortuna Düsseldorf 0 - 1 Borussia M'gladbach Sky Sport 1 HD, Sky Sport 3/HD, Sport…
Canlı +12:30 Wehen Wiesbaden 1 - 3 Schalke 04 Sky Sport 1 HD, Sky Sport 5/HD, TVP Spo…
Canlı +12:30 Paderborn 2 - 0 Bochum Sky Sport 1 HD, Sky Sport 9/HD, Sky Go D…
Canlı +14:45 Schweinfurt 0 - 4 Eintracht Frankfurt Sky Sport 1 HD, Sky Sport 6/HD, Sky Go D…
Canlı +14:45 Greuther Fürth 1 - 3 Ingolstadt Sky Sport 1 HD, Sky Sport 10/HD, Sky…
Canlı +14:45 Mainz 05 3 - 2 Holstein Kiel Sky Sport 1 HD, Sky Sport 8/HD, Sky Go D…
Canlı +14:45 Magdeburg 0 - 5 Borussia Dortmund ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deportes+, W…
Hazırlık 
Canlı 19:00 Grenada 0 - 5 Panama
Güney Amerika - Copa Libertadores 
Canlı +18:15 River Plate 1 - 0 Lanús FOX Soccer Match Pass, DAZN, sportdigi…
Meksika - Copa MX 
Canlı +20:00 Toluca 1 - 1P Atlante Canal 5 Televisa, ESPN+, ESPN+, ESPN Pl…
Canlı +20:00 Morelia 2 - 2P Tijuana fuboTV, Univision Deportes, ESPN Play Su…
Canlı +21:30 América 1 - 0 Cruz Azul fuboTV, Univision Deportes, Canal 5 Televi…
Canlı +22:06 León 1 - 1P Querétaro ESPN Play Sur, TVC Deportes, ESPN Pla…
Arjantin - Copa Argentina 
Canlı +20:10 Atlético Tucumán 1 - 0 Vélez Sarsfield fuboTV, TyC Sports Internacional, Fanatiz,
Kolombiya - Primera A 
Canlı +20:45 América de Cali 3 - 2 Patriotas Boyacá RCN Nuestra Tele, Win Sports
İngiltere - League One 
Canlı +14:45 Oldham Athletic 2 - 1 Bury iFollow
Güney Amerika - Copa Sudamericana 
Canlı +20:45 Libertad 1 - 0 Racing Club FOX Soccer Match Pass, Sport TV2, Spo…
Hollanda - KNVB Beker 
Canlı +12:30 NEC 3 - 0 Achilles '29 Fox Sports 5, Fox Sports 1, Fox Sports G…
Canlı +13:45 Fortuna Sittard 3 - 0 Go Ahead Eagles
Canlı +13:45 PEC Zwolle 3 - 2 Kozakken Boys
Canlı +13:45 RKC Waalwijk 7 - 0 De Treffers
Canlı +13:45 Den Bosch 0 - 2 Cambuur
Canlı +13:45 Katwijk 1 - 2 VVSB
Canlı 13:45 VVV vs Koninklijke HFC
Canlı +14:45 Twente 3 - 0 PSV fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Peru - Primera Division 
Canlı 14:15 Juan Aurich 0 - 0 Universidad San Martín Peru Magico, Fanatiz
Canlı +16:30 Deportivo Municipal 1 - 0 Comerciantes Unidos Peru Magico, Fanatiz
Canlı 18:45 Academia Cantolao 0 - 0 Ayacucho Peru Magico, Fanatiz
Amerika Birleşik Devletleri - College Soccer 
Canlı 19:00 Central Arkansas vs Evansville ESPN3, WatchESPN
Canlı 19:00 Michigan State vs Notre Dame BTN
Canlı 19:00 Akron vs Pittsburgh WatchESPN, ACC Network
Canlı 19:00 South Carolina vs Nc State WatchESPN, ACC Network
Canlı 19:00 Delaware vs Duke WatchESPN, ACC Network
Canlı 20:00 Wisconsin vs Milwaukee ESPN3, WatchESPN
Futbol Şovları 
Canlı 17:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 18:00 Locura Deportiva Univision Deportes
Canlı 19:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Canlı 19:00 Univisión Deportes Futbol Club Univision Deportes
Canlı 19:00 The Xtra - Weekday beIN Sports Canada, fuboTV Canada
Canlı 20:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
 Cezayir - Ligue 1
 Arjantin - Primera B Metropolitana
 Arjantin - Torneo Federal A
 Avustralya - FFA Cup
 Avusturya - ÖFB-Cup
 Avusturya - Regionalliga
 Belçika - Pro League
 Brezilya - Serie B
 Bulgaristan - Bulgarian Cup
 Kosta Rika - Primera Division
 Hırvatistan - Nogometni Cup
 Güney Kıbrıs - First Division
 Çek Cumhuriyeti - Pohár České pošty
 İngiltere - Conference National
 İngiltere - Conference North
 İngiltere - Non League Premier
 İngiltere - Non League Division One
 İngiltere - Football League Trophy
 Avrupa - UEFA U17 Euro Eleme
 Avrupa - UEFA U19 Avrupa Şampiyonası
 Fransa - Coupe de la Ligue
 Yunanistan - Greek Cup
 Haiti - Ligue Haïtienne
 Macaristan - Magyar Kupa
 Endonezya - Liga Super Indonesia
 İsrail - Toto Cup Ligat Al
 İtalya - Serie B
 Kenya - Kenyan Premier League
 Kosova - Raiffeisen Superliga
 Libya - Libyan Premier League
 Norveç - 1. Divisjon
 Paraguay - Division Profesional
 Polonya - Puchar Polski
 Portekiz - Taça da Liga
 Romanya - Cupa Romaniei
 İskoçya - Premier Lig
 Singapur - Singapore Premier League
 Slovenya - Prva Liga
 Slovenya - Pokal Slovenije
 Sudan - Sudan Premier League
 İsveç - Superettan
 İsviçre - Schweitzer Pokal
 Suriye - Premier League
 Trinidad Tobago - T & T Pro League
 Türkiye - Türkiye Kupası
 Dünya - FIFA Kadınlar Dünya Kupası Elemeler
 Zambiya - Zambian Super League
 Dünya - Futbol Şovları
?  
ABD/Kanada - Major League Soccer 
Tekrar 12:30 New York City vs Columbus Crew YES Network
Tekrar 23:00 Seattle Sounders FC vs Colorado Rapids Root Sports Northwest
Avrupa - UEFA Şampiyonlar Ligi 
Tekrar 2:00 Manchester City vs Napoli Fox Soccer Plus
Tekrar 4:00 Feyenoord vs Shakhtar Donetsk ESPN Deportes
Tekrar 10:00 APOEL vs Borussia Dortmund Fox Soccer Plus
Tekrar 14:00 Real Madrid vs Tottenham Hotspur MSG Plus, Fox Sports Detroit, Fox Sports…
Tekrar 15:00 Real Madrid vs Tottenham Hotspur Fox Sports Midwest, Fox Sports Southwest
Tekrar 16:00 Chelsea vs Roma FOX Deportes
Tekrar 16:30 Real Madrid vs Tottenham Hotspur Fox Sports Arizona
Tekrar 18:00 Manchester City vs Napoli Fox Soccer Plus
Tekrar 19:00 Real Madrid vs Tottenham Hotspur Root Sports Northwest
Avrupa - UEFA Avrupa Ligi 
Tekrar 0:00 Villarreal vs Slavia Praha Fox Soccer Plus
Tekrar 8:00 Milan vs AEK Athens Fox Soccer Plus
Tekrar 16:00 Olympique Marseille vs Vitória Guimarães Fox Soccer Plus
İngiltere - Premier Lig 
Tekrar 22:00 Manchester City vs Burnley YES Network
İspanya - La Liga 
Tekrar 10:30 Celta de Vigo vs Atlético Madrid fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 11:00 Real Madrid vs Eibar fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 14:30 Barcelona vs Málaga fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
İtalya - Serie A 
Tekrar 18:30 Udinese vs Juventus fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Almanya - Bundesliga 
Tekrar 7:00 Eintracht Frankfurt vs Borussia Dortmund Fox Sports San Diego
Tekrar 8:00 Wolfsburg vs Hoffenheim Fox Sports Florida
Tekrar 10:00 Hamburger SV vs Bayern München Fox Sports Southwest
Tekrar 11:00 Wolfsburg vs Hoffenheim Fox Sports Midwest
Tekrar 12:00 Hamburger SV vs Bayern München Fox Sports West, MASN, MASN2
Tekrar 12:00 Eintracht Frankfurt vs Borussia Dortmund Fox Sports Ohio, Fox Sports Ohio+
Tekrar 12:00 RB Leipzig vs Stuttgart Fox Soccer Plus
Tekrar 13:00 Eintracht Frankfurt vs Borussia Dortmund Fox Sports Midwest
Tekrar 15:00 Hamburger SV vs Bayern München AT&T SportsNet Pittsburgh
Tekrar 16:00 Hamburger SV vs Bayern München MSG Plus
Tekrar 20:00 Hamburger SV vs Bayern München Fox Soccer Plus
Tekrar 21:00 Eintracht Frankfurt vs Borussia Dortmund Root Sports Northwest
Fransa - Ligue 1 
Tekrar 7:00 Olympique Marseille vs PSG fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 8:30 Olympique Marseille vs PSG fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Portekiz - Primeira Liga 
Tekrar 11:00 Vitória Setúbal vs Marítimo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 16:00 Estoril vs Boavista fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 20:00 Porto vs Paços de Ferreira fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
FIFA U-17 Dünya Kupası 
Tekrar 14:00 Almanya U-17 vs Brezilya U-17 Fox Soccer Plus
Tekrar 20:30 Almanya U-17 vs Brezilya U-17 Fox Sports 2
Meksika - Liga MX 
Tekrar 13:00 Veracruz vs Guadalajara Univision Deportes
Tekrar 16:00 América vs Necaxa Univision Deportes
Tekrar 17:00 Veracruz vs Guadalajara Univision Deportes
Arjantin - Copa Argentina 
Tekrar 2:00 Godoy Cruz vs Rosario Central TyC Sports Internacional, TyC Sports In…
Brezilya - Brasileirão 
Tekrar 0:00 Vasco da Gama vs Coritiba fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 13:30 São Paulo vs Flamengo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 14:00 Cruzeiro vs Atletico Minerio PFC Internacional
Tekrar 22:30 Vasco da Gama vs Coritiba PFC Internacional
Afrika - CAF Şampiyonlar Ligi 
Gecikme 12:00 Wydad Casablanca vs USM Alger fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Meksika - Ascenso MX 
Tekrar 3:00 Dorados vs Zacatepec fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Amerika Birleşik Devletleri - College Soccer 
Tekrar 6:00 Southern New Hampshire vs Bentley FCS Central
Tekrar 8:00 Southern New Hampshire vs Assumption FCS Central
Tekrar 13:00 California vs Oregon Pac-12
Galler - League Cup 
Tekrar 14:30 Swansea City vs Manchester United SiriusXM FC
Futbol Şovları 
Tekrar 0:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 0:00 República Deportiva Univision Deportes
Tekrar 0:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Tekrar 1:00 Monday Night Soccer fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Tekrar 1:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 1:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 2:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 2:00 Futbol en Serio Punto Univision Deportes
Tekrar 3:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 3:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 4:00 Univisión Deportes Futbol Club Univision Deportes
Tekrar 6:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Tekrar 6:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 6:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Tekrar 7:30 LaLiga Highlight Zone fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 8:00 Somos Bundesliga Univision Deportes
Tekrar 9:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 9:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 9:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 11:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 12:00 Somos LMX Univision Deportes
Tekrar 13:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 14:00 The Turkish SüperLig Hour fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 14:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 14:00 Somos Bundesliga Univision Deportes
Tekrar 15:00 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Tekrar 19:00 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 19:30 Ligue 1 Highlights fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 20:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 21:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 22:30 UEFA Champions League Magazine Fox Sports 2

 

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

BelçikaHaz 23
8:00
Tunus
Kore CumhuriyetiHaz 23
11:00
Meksika
AlmanyaHaz 23
14:00
İsve
İngiltereHaz 24
8:00
Panama
JaponyaHaz 24
11:00
Senegal
PolonyaHaz 24
14:00
Kolombiya
UruguayHaz 25
10:00
Rusya
Suudi ArabistanHaz 25
10:00
Mısır
İranHaz 25
14:00
Portekiz
İspanyaHaz 25
14:00
Fas
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018