Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

RC Strasbourg Alsace

Opgericht  1906
Stadion  Stade de la Meinau
Capacity  29,230
Manager  T. Laurey

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
B. Rempp 1900000000000
L. Bonnefoi 3400000000000
B. Kamara 2100000000000
Verdedigers
I. Aaneba 1900000000000
P. Martinez 2900000000000
A. N'Dour 2400000000000
D. Tchamba 1900000000000
Y. Salmier 2500000000000
S. Mitrović 2800000000000
K. Lala 2600000000000
Middenvelders
V. Nogueira 3000000000000
D. Liénard 3000000000000
A. Caci 2100000000000
A. Gonçalves 3200000000000
A. Belahmeur 2600000000000
A. Thomasson 2400000000000
L. Zohi 2100000000000
J. Aholou 2400000000000
J. Martin 2800000000000
I. Sissoko 2000000000000
M. Zemzemi 1800000000000
Q. Othon 3000000000000
J. Grimm 3100000000000
B. Corgnet 3100000000000
Aanvallers
L. Ajorque 2400000000000
I. Saadi 2600000000000
Nuno Da Costa 2700000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
A. Belahmeur 01 juli 2018Avranches-
Transfers Out
V. Gragnic 31 januari 2018Montagnarde-
A. Oukidja 01 juli 2018MetzFree
Bakary Koné 01 juli 2018Málaga-
J. Blayac 01 juli 2018GazélecFree
E. Seka 01 juli 2018Nancy-
D. Foulquier 30 juni 2018Watford-

Nieuws

AA Gent niet tegen Willem II vanwege veiligheidsrisico
Voetbal België: Belgisch en internationaal voetbalnieuws, transfers, video, voetbalshop en reportages (persbericht) (4 days ago)
'Standard ziet transferdroom opgaan in rook'
VoetbalNieuws.be (3 weeks ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië