Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

TV'de ve Online Canlı Futbol: Cumartesi 28 Eki.

?  
İngiltere - Premier Lig 
Canlı + 7:30 Manchester United 1 - 0 Tottenham Hotspur fuboTV, NBCSports.com, NBCSN, NBC Sports…
Canlı +10:00 Arsenal 2 - 1 Swansea City NBC Sports Gold, SiriusXM FC, TalkSport…
Canlı +10:00 Crystal Palace 2 - 2 West Ham United fuboTV, UNIVERSO, UNIVERSO NOW, Tel…
Canlı +10:00 Liverpool 3 - 0 Huddersfield Town fuboTV, CNBC, NBCSports.com, NBC Sports…
Canlı +10:00 Watford 0 - 1 Stoke City NBC Sports Gold, TalkSport Radio World,
Canlı +10:00 West Bromwich Albion 2 - 3 Manchester City fuboTV, NBCSports.com, NBCSN, NBC Sports…
Canlı +12:30 AFC Bournemouth 0 - 1 Chelsea fuboTV, NBC, NBCSports.com, NBC Sports Li…
İspanya - La Liga 
Canlı + 7:00 Deportivo Alavés 1 - 2 Valencia fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Canlı +12:30 Atlético Madrid 1 - 1 Villarreal fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Canlı +14:45 Athletic Club 0 - 2 Barcelona fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Canlı +16:30 Sevilla 2 - 1 Leganés fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
İtalya - Serie A 
Canlı +12:00 Milan 0 - 2 Juventus fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Canlı +14:45 Roma 1 - 0 Bologna fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, Rai Ita…
Almanya - Bundesliga 
Canlı + 9:30 Hoffenheim 1 - 3 Borussia M'gladbach FOX Soccer Match Pass, Sportsnet Worl…
Canlı + 9:30 Hertha BSC 2 - 1 Hamburger SV FOX Soccer Match Pass, Sportsnet Worl…
Canlı + 9:30 Schalke 04 1 - 1 Wolfsburg fuboTV, Univision Deportes, FOX Soccer M…
Canlı + 9:30 Bayer Leverkusen 2 - 1 Köln FOX Soccer Match Pass, Sportsnet Worl…
Canlı + 9:30 Hannover 96 4 - 2 Borussia Dortmund fuboTV, Fox Soccer Plus, FOX Deportes, F…
Canlı +12:30 Bayern München 2 - 0 RB Leipzig fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, Univ…
Fransa - Ligue 1 
Canlı +11:00 Bordeaux 0 - 2 Monaco fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, TV5 Mo…
Canlı +14:00 Caen 1 - 0 Troyes fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Canlı +14:00 Dijon 1 - 0 Nantes fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Canlı +14:00 Guingamp 1 - 1 Amiens SC fuboTV, DAZN, DAZN, beIN Sports MAX 6
Canlı +14:00 Montpellier 0 - 1 Rennes fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Canlı +14:00 Strasbourg 2 - 2 Angers SCO fuboTV, DAZN, DAZN, beIN Sports MAX 8
Portekiz - Primeira Liga 
Canlı +11:00 Marítimo 2 - 0 Tondela Sport TV1, Sport TV África, BandSports
Canlı +13:15 Belenenses 3 - 0 Moreirense fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, Sport TV…
Canlı +15:30 Boavista 0 - 3 Porto fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, RTPi
FIFA U-17 Dünya Kupası 
Canlı + 7:30 Brezilya U-17 2 - 0 Mali U-17
*Third Place Match
fuboTV, Fox Sports 1, FOX Sports GO, Tel…
Canlı +10:30 İngiltere U-17 5 - 2 İspanya U-17
*Final
fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, Telem…
Hazırlık 
Canlı 20:00 Bermuda 2 - 3 Barbados
Meksika - Liga MX 
Canlı +19:00 Cruz Azul 1 - 2 Tigres UANL fuboTV, Univision Deportes, Fanatiz, TDN
Canlı +19:00 Querétaro 2 - 2 Atlas ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deportes+, W…
Canlı +21:00 Monterrey 2 - 0 América fuboTV, Univision Deportes, Univision, Univ…
Canlı +21:06 León 6 - 2 Veracruz Fanatiz, Fox Sports Chile, FOX Sports 2…
Canlı +22:00 Necaxa 5 - 0 Lobos BUAP ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deportes+, W…
Canlı +22:06 Guadalajara 3 - 1 Tijuana fuboTV, Univision Deportes, Univision, Univ…
Arjantin - Superliga Argentina 
Canlı +13:00 Huracán 4 - 0 Lanús TyC Sports Internacional, Fanatiz, TNT…
Canlı +13:00 Unión Santa Fe 2 - 0 Godoy Cruz Fanatiz, Fox Sports Premium Argentina,
Canlı +15:10 San Martín San Juan 1 - 0 Estudiantes TyC Sports Internacional, Fanatiz, TNT…
Canlı +17:20 Atlético Tucumán 3 - 1 Racing Club Fanatiz, Fox Sports 2 Brazil, TNT Sport…
Canlı +20:20 Talleres Córdoba 4 - 0 River Plate Fanatiz, Sport 1, Arena Sport 3 Serbia, Те…
Arjantin - Primera B Nacional 
Canlı +14:05 Quilmes 0 - 0 Estudiantes de San Luis fuboTV, TyC Sports Argentina, TyC Sports…
Canlı +14:30 Brown de Adrogué 1 - 2 Guillermo Brown TyC Sports Play
Canlı +14:30 Villa Dálmine 2 - 0 Los Andes TyC Sports Play
Canlı +14:30 All Boys 1 - 0 Instituto TyC Sports Play
Canlı +17:00 Deportivo Morón 1 - 1 San Martín Tucumán DIRECTV Sports Argentina, TyC Sports…
Arjantin - Primera B Metropolitana 
Canlı +12:05 Atlanta 2 - 0 Defensores de Belgrano fuboTV, TyC Sports Internacional, TyC Sp…
Canlı +14:30 Colegiales 3 - 3 Sacachispas TyC Sports Play
Canlı +14:30 Comunicaciones 0 - 3 Fénix TyC Sports Play
Canlı +14:30 Deportivo Español 2 - 2 Talleres Remedios TyC Sports Play
Brezilya - Brasileirão 
Canlı +15:00 São Paulo 2 - 1 Santos PFC Internacional, Premiere FC Brasil
Canlı +17:00 Flamengo 0 - 0 Vasco da Gama GOLTV, GolTV Espanol, PFC Internacional,
Canlı +20:00 Atlético PR 0 - 0 Chapecoense Premiere FC Brasil
Şili - Primera Division 
Canlı +11:00 Deportes Temuco 1 - 0 Colo-Colo Fanatiz, CDF Premium, CDF HD
Canlı +14:30 Palestino 0 - 1 Huachipato TV Chile, Fanatiz, CDF Premium, CDF HD
Canlı +17:00 Unión Española 4 - 2 Deportes Iquique Fanatiz, CDF Premium, CDF HD
Canlı +20:30 Curicó Unido 1 - 0 San Luis Fanatiz, CDF Premium, CDF HD
Kolombiya - Primera A 
Canlı 17:00 Deportivo Pasto 4 - 0 Atlético Huila RCN Nuestra Tele, Win Sports
Canlı +20:00 Rionegro Águilas 1 - 1 Deportes Tolima Win Sports
Canlı 20:00 Deportivo Cali 0 - 0 América de Cali RCN Nuestra Tele, RCN Television
Canlı +21:00 Once Caldas 1 - 1 Envigado RCN Nuestra Tele, Win Sports
Kosta Rika - Primera Division 
Canlı 16:00 Carmelita 1 - 4 Municipal Liberia Extra TV 42
Canlı 16:30 UCR 1 - 1 Limón
Canlı 22:00 Herediano 3 - 0 Cartaginés Telecentro
Ekvador - Primera A 
Canlı +16:30 Fuerza Amarilla 2 - 0 Deportivo Cuenca CNT Sports, TVCable Planeta Once
Canlı +17:00 Independiente del Valle 2 - 2 El Nacional Poipes, CNT Sports, TVCable Planeta Onc…
Canlı +17:30 Barcelona 2 - 0 LDU Quito Ecuavisa Internacional, Poipes, CNT Spor…
İngiltere - Championship 
Canlı + 7:30 Sheffield Wednesday 1 - 1 Barnsley iFollow
Canlı +10:00 Burton Albion 1 - 2 Ipswich Town iFollow
Canlı +10:00 Cardiff City 0 - 0 Millwall ESPN3, WatchESPN, iFollow, DAZN
Canlı +10:00 Fulham 1 - 1 Bolton Wanderers iFollow, fulhamfctv
Canlı +10:00 Norwich City 1 - 2 Derby County iFollow, Rams PlayerHD
Canlı +10:00 Preston North End 2 - 3 Brentford iFollow
Canlı +10:00 Queens Park Rangers 2 - 1 Wolverhampton Wanderers Wolves TV, QPR+
Canlı +10:00 Reading 0 - 2 Middlesbrough iFollow
Canlı +10:00 Sunderland 1 - 2 Bristol City BCTV+
Canlı +12:30 Hull City 2 - 3 Nottingham Forest ESPN3, WatchESPN, DAZN, DAZN, Nova Sport…
İngiltere - League One 
Canlı + 9:00 Northampton Town 1 - 0 Blackpool iFollow
Canlı +10:00 Bristol Rovers 2 - 0 Milton Keynes Dons iFollow
Canlı +10:00 Bury 0 - 1 Doncaster Rovers iFollow
Canlı +10:00 Charlton Athletic 1 - 0 AFC Wimbledon iFollow
Canlı +10:00 Fleetwood Town 2 - 0 Oxford United iFollow
Canlı +10:00 Oldham Athletic 2 - 3 Scunthorpe United iFollow
Canlı +10:00 Peterborough United 1 - 0 Shrewsbury Town iFollow
Canlı +10:00 Plymouth Argyle 1 - 1 Rochdale iFollow
Canlı +10:00 Portsmouth 0 - 1 Bradford City iFollow
Canlı +10:00 Rotherham United 1 - 3 Gillingham iFollow
Canlı +10:00 Walsall 0 - 1 Southend United iFollow
Canlı +10:00 Wigan Athletic 0 - 0 Blackburn Rovers iFollow
İngiltere - League Two 
Canlı +10:00 Accrington Stanley 4 - 1 Barnet iFollow
Canlı +10:00 Chesterfield 2 - 2 Carlisle United iFollow
Canlı +10:00 Colchester United 3 - 1 Crewe Alexandra iFollow
Canlı +10:00 Forest Green Rovers 2 - 0 Morecambe iFollow
Canlı +10:00 Grimsby Town 0 - 0 Cambridge United iFollow
Canlı +10:00 Lincoln City 0 - 0 Crawley Town iFollow
Canlı +10:00 Luton Town 0 - 3 Coventry City iFollow
Canlı +10:00 Mansfield Town 1 - 1 Exeter City iFollow
Canlı +10:00 Notts County 3 - 0 Newport County iFollow
Canlı +10:00 Port Vale 0 - 3 Swindon Town iFollow
Canlı +10:00 Wycombe Wanderers 3 - 3 Cheltenham Town iFollow
Canlı +10:00 Yeovil Town 3 - 0 Stevenage iFollow
Almanya - Bundesliga 2 
Canlı + 7:00 Darmstadt 98 1 - 1 Holstein Kiel FOX Soccer Match Pass, Sky Sport Bun…
Canlı + 7:00 Greuther Fürth 2 - 1 Sandhausen FOX Soccer Match Pass, Sky Sport Bun…
Canlı + 7:00 Jahn Regensburg 3 - 1 Kaiserslautern Sky Sport Bundesliga 2, Sky Go Deutsch…
Meksika - Ascenso MX 
Canlı 18:00 Zacatepec 2 - 0 Universidad Guadalajara
Canlı 19:00 Atlético Zacatepec vs Universidad Guadalajara
Canlı 21:00 Cafetaleros de Tapachula 4 - 1 Alebrijes de Oaxaca fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, TVC Deport…
Canlı 21:15 Celaya 1 - 0 Dorados Sky HD, SKY Planeta Fútbol
Peru - Primera Division 
Canlı +13:30 Ayacucho 0 - 1 Unión Comercio Fanatiz
Canlı +13:45 Melgar 2 - 0 Universitario Peru Magico, Fanatiz
Canlı +16:00 Universidad San Martín 1 - 4 Deportivo Municipal Peru Magico, Fanatiz
Canlı +19:45 Sport Rosario 2 - 1 UTC Cajamarca Peru Magico, Fanatiz
İsviçre - Axpo Super League 
Canlı +13:00 Lausanne Sport 1 - 3 Thun TeleClub Sport Live, Sky Sport 1 Swit…
Canlı +13:00 Zürich 0 - 0 Basel fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Amerika Birleşik Devletleri - NASL 
Canlı +19:00 Porto Riko 2 - 5 NY Cosmos fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Canlı +20:30 Miami 2 - 1 Edmonton ESPN3, WatchESPN, CW South Florida -…
Canlı +21:00 San Francisco Deltas 0 - 2 Jacksonville Armada CW 17 Jacksonville, NASL.com
Amerika Birleşik Devletleri - USL 
Canlı +17:00 Swope Park Rangers 1 - 0 Sacramento Republic YouTube
Canlı +20:30 Louisville City 1 - 0 Rochester Rhinos SiriusXM FC, YouTube
Canlı +20:30 Tampa Bay Rowdies 1 - 2 New York RB II YouTube
Canlı +21:30 San Antonio 1 - 1P OKC Energy YouTube
Amerika Birleşik Devletleri - College Soccer 
Canlı 13:00 Northern Kentucky vs Detroit Mercy ESPN3, WatchESPN
Canlı 14:00 Central Arkansas vs Bradley ESPN3, WatchESPN
Canlı 18:00 Drake vs Evansville ESPN3, WatchESPN
Canlı 19:00 Winthrop vs Liberty ESPN3, WatchESPN
Canlı 19:00 Iona vs Canisius ESPN3, WatchESPN
Canlı 19:00 Quinnipiac vs Monmouth ESPN3, WatchESPN
Canlı 19:00 Wright State vs Cleveland State ESPN3, WatchESPN
Canlı 19:00 Umbc vs Hartford ESPN3, WatchESPN
Canlı 19:00 Howard vs Georgia Southern ESPN3, WatchESPN
Canlı 19:30 UAB vs Marshall fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Amerika Birleşik Devletleri - NCAA Women's Soccer 
Canlı 11:00 Rider vs Saint Peter's ESPN3, WatchESPN
Canlı 14:00 Niagara vs Canisius ESPN3, WatchESPN
Futbol Şovları 
Canlı 0:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Canlı 6:30 Premier League Live TSN1, TSN4
Canlı 9:00 Futbol Central Univision Deportes
Canlı 9:30 Premier League Pre-Games TSN1, TSN4
Canlı 12:00 Futbol Central Univision Deportes
Canlı 12:15 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 14:00 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Canlı 14:30 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 16:45 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Canlı 16:45 The Xtra - Weekend beIN Sports Canada, fuboTV Canada
Canlı 17:00 Futbol Central Univision Deportes
 Afrika - CAF Şampiyonlar Ligi
 Arnavutluk - Superliga
 Cezayir - Ligue 1
 Angola - Girabola
 Arjantin - Primera C Metropolitana
 Arjantin - Torneo Federal A
 Arjantin - Primera D Metropolitana
 Ermenistan - Armenian Premier League
 Avustralya - A-League
 Avustralya - W-League
 Avusturya - Football Bundesliga
 Avusturya - Regionalliga
 Azerbaycan - Premier Liqa
 Bahreyn - Premier League
 Belarus - Premier League
 Belçika - Pro League
 Belçika - Second Division
 Belize - Premier League of Belize
 Bolivya - Liga de Futbol
 Bosna Hersek - Premijer Liga
 Botsvana - Premier League
 Brezilya - Serie B
 Brezilya - Primeira Liga
 Bulgaristan - Parva Liga
 Bulgaristan - B Group
 Şili - Primera B
 Çin - China League One
