Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

TV'de ve Online Canlı Futbol: Perşembe 4 Oca.

  • Sal
    Oca 2
  • Çrş
    Oca 3
  • Prş
    Oca 4
  • Cum
    Oca 5
  • Cts
    Oca 6
  • Paz
    Oca 7
  • Pzt
    Oca 8
  •  
?  
İngiltere - Premier Lig 
Canlı +15:00 Tottenham Hotspur 1 - 1 West Ham United fuboTV, NBCSports.com, NBCSN, NBC Sports…
Portekiz - Primeira Liga 
Canlı +13:15 Vitória Setúbal 2 - 2 Estoril Sport TV1, Sport TV África
Canlı +15:15 Portimonense 0 - 0 Belenenses Sport TV1, Sport TV África
İspanya - Kral Kupası 
Canlı +13:00 Celta de Vigo 1 - 1 Barcelona fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Canlı +13:00 Leganés 1 - 0 Villarreal fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Canlı +15:00 Numancia 0 - 3 Real Madrid fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Canlı +15:00 Espanyol 1 - 2 Levante fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Futbol Şovları 
Canlı 0:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Canlı 11:00 Super Estadio Univision Deportes
Canlı 15:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Canlı 17:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 18:00 Locura Deportiva Univision Deportes
Canlı 19:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Canlı 19:00 The Xtra - Weekday beIN Sports Canada, fuboTV Canada
Canlı 19:00 Univisión Deportes Futbol Club Univision Deportes
Canlı 20:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 22:00 Futbol en Serio Punto Univision Deportes
 Brezilya - Copa São Paulo de Juniores
 Mısır - Premier League
 Hindistan - Indian Super League
 İran - Persian Gulf Cup
 Jamaika - National Premier League
 Fas - GNF 1 Botola
 İspanya - Tercera División
 Suriye - Premier League
 Dünya - Klüpler Arası Dostluk Maçı
 Dünya - Futbol Şovları
?  
Avrupa - UEFA Şampiyonlar Ligi 
Tekrar 0:00 Bayern München vs Celtic Fox Soccer Plus
Tekrar 8:00 Bayern München vs Celtic Fox Soccer Plus
Tekrar 16:00 Anderlecht vs PSG Fox Soccer Plus
Avrupa - UEFA Avrupa Ligi 
Tekrar 6:00 Milan vs Rijeka Fox Soccer Plus
Tekrar 14:00 Milan vs Rijeka Fox Soccer Plus
İngiltere - Premier Lig 
Tekrar 6:00 Crystal Palace vs Manchester City YES Network
Kuzey Amerika - CONCACAF Gold Cup 
Tekrar 13:00 Kosta Rika vs ABD Univision Deportes
İtalya - Serie A 
Tekrar 4:00 Roma vs Sassuolo SONY TEN 2
Tekrar 8:00 Roma vs Sassuolo fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 8:30 Crotone vs Napoli fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Almanya - Bundesliga 
Tekrar 2:00 Schalke 04 vs Bayern München Fox Soccer Plus
Tekrar 10:00 Bayern München vs Wolfsburg Fox Soccer Plus
Tekrar 18:00 Hertha BSC vs Bayern München Fox Soccer Plus
Portekiz - Primeira Liga 
Tekrar 3:00 Benfica vs Sporting CP fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 10:30 Benfica vs Sporting CP fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 12:30 Feirense vs Porto fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 21:00 Benfica vs Sporting CP fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 23:00 Feirense vs Porto fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
İspanya - Kral Kupası 
Tekrar 11:00 Lleida Esportiu vs Atlético Madrid fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 18:00 Celta de Vigo vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
İngiltere - FA Cup 
Tekrar 4:00 Coventry City vