Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
İskoçya

İskoçya - Premier Lig

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajP
1 Aberdeen 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Celtic 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Dundee 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Hamilton Academical 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Hearts 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Hibernian 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Kilmarnock 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Livingston 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Motherwell 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Rangers 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 St. Johnstone 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 St. Mirren 0 0 0 0 0 0 +0 0
Küme Düşme Roundu

 

Gol Kralları

OyuncuTakımGolPenaltılar
Premier League: 1st Phase
K. BoydKilmarnock 16 2
A. MorelosRangers 14 0
J. WindassRangers 12 0
A. SchalkRoss County 11 2
K. LaffertyHearts 10 1
L. GriffithsCeltic 9 0
A. RooneyAberdeen 9 2
S. SinclairCeltic 9 2
M. DembéléCeltic 8 1
L. MoultMotherwell 8 2
S. MurrayDundee 8 1
E. BrophyKilmarnock 7 0
J. ForrestCeltic 7 0
A. StokesHibernian 7 2
J. TavernierRangers 7 4
Premier League: 2nd Phase
J. MacLarenHibernian 5 0
S. MacLeanSt. Johnstone 4 0
O. ÉdouardCeltic 3 0
F. KamberiHibernian 3 2
S. AllanHibernian 2 0
R. BowmanMotherwell 2 0
K. BoydKilmarnock 2 0
N. ÇiftçiMotherwell 2 0
K. DoolanPartick Thistle 2 0
D. ImrieHamilton Academical 2 1
K. LaffertyHearts 2 0
K. McLeanAberdeen 2 1
D. McMillanSt. Johnstone 2 1
S. MoussaDundee 2 0
D. TempletonHamilton Academical 2 0

Premier Lig'i Amerika Birleşik Devletleri'te yayınlamak için lisanslı kanallar

Turner Broadcasting System Inc.
Season: 2018
Available on:
B/R Live
bwin
Season: 2017-2018
Celtic TV
Season: 2017-2018
DEETV
Season: 2017-2018
Hearts TV
Season: 2017-2018
Hibs TV
Season: 2017-2018
Rangers TV
Season: 2017-2018
RedTV International
Seasons: 2014-2018

 

Haberler

BB Erzurumspor'da hedef Nadir Çiftçi!
Yeni Akit Gazetesi (2 weeks ago)
Guti'ye St.Mirren'den Sürpriz Teklif !
SporunDibi (Basın Bildirisi) (Blog) (2 weeks ago)
Ferguson taburcu oldu
Anadolu Ajansı (3 weeks ago)
3600 ek gösterge nedir?
EnPolitik (Basın Bildirisi) (4 weeks ago)
Tunus - İngiltere | CANLI
Fotomaç (6 days ago)
Demokrasiye vurulan ilk darbe: 27 Mayıs
EnPolitik (Basın Bildirisi) (4 weeks ago)

 

Videolar


TRAINING | Gers In Spain | Day 8 extended
10 saat önce

INTERVIEW | Wes Foderingham | 24 June 2018
14 saat önce

INTERVIEW | Greg Docherty | 24 Jun 2018
15 saat önce

Celtic FC - Brendan Rodgers is impressed with his playe…
17 saat önce

INTERVIEW | Andy Halliday | 24 June 2018
17 saat önce

WORLD CUP | Jordan Rossiter Predicts
20 saat önce

TRAINING | Gers In Spain | Day Seven Extended
2 gün önce

INTERVIEW | Colin Stewart | 23 Jun 2018
2 gün önce

INTERVIEW | Robby McCrorie | 23 Jun 2018
2 gün önce

Celtic FC - Lewis Morgan hoping to make an impact on pr…
2 gün önce

INTERVIEW | James Tavernier | 23 Jun 2018
2 gün önce

INTERVIEW | Allan McGregor | 23 Jun 2018
2 gün önce

TRAINING | Gers In Spain | Day Six Extended
3 gün önce

Celtic FC - Upping the intensity for pre-season
3 gün önce

INTERVIEW | Ovie Ejaria | 22 Jun 2018
3 gün önce

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

DanimarkaHaz 26
10:00
Fransa
AvustralyaHaz 26
10:00
Peru
NijeryaHaz 26
14:00
Arjantin
İzlandaHaz 26
14:00
Hırvatistan
MeksikaHaz 27
10:00
İsve
Kore CumhuriyetiHaz 27
10:00
Almanya
SırbistanHaz 27
14:00
Brezilya
İsviçreHaz 27
14:00
Kosta Rika
JaponyaHaz 28
10:00
Polonya
SenegalHaz 28
10:00
Kolombiya
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya 2 - 0 İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya 2 - 0 Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan 1 - 2 İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti 1 - 2 Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya 2 - 1 İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika 5 - 2 Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere 6 - 1 Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya 2 - 2 Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya 0 - 3 Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018