Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Eintracht Frankfurt

Opgericht  1899
Stadion  Commerzbank-Arena
Capacity  52,300
Manager  N. Kovač

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Jan ZimmermannJ. Zimmermann
Leon BätgeL. Bätge
Lukáš HrádeckýL. Hradecky
Verdedigers
Deji Ousman BeyreutherD. Beyreuther
Taleb TawathaT. Tawatha
Assists: 1
Danny  Vieira da CostaD. da Costa
Doelpunten: 1, Assists: 2
Carlos Joel Salcedo HernándezC. Salcedo
Noel KnotheN. Knothe
Marco RussM. Russ
Doelpunten: 1
David Ángel AbrahamD. Abraham
Assists: 1
Jetro WillemsJ. Willems
Assists: 2
Simon FaletteS. Falette
Doelpunten: 1
Timothy ChandlerT. Chandler
Doelpunten: 2, Assists: 4
Middenvelders
Daichi KamadaD. Kamada
Gélson da Conceição Tavares FernandesG. Fernandes
Aymen BarkokA. Barkok
Assists: 1
Marijan ĆavarM. Ćavar
Jonathan  de GuzmánJ. de Guzmán
Assists: 3
Makoto HasebeM. Hasebe
Mijat GaćinovićM. Gaćinović
Doelpunten: 1, Assists: 2
Marc StenderaM. Stendera
Omar Mascarell GonzálezOmar Mascarell
Kevin-Prince BoatengK. Boateng
Doelpunten: 6, Assists: 1
Marco Jhonfai Fabián De La MoraM. Fabián
Doelpunten: 1
Şahverdi ÇetinŞ. Çetin
Aanvallers
Danny BlumD. Blum
Doelpunten: 1
Renat DadaşovR. Dadaşov
Branimir HrgotaB. Hrgota
Luka JovićL. Jović
Doelpunten: 8, Assists: 1
Ante RebićA. Rebić
Doelpunten: 6, Assists: 2
Sébastien HallerS. Haller
Doelpunten: 9, Assists: 3
Marius WolfM. Wolf
Doelpunten: 4, Assists: 8
Alexander MeierA. Meier
Nelson Mandela MbouhomN. Mbouhom
#NaamAgeA
Keepers
37J. Zimmermann 33000003200000
34L. Bätge 2000000000000
1L. Hradecky 282880323200000100
Verdedigers
26D. Beyreuther 1800000100000
33T. Tawatha 25433134911601100
24D. da Costa 241019151141712100
13C. Salcedo 241427181533500300
35N. Knothe 1800000000000
23M. Russ 329801711661610300
19D. Abraham 312214262602001300
15J. Willems 241489211748902300
3S. Falette 2622092725222101001
22T. Chandler 281876232123424300
Middenvelders
40D. Kamada 211453212500000
5G. Fernandes 318991710741700400
28A. Barkok 1930992721501100
42M. Ćavar 20311010200000
6J. de Guzmán 301048151233403200
20M. Hasebe 342089242310200301
11M. Gaćinović 23175027216121012400
21M. Stendera 223747525500100
39Omar Mascarell 255907610100300
17K. Boateng 312181292548461500
10M. Fabián 284187340610000
30Ş. Çetin 1700000000000
Aanvallers
7D. Blum 27272020710000
38R. Dadaşov 1800000000000
31B. Hrgota 2519562421500100
8L. Jović 209032191242081200
4A. Rebić 2417182421315362800
9S. Haller 232200292458893200
27M. Wolf 222211262514448400
14A. Meier 3500000000000
32N. Mbouhom 1800000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
M. Wolf 01 juli 2018Hannover500K €
M. Ćavar 19 januari 2018ZrinjskiMIME-Version: 1.0 Content-Type: text/plain; charset=UTF-8 Content-Transfer-Encoding: 8bit X-Generator: POEditor.com Project-Id-Version: Desktop Website Language: nl Plural-Forms: nplurals=2; plural=(n != 1);
A. Albanese 01 februari 2018Hoffenheim-
Transfers Out
S. Medojević 19 januari 2018Darmstadt 98Free €
C. Salcedo 01 juli 2018Guadalajara-
J. Bauer 01 januari 2018Mainz 05-

Nieuws

'Fitte Willems geknipt voor Oranje-tactiek Koeman'
Voetbal International (2 weeks ago)

Video's


Eintracht Frankfurt's Party-Marathon After DFB Cup…
2 dagen geleden

Bierdusche! Eintracht-Spieler 'überfallen' Niko…
3 dagen geleden

HIGHLIGHTS | Bayern München - Eintracht Frankfurt
4 dagen geleden

HIGHLIGHTS | Eintracht Frankfurt - Hamburger SV
Zondag, 6 mei

Der Spieltagcheck vor dem Auswärtsspiel bei Eintracht F…
Vrijdag, 11 mei

Bayern Munich vs. Eintracht Frankfurt | 2017-18 Bundesl…
Zaterdag, 7 apr

FC Bayern Manager's Preview w/ Jupp Heynckes | FC B…
Vrijdag, 6 apr

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Real Madridmei 26
14:45
Liverpool
Italimei 28
14:45
Saoedi-Arabi
Portugalmei 28
14:45
Tunesi
Frankrijkmei 28
15:00
Ierland
Verenigde Statenmei 28
18:30
Bolivia
Mexicomei 28
21:00
Wales
Argentinimei 29
19:00
Haïti
Perumei 29
21:00
Schotland
Frankrijkjun 1
15:00
Itali
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland vs Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte vs Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko vs Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal vs Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk vs Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru vs Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië vs IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië vs Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica vs Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië vs Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland vs Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden vs Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België vs Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië vs Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018