Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
Litvanya

Litvanya - A Lyga

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajPForm
1   Sūduva 19 14 3 2 39 10 +29 45 MGMGG
2   Žalgiris 18 11 4 3 30 14 +16 37 GGMGG
3
Stumbras 18 7 4 7 15 15 +0 25 GGGMG
4
Trakai 19 6 6 7 22 19 +3 24 MBMGB
5   Atlantas 16 6 3 7 18 23 -5 21 MGMMG
6   Kauno Žalgiris 18 6 3 9 13 22 -9 21 GMGBM
7   Palanga 19 4 4 11 12 33 -21 16 MMMGM
8   Lietava 19 3 5 11 15 28 -13 14 MMGMM
Relegation Play-off
Küme Düşme

 

Gol Kralları

OyuncuTakımGolPenaltılar
A Lyga: Normal Sezon
L. AntalŽalgiris 10 0
O. VerbickasSuduva 8 3
T. MalecŽalgiris 7 0
K. LaukžemisSuduva 6 0
L. StonkusJonava 6 0
J. TadicSuduva 6 0
E. BaniulisAtlantas 5 0
J. MarazasTrakai 5 0
E. MukanyaTrakai 5 0
A. ŠvrljugaSuduva 5 0
G. AcevedoSuduva 4 0
N. BoucharebStumbras 4 0
G. JuškaPalanga 4 1
MarcosStumbras 4 0
Simonas UrbysPalanga 4 0
A Lyga: Şampiyonluk Roundu
D. BilyaletdinovTrakai 4 0
D. ŠernasŽalgiris 4 0
M. MarusichJonava 3 1
A. RadjelUtenis Utena 3 0
L. StonkusJonava 3 0
K. UpstasJonava 3 0
S. KerlaSuduva 2 0
T. LabukasAtlantas 2 0
K. LaukžemisSuduva 2 0
R. Abu BakrSuduva 1 0
L. AntalŽalgiris 1 0
M. BenetaAtlantas 1 0
Carlos CarrascoUtenis Utena 1 0
S. ČyžasTrakai 1 0
O. DorleyTrakai 1 0

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan