Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

AS Monaco FC

Opgericht  1919
Stadion  Stade Louis II.
Capacity  18,523
Manager  Leonardo Jardim

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Diego Orlando BenaglioD. Benaglio
Sidelined: Knee Injury
Seydou SyS. Sy
Loïc Badiashile MukinayiL. Badiashile
Danijel SubašićD. Subašić
Verdedigers
Julien SerranoJ. Serrano
Almamy TouréA. Touré
Doelpunten: 1, Assists: 6
Djibril SidibéD. Sidibé
Doelpunten: 2, Assists: 6
Sidelined: Groin/Pelvis Injury
(Until 01 juni 2018)
Jorge Marco de Oliveira MoraesJorge
Doelpunten: 1, Assists: 2
Andrea RaggiA. Raggi
Doelpunten: 1
Jemerson de Jesus NascimentoJemerson
Doelpunten: 2
Kamil GlikK. Glik
Doelpunten: 3, Assists: 3
Middenvelders
Adrien BongiovanniA. Bongiovanni
Moussa SyllaM. Sylla
Fábio Henrique TavaresFabinho
Doelpunten: 6, Assists: 3
João Filipe Iria Santos MoutinhoJoão Moutinho
Doelpunten: 1, Assists: 6
Kevin N'DoramK. N'Doram
Marcos Paulo Mesquita LopesRony Lopes
Doelpunten: 13, Assists: 5
Youri TielemansY. Tielemans
Assists: 1
Adama TraoréAdama Traoré II
Doelpunten: 3
Gabriel BoschiliaBoschilia
Romain FaivreR. Faivre
Thomas LemarT. Lemar
Doelpunten: 2, Assists: 8
Aanvallers
Adama DiakhabyA. Diakhaby
Doelpunten: 2, Assists: 3
Pietro PellegriP. Pellegri
Sidelined: Spinal Disc Herniation
(Until 10 mei 2018)
Stevan JovetićS. Jovetić
Doelpunten: 8, Assists: 1
Sidelined: Calf Muscle Strain
Radamel Falcao García ZárateR. Falcao
Doelpunten: 18, Assists: 3
Jordi Mboula QueraltJordi Mboula
Rachid GhezzalR. Ghezzal
Doelpunten: 2, Assists: 3
Sidelined: Thigh Muscle Strain
Keita Baldé DiaoK. Baldé
Doelpunten: 8, Assists: 5
Sidelined: Thigh Muscle Strain
#NaamAgeA
Keepers
16D. Benaglio 3422432102100000
30S. Sy 2225532101200100
40L. Badiashile 2000000200000
1D. Subašić 332671313102000300
Verdedigers
J. Serrano 2091010300000
38A. Touré 2210811711601816300
19D. Sidibé 252048252415326400
6Jorge 221922222203312800
24A. Raggi 3315171917231210200
5Jemerson 252677313101020701
25K. Glik 302970333300033800
Middenvelders
A. Bongiovanni 1800000100000
M. Sylla 18432020700100
2Fabinho 242880323200063800
8João Moutinho 312531302821516600
35K. N'Doram 22629106411900200
20Rony Lopes 22232835296236135100
17Y. Tielemans 2013132415951501100
28Adama Traoré II 221893211430100
26Boschilia 227951411500000
R. Faivre 1900000100000
27T. Lemar 222135272437328100
Aanvallers
15A. Diakhaby 2184922101292123201
P. Pellegri 1741010300000
10S. Jovetić 28750157851181100
9R. Falcao 32213025250121183100
22Jordi Mboula 1961010200000
7R. Ghezzal 259482471752123200
14K. Baldé 2314842319415685310
NaamDateFromFee
Transfers In
L. Traoré 01 juli 2018Amiens-
Y. Aït Bennasser 01 juli 2018Caen-
T. Muyumba 30 juni 2018Cercle Brugge-
J. Gaspar 01 juli 2018Cercle Brugge-
I. Cardona 01 juli 2018Cercle Brugge-
K. Mbappé 01 juli 2018PSG-
P. Pellegri 27 januari 2018Genoa-
Transfers Out
G. Carrillo 25 januari 2018Southampton22M €
I. Chaïbi 29 januari 2018WackerLoan

Nieuws

Video's


Suivez en direct la conférence de presse avant ESTAC -…
Donderdag, 10 mei

Daghe Munegu Beausoleil - AS MONACO
Zaterdag, 5 mei

Suivez en direct la conférence de presse avant AS Monac…
Donderdag, 10 mei

Suivez en direct la conférence de presse avant Caen-AS…
Vrijdag, 11 mei

DOCUMENT : Les 40 ans du titre de l'AS Monaco
Donderdag, 10 mei

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Real Madridmei 26
14:45
Liverpool
Italimei 28
14:45
Saoedi-Arabi
Portugalmei 28
14:45
Tunesi
Frankrijkmei 28
15:00
Ierland
Verenigde Statenmei 28
18:30
Bolivia
Mexicomei 28
21:00
Wales
Argentinimei 29
19:00
Haïti
Perumei 29
21:00
Schotland
Frankrijkjun 1
15:00
Itali
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland vs Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte vs Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko vs Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal vs Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk vs Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru vs Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië vs IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië vs Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica vs Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië vs Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland vs Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden vs Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België vs Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië vs Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018