Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Rasen Ballsport Leipzig

Opgericht  2009
Stadion  Red Bull Arena
Capacity  44,345
Manager  R. Hasenhüttl

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
P. Köhn 2000000000000
F. Coltorti 3700000000000
P. Gulácsi 2800000000000
Y. Mvogo 2300000000000
Verdedigers
D. Upamecano 1900000000000
Bernardo 2300000000000
B. Schmitz 2300000000000
W. Orban 2500000000000
I. Konaté 1900000000000
M. Halstenberg 2600000000000
L. Klostermann 2200000000000
Middenvelders
K. Kampl 2700000000000
N. Stierlin 1800000000000
E. Forsberg 2600000000000
M. Sabitzer 2400000000000
S. Ilsanker 2900000000000
N. Keïta 2300000000000
D. Kaiser 2900000000000
Bruma 2300000000000
K. Laimer 2100000000000
D. Demme 2600000000000
Aanvallers
J. Augustin 2000000000000
Y. Poulsen 2300000000000
A. Lookman 2000000000000
T. Werner 2200000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
A. Nukan 01 juli 2018Beşiktaş-
A. Jung 01 juli 2018Brøndby-
M. Bruno 01 juli 2018Anderlecht-
Z. Kalmár 01 juli 2018Brøndby-
V. Janelt 01 juli 2018Bochum-
N. Stierlin 04 mei 2018KaiserslauternFree
Transfers Out
M. Compper 01 januari 2018Celtic-
F. Palacios 08 januari 2018Nürnberg-
N. Keïta 01 juli 2018Liverpool75M €
D. Martinovic 02 januari 2018Wiesbaden-
E. Demirović 01 januari 2018AlavésFree
N. Kühn 17 januari 2018Ajax2M €
S. Brewer 21 maart 2018Los Angeles FC-

Nieuws

Video's


Offiziell! Julian Nagelsmann wird Leipzig-Trainer | RB…
3 dagen geleden

Werner, Keita & More - Top 10 RB Leipzig Goals 2017…
Woensdag, 6 jun

RB Leipzig vs. FC Bayern 0:2 | Highlights | Under-17 Se…
Zondag, 10 jun

FC Bayern vs. RB Leipzig 3-0 | Highlights | Under-17 Se…
Donderdag, 7 jun

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Saoedi-Arabijun 25
10:00
Egypte
Iranjun 25
14:00
Portugal
Spanjejun 25
14:00
Marokko
Denemarkenjun 26
10:00
Frankrijk
Australijun 26
10:00
Peru
Nigeriajun 26
14:00
Argentini
IJslandjun 26
14:00
Kroati
Mexicojun 27
10:00
Zweden
Zuid-Koreajun 27
10:00
Duitsland
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria 2 - 0 IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië 2 - 0 Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië 1 - 2 Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea 1 - 2 Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland 2 - 1 Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België 5 - 2 Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018