Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
İzlanda

İzlanda - Úrvalsdeild

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajPForm
1   Stjarnan 12 7 4 1 29 16 +13 25 GGGGG
2   Valur 12 7 4 1 20 11 +9 25 BGGGG
3   Breidablik 12 6 4 2 16 7 +9 22 GBBGG
4   FH 12 5 4 3 21 17 +4 19 GMMGB
5
Víkingur Reykjavík 12 5 3 4 13 16 -3 18 GGGMG
6
KR 12 4 5 3 21 15 +6 17 GBMGB
7
Grindavík 12 5 2 5 12 14 -2 17 MMMGM
8
KA 12 4 3 5 16 16 +0 15 GGBMM
9   ÍBV 12 3 3 6 13 15 -2 12 BGMMM
10   Fjölnir 12 3 3 6 14 23 -9 12 MMGMM
11   Fylkir 12 3 2 7 15 23 -8 11 MMMMG
12   Keflavík 12 0 3 9 6 23 -17 3 MMMMM
Champions League (Qualification)
Avrupa Ligi (Grup Aşaması)
Küme Düşme

 

Gol Kralları

OyuncuTakımGolPenaltılar
Hilmar HalldórssonStjarnan 13 5
S. LennonFH 8 4
P. PálmasonKR 7 2
P. PedersenValur 7 2
A. SigurgeirssonKA 6 0
K. ChopartKR 5 0
B. OlsenFH 5 0
A. BjerregaardKR 4 0
G. EyjólfssonBreidablik 4 0
J. GlennFylkir 4 0
G. HafsteinssonStjarnan 4 0
N. HansenVíkingur Reykjavík 4 1
B. IngasonFjölnir 4 0
B. SigurðssonStjarnan 4 0
G. BaldvinssonStjarnan 3 0

 

Haberler

Grindavik - KA Akureyri maç önü
Habertürk (1 week ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan