Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

TV'de ve Online Canlı Futbol: Perşembe 14 Eyl.

?  
Avrupa - UEFA Avrupa Ligi 
Canlı +13:00 København 0 - 0 Lokomotiv Moskva FOX Soccer Match Pass, beIN SPOR…
Canlı +13:00 Zlín 0 - 0 Sheriff FOX Soccer Match Pass, TSN GO, Sky Spo…
Canlı +13:00 Apollon 1 - 1 Olympique Lyonnais ESPN3, WatchESPN, FOX Soccer Match Pas…
Canlı +13:00 Atalanta 3 - 0 Everton fuboTV, ESPN3, Fox Sports 2, FOX Sports…
Canlı +13:00 Rijeka 1 - 2 AEK Athens FOX Soccer Match Pass, beIN SPOR…
Canlı +13:00 Austria Wien 1 - 5 Milan fuboTV, ESPN3, WatchESPN, MSG Plus, Fox S…
Canlı +13:00 İstanbul Başakşehir 0 - 0 Ludogorets FOX Soccer Match Pass, TSN GO, TSN3, S…
Canlı +13:00 Villarreal 3 - 1 Astana ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deportes+, W…
Canlı +13:00 Slavia Praha 1 - 0 Maccabi Tel Aviv ESPN3, WatchESPN, FOX Soccer Match Pas…
Canlı +13:00 Dynamo Kyiv 3 - 1 Skënderbeu Korçë FOX Soccer Match Pass, beIN SPOR…
Canlı +13:00 Young Boys 1 - 1 Partizan FOX Soccer Match Pass, TSN GO, TSN5, S…
Canlı +13:00 Hoffenheim 1 - 2 Sporting Braga fuboTV, Fox Soccer Plus, FOX Soccer Matc…
Canlı +15:05 Zorya 0 - 2 Östersunds FK FOX Soccer Match Pass, TSN GO, Sky Spo…
Canlı +15:05 Vitesse 2 - 3 Lazio ESPN3, WatchESPN, FOX Soccer Match Pas…
Canlı +15:05 Zulte-Waregem 1 - 5 Nice ESPN3, WatchESPN, FOX Soccer Match Pas…
Canlı +15:05 Real Sociedad 4 - 0 Rosenborg ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deportes+, W…
Canlı +15:05 Vardar 0 - 5 Zenit FOX Soccer Match Pass, beIN SPOR…
Canlı +15:05 Steaua Bucureşti 3 - 0 Viktoria Plzeň FOX Soccer Match Pass, beIN SPOR…
Canlı +15:05 Vitória Guimarães 1 - 1 Salzburg FOX Soccer Match Pass, beIN SPOR…
Canlı +15:05 Olympique Marseille 1 - 0 Konyaspor fuboTV, Fox Soccer Plus, ESPN3, WatchESPN,
Canlı +15:05 Crvena Zvezda 1 - 1 BATE FOX Soccer Match Pass, TSN GO, TSN3, S…
Canlı +15:05 Hertha BSC 0 - 0 Athletic Club fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, FO…
Canlı 15:05 Hapoel Be'er Sheva vs Lugano
Canlı +16:05 Arsenal 3 - 1 Köln fuboTV, ESPN3, Fox Sports 1, FOX Sports…
Güney Amerika - Copa Libertadores 
Canlı +20:45 Wilstermann 3 - 0 River Plate fuboTV, FOX Sports GO, FOX Deportes, F…
Kolombiya - Copa Colombia 
Canlı 20:45 Medellín 1 - 1 Deportivo Cali RCN Nuestra Tele, Win Sports
El Salvador - Primera Division 
Canlı +20:30 Sonsonate 1 - 2 Isidro Metapán
Canlı +21:30 Alianza 4 - 0 Municipal Limeño Centro America TV
Güney Amerika - Copa Sudamericana 
Canlı +18:15 Fluminense 1 - 0 LDU Quito fuboTV, FOX Sports GO, FOX Deportes, F…
Canlı +20:45 Santa Fe 1 - 1 Libertad FOX Soccer Match Pass, Sport TV3, Spo…
Afrika - WAFU Uluslar Kupası 
Canlı 11:00 Mali vs Nijerya fuboTV, Fox Soccer Plus, Fox Sports HD, Fo…
Canlı 14:00 Gana vs Gine Fox Sports HD, GTV Sports+, Fox Sports…
Peru - Primera Division 
Canlı +12:00 Sport Huancayo 2 - 0 UTC Cajamarca Peru Magico, TVC Deportes, GolTV Sudam…
Canlı +14:15 Juan Aurich 2 - 1 Unión Comercio Peru Magico, TVC Deportes, GolTV Sudam…
Canlı +16:30 Deportivo Municipal 2 - 0 Academia Cantolao Peru Magico, GolTV Sudamerica
Amerika Birleşik Devletleri - NCAA Women's Soccer 
Canlı 17:30 Gardner-webb vs Louisville WatchESPN, ACC Network, WatchESPN Aust…
Canlı 19:00 Virginia vs Nc State WatchESPN, ACC Network
Canlı 19:00 Mississippi vs Florida WatchESPN, SEC Network, WatchESPN Aust…
Canlı 19:00 Ole Miss vs Florida WatchESPN, SEC Network
Canlı 19:00 Penn State vs Northwestern fuboTV, BTN
Canlı 19:00 St. John's vs Boston College WatchESPN, ACC Network, WatchESPN Aust…
Futbol Şovları 
Canlı 0:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Canlı 9:00 Super Estadio Univision Deportes
Canlı 12:30 UEFA Europa League Pregame Fox Sports 2, TSN2, TSN1, TSN3, TSN4
Canlı 14:30 UEFA Europa League Pregame Fox Sports 1
Canlı 15:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Canlı 17:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 18:00 Locura Deportiva Univision Deportes
Canlı 19:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Canlı 19:00 The Xtra - Weekday beIN Sports Canada, fuboTV Canada
Canlı 19:00 Univision Deportes Futbol Club Univision Deportes
Canlı 20:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
 Arjantin - Primera D Metropolitana
 Şili - Copa Chile
 Mısır - Premier League
 Avrupa - UEFA U19 Avrupa Şampiyonası
 Finlandiya - Ykkönen
 Fransa - Championnat National
 Honduras - Liga Nacional
 İzlanda - Úrvalsdeild
 Endonezya - Liga Super Indonesia
 İran - Persian Gulf Cup
 Ürdün - Jordan League
 Kenya - Kenyan Premier League
 Kosova - Raiffeisen Superliga
 Kuveyt - Premier League
 Libya - Libyan Premier League
 Litvanya - A Lyga
 Fas - GNF 1 Botola
 Kuzey Amerika - CONCACAF League
 Polonya - I Liga
 Suudi Arabistan - Pro League
 Güney Afrika - Varsity Football
 Dünya - Plaj Futbolu
 Dünya - Futbol Şovları
?  
ABD/Kanada - Major League Soccer 
Tekrar 0:30 Atlanta United vs New England Fox Sports South, Fox Sports Tennessee
Tekrar 7:00 Atlanta United vs New England AFN Sports 2
Tekrar 10:00 Atlanta United vs New England Fox Sports South, Fox Sports Tennessee
Kuzey Amerika - CONCACAF Şampiyonlar Ligi 
Tekrar 1:00 Árabe Unido vs Santos Laguna Univision Deportes
Tekrar 22:00 Plaza Amador vs Olimpia Univision Deportes
FIFA Dünya Kupası 
Tekrar 7:00 İngiltere vs Slovakya Univision Deportes
Tekrar 8:00 Fransa vs Lüksemburg Univision Deportes
Tekrar 12:00 Fransa vs Lüksemburg Univision Deportes
Tekrar 13:00 İngiltere vs Slovakya Univision Deportes
Avrupa - UEFA Şampiyonlar Ligi 
Tekrar 0:00 Liverpool vs Sevilla MSG Plus, Fox Sports Carolinas
Tekrar 1:00 RB Leipzig vs Monaco Fox Sports 2
Tekrar 1:30 Feyenoord vs Manchester City Fox Soccer Plus
Gecikme 2:00 RB Leipzig vs Monaco ESPN Deportes
Tekrar 3:30 RB Leipzig vs Monaco Fox Soccer Plus
Tekrar 3:30 Liverpool vs Sevilla Root Sports Northwest
Gecikme 4:00 Maribor vs Spartak Moskva ESPN Deportes
Tekrar 6:00 Liverpool vs Sevilla Fox Sports South, Fox Sports Tennessee, Fo…
Tekrar 6:00 Shakhtar Donetsk vs Napoli Fox Soccer Plus
Tekrar 7:00 Liverpool vs Sevilla Fox Sports San Diego
Tekrar 8:00 Porto vs Beşiktaş Fox Soccer Plus, beIN Sports HD 7
Tekrar 9:00 Liverpool vs Sevilla Fox Sports Ohio, Fox Sports Ohio+, Fox Spo…
Tekrar 9:30 Liverpool vs Sevilla Fox Sports Florida, beIN Sports 2
Tekrar 10:30 Liverpool vs Sevilla MSG Plus, beIN SPORTS 2
Tekrar 10:30 Tottenham Hotspur vs Borussia Dortmund Fox Sports 2
Tekrar 16:00 Shakhtar Donetsk vs Napoli FOX Deportes
Dünya Kupası Elemeleri 
Tekrar 4:00 ABD vs Kosta Rika Univision Deportes
Avrupa - UEFA Avrupa Ligi 
Tekrar 17:00 Arsenal vs Köln ESPN Deportes, Sport TV2
Gecikme 18:00 Austria Wien vs Milan Fox Sports 2, beIN Sports 1
Tekrar 20:00 Arsenal vs Köln Fox Sports 2
Tekrar 21:30 Atalanta vs Everton Fox Soccer Plus
İngiltere - Premier Lig 
Tekrar 6:00 Manchester City vs Liverpool YES Network
İspanya - La Liga 
Tekrar 8:30 Real Madrid vs Levante fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 10:00 Real Madrid vs Levante fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 11:00 Barcelona vs Espanyol fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 14:00 Valencia vs Atlético Madrid fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 14:30 Real Madrid vs Levante fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
İtalya - Serie A 
Tekrar 12:00 Lazio vs Milan fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Almanya - Bundesliga 
Tekrar 15:00 Hamburger SV vs RB Leipzig MSG Plus
Fransa - Ligue 1 
Tekrar 7:30 Metz vs PSG fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 8:30 Metz vs PSG fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 15:00 Metz vs PSG fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Portekiz - Primeira Liga 
Tekrar 3:00 Marítimo vs Rio Ave fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 13:30 Benfica vs Portimonense fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 17:00 Feirense vs Sporting CP fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Hazırlık 
Tekrar 11:00 Meksika vs Panama Univision Deportes
Güney Amerika - Copa Libertadores 
Tekrar 10:00 Botafogo vs Grêmio FOX Deportes
Arjantin - Copa Argentina 
Tekrar 1:00 Boca Juniors vs Guillermo Brown TyC Sports Internacional, TyC Sports In…
Brezilya - Brasileirão 
Tekrar 0:00 Botafogo vs Flamengo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 1:00 Botafogo vs Flamengo PFC Internacional
Tekrar 3:00 Chapecoense vs Cruzerio PFC Internacional
Tekrar 15:00 Vitória vs Fluminense PFC Internacional
Tekrar 19:00 Atletico Minerio vs Palmeiras PFC Internacional
Tekrar 20:30 Botafogo vs Flamengo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 22:30 Atlético GO vs Bahia PFC Internacional
Güney Amerika - Copa Sudamericana 
Tekrar 1:00 Corinthians vs Racing Club FOX Deportes
Tekrar 8:00 Sport Recife vs Ponte Preta FOX Deportes
Afrika - WAFU Uluslar Kupası 
Tekrar 17:30 Gana vs Gine Fox Soccer Plus
Amerika Birleşik Devletleri - NASL 
Tekrar 18:00 San Francisco Deltas vs Miami Eleven Sports Network
Amerika Birleşik Devletleri - NCAA Women's Soccer 
Tekrar 4:00 Northeastern vs Texas WatchESPN, LongHorn Network
Tekrar 14:00 Colorado vs Texas WatchESPN, LongHorn Network
Tekrar 16:00 Northeastern vs Texas WatchESPN, LongHorn Network
Uruguay - Primera Division 
Tekrar 11:00 Peñarol vs Wanderers fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Futbol Şovları 
Tekrar 0:00 UEFA Champions League Highlight Fox Sports 2
Tekrar 1:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 1:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 2:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 3:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 6:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Tekrar 6:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 6:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 7:00 Serie A Show fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 8:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 9:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 9:30 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 9:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 13:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 14:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 16:00 LaLiga Show fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 17:30 Bundesliga Report Fox Sports 2
Tekrar 18:00 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 19:00 LaLiga Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 19:30 FIFA Football fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 20:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 21:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 21:00 Somos MLS Univision Deportes
Gecikme 22:00 UEFA Europa League Highlight Fox Sports 2

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Real MadridMay 26
14:45
Liverpool
PortekizMay 28
13:45
Tunus
İtalyaMay 28
14:45
Suudi Arabistan
FransaMay 28
15:00
İrlanda Cumhuriyeti
ABDMay 28
18:30
Bolivya
MeksikaMay 28
21:00
Galler
ArjantinMay 29
19:00
Haiti
PeruMay 29
21:00
İskoçya
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya vs Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır vs Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya vs Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas vs İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz vs İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz vs Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran vs İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa vs Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru vs Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin vs İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan vs Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika vs Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya vs İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya vs Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç vs Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika vs Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus vs İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya vs Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya vs Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018