 Fildişi Kıyısı - Côte d'Ivoire Premier Division
 Hırvatistan - 1. HNL
 Hırvatistan - Druga HNL
 Hırvatistan - Treća HNL
 Güney Kıbrıs - First Division
 Güney Kıbrıs - 2. Division
 Çek Cumhuriyeti - Synot Liga
 Çek Cumhuriyeti - 2. Liga
 Çek Cumhuriyeti - 3. Liga
 Çek Cumhuriyeti - 4. Liga
 Danimarka - Super Liga
 Danimarka - Elitedivisionen
 Mısır - Premier League
 El Salvador - Primera Division
 İngiltere - Conference National
 İngiltere - Premier Lig 2
 İngiltere - FA Women's Cup
 İngiltere - Conference North
 İngiltere - Non League Division One
 İngiltere - FA Trophy
 İngiltere - WSL
 Estonya - Meistriliiga
 Avrupa - UEFA U19 Avrupa Şampiyonası
 Avrupa - UEFA U17 Euro Eleme
 Finlandiya - Veikkausliiga
 Fransa - Ligue 2
 Fransa - Championnat National
 Fransa - CFA
 Fransa - CFA 2
 Gürcistan - Umaglesi Liga
 Almanya - 3. Liga
 Almanya - Regionalliga
 Almanya - Oberliga
 Yunanistan - Superleague
 Yunanistan - Football League
 Guetemala - Liga Nacional
 Haiti - Ligue Haïtienne
 Hong Kong - HKFA 1st Division
 Hong Kong - HKFA 2nd Division
 Macaristan - NB1
 Endonezya - Liga Super Indonesia
 İsrail - Ligat Ha'Al
 İtalya - Serie B
 İtalya - Serie C
 İtalya - Serie D
 Japonya - J2 League
 Japonya - J3 League
 Ürdün - Jordan League
 Kazakistan - Kazakhstan Premier League
 Kore Cumhuriyeti - K League 1
 Kosova - Raiffeisen Superliga
 Letonya - Virsliga
 Lübnan - Premier League
 Libya - Libyan Premier League
 Makedonya - Prva Liga
 Makedonya - Vtora Liga
 Malezya - Super League
 Malta - Premier League
 Meksika - Segunda División
 Moldovya - Divizia Nationala
 Karadağ - Prva Crnogorska Liga
 Fas - GNF 1 Botola
 Namibya - Namibia Premier League
 Hollanda - Eredivisie
 Hollanda - Topklasse
 Hollanda - Tweede Divisie
 Yeni Zelanda - ASB Premiership
 Nikaragua - Primera División
 Kuzey İrlanda - NIFL Premiership
 Norveç - Eliteserien
 Panama - Liga Panameña de Fútbol
 Paraguay - Division Profesional
 Peru - Segunda División
 Filipinler - UFL
 Polonya - Ekstraklasa
 Polonya - I Liga
 Portekiz - Segunda Liga
 Katar - Qatar Stars League
 Romanya - Liga I
 Romanya - Liga II
 Rusya - Premier Lig
 Rusya - FNL
 İskoçya - Premier Lig
 İskoçya - Scottish Championship
 İskoçya - Scottish League One
 İskoçya - Scottish League Two
 Sırbistan - Super Liga
 Sırbistan - Prva Liga
 Singapur - Singapore Premier League
 Slovakya - Fortuna Liga
 Slovakya - 2. Futbalová Liga
 Slovakya - 3. Futbalová Liga
 Slovenya - Prva Liga
 Slovenya - Druga Liga
 Güney Afrika - National First Division
 İspanya - Segunda Division
 İspanya - Segunda División B
 İspanya - Tercera División
 İspanya - Laliga Iberdrola
 Sudan - Sudan Premier League
 İsveç - Allsvenskan
 İsveç - Superettan
 İsveç - Division 1
 İsviçre - Swiss Challenge League
 İsviçre - 1. Liga Promotion
 İsviçre - 1. Liga Classic
 Tanzanya - Tanzania Premier League
 Trinidad Tobago - T & T Pro League
 Tunus - Ligue Professionnelle 1
 Türkiye - Süper Lig
 Türkiye - 1. Lig
 Türkiye - 2. Lig
 Türkiye - 3. Lig
 Ukrayna - Premier Lig
 Birleşik Arap Emirlikleri - Arabian Gulf League
 Vietnam - V.League 1
 Galler - Premier League
 Dünya - FIFA Dünya Kupası
 Zimbabve - Premier Soccer League
 Dünya - Futbol Şovları
?  
Avrupa - UEFA Şampiyonlar Ligi 
Tekrar 6:00 Real Madrid vs Tottenham Hotspur Fox Sports Carolinas
Tekrar 10:00 Barcelona vs Olympiakos Piraeus MSG
Tekrar 12:00 Barcelona vs Olympiakos Piraeus Fox Sports West, MASN, MASN2
Tekrar 12:00 Bayern München vs Celtic MSG, Fox Sports Detroit
Tekrar 13:00 Anderlecht vs PSG FOX Deportes
Tekrar 14:00 Barcelona vs Olympiakos Piraeus Fox Sports Detroit
Tekrar 16:00 Real Madrid vs Tottenham Hotspur FOX Deportes
İspanya - La Liga 
Gecikme 10:05 Deportivo Alavés vs Valencia fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 20:00 Athletic Club vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 23:20 Athletic Club vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
İtalya - Serie A 
Gecikme 18:00 Roma vs Bologna fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Gecikme 21:20 Milan vs Juventus fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 22:00 Milan vs Juventus fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Almanya - Bundesliga 
Tekrar 7:30 Mainz 05 vs Eintracht Frankfurt Fox Soccer Plus
Tekrar 14:00 Mainz 05 vs Eintracht Frankfurt MSG Plus
Tekrar 16:00 Mainz 05 vs Eintracht Frankfurt Fox Sports Florida, Fox Sports Detroit, Fo…
Tekrar 17:00 Mainz 05 vs Eintracht Frankfurt AT&T SportsNet Pittsburgh
Tekrar 18:00 Bayern München vs RB Leipzig Fox Soccer Plus, ESPN + Latin America
Tekrar 20:00 Hannover 96 vs Borussia Dortmund Fox Soccer Plus
Fransa - Ligue 1 
Tekrar 10:00 PSG vs Nice fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Portekiz - Primeira Liga 
Tekrar 0:00 Rio Ave vs Sporting CP fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 10:00 Benfica vs Feirense fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
FIFA U-17 Dünya Kupası 
Tekrar 14:00 Brezilya U-17 vs Mali U-17 Fox Soccer Plus
Tekrar 16:00 İngiltere U-17 vs İspanya U-17 Fox Soccer Plus
Almanya - DFB Pokal 
Tekrar 4:00 RB Leipzig vs Bayern München
*Repeat from October 25, 2017
ESPN Deportes
Meksika - Liga MX 
Tekrar 2:00 Puebla vs Pumas UNAM Univision Deportes
Tekrar 7:00 Puebla vs Pumas UNAM Univision Deportes
Tekrar 11:30 Puebla vs Pumas UNAM Univision Deportes
Tekrar 16:00 Puebla vs Pumas UNAM Univision Deportes
Tekrar 23:00 Necaxa vs Lobos BUAP Galavision
Arjantin - Superliga Argentina 
Tekrar 22:30 Huracán vs Lanús TyC Sports Internacional
Arjantin - Primera B Nacional 
Tekrar 2:00 Atlético Rafaela vs Nueva Chicago TyC Sports Internacional, TyC Sports In…
Tekrar 17:00 Quilmes vs Estudiantes de San Luis TyC Sports Internacional
Avusturya - Football Bundesliga 
Tekrar 10:00 Rapid Wien vs Admira Wacker Mödling
Brezilya - Brasileirão 
Tekrar 2:30 Grêmio vs Palmeiras PFC Internacional
Gecikme 17:30 Flamengo vs Vasco da Gama fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Brezilya - Serie B 
Tekrar 0:00 Paysandu vs Criciúma PFC Internacional
Ekvador - Primera A 
Gecikme 19:30 Independiente del Valle vs El Nacional Ecuavisa Internacional
Gecikme 21:30 Fuerza Amarilla vs Deportivo Cuenca Ecuavisa Internacional
El Salvador - Primera Division 
Tekrar 17:30 Dragón vs Municipal Limeño Telecentro
Kadınlar Dostluk Maçı 
Tekrar 5:30 ABD vs Kore Cumhuriyeti Fox Soccer Plus
Kore Cumhuriyeti - K League 2 
Tekrar 2:00 Sangju Sangmu vs Jeonnam Dragons
Tekrar 2:00 Pohang Steelers vs Daegu
Tekrar 2:00 Seoul vs Ulsan
Meksika - Ascenso MX 
Tekrar 3:00 Venados vs Atlante fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Gecikme 22:00 Zacatepec vs Universidad Guadalajara fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Peru - Primera Division 
Tekrar 21:00 Ayacucho vs Unión Comercio Peru Magico
Türkiye - Süper Lig 
Tekrar 7:00 Konyaspor vs Osmanlıspor
Amerika Birleşik Devletleri - College Soccer 
Tekrar 2:00 Tcu vs Baylor FCS Pacific
Tekrar 4:00 TexAS Tech vs Oklahoma FCS Central
Tekrar 9:00 TexAS Tech vs Oklahoma FCS Pacific
Tekrar 11:00 Tcu vs Baylor FCS Pacific
Tekrar 20:00 Tcu vs Baylor FCS Central
Tekrar 22:00 Ashland vs Tiffin FCS Atlantic
Amerika Birleşik Devletleri - NCAA Women's Soccer 
Tekrar 4:00 Oklahoma State vs Texas LongHorn Network
Tekrar 8:00 Oklahoma State vs Texas LongHorn Network
Tekrar 18:00 Oklahoma State vs Texas WatchESPN, LongHorn Network
Futbol Şovları 
Tekrar 0:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 0:00 Ligue 1 Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 0:30 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 1:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 1:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 3:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 5:00 UEFA Champions League Magazine Fox Sports 2
Tekrar 6:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 8:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 9:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 9:30 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 10:00 Bundesliga Weekly Fox Sports 2
Tekrar 14:30 UEFA Champions League Magazine Fox Sports 2
Tekrar 15:00 UEFA Europa League Magazine Fox Sports 2

 

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

UruguayHaz 25
10:00
Rusya
Suudi ArabistanHaz 25
10:00
Mısır
İranHaz 25
14:00
Portekiz
İspanyaHaz 25
14:00
Fas
DanimarkaHaz 26
10:00
Fransa
AvustralyaHaz 26
10:00
Peru
NijeryaHaz 26
14:00
Arjantin
İzlandaHaz 26
14:00
Hırvatistan
MeksikaHaz 27
10:00
İsve
Kore CumhuriyetiHaz 27
10:00
Almanya
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya 2 - 0 İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya 2 - 0 Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan 1 - 2 İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti 1 - 2 Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya 2 - 1 İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika 5 - 2 Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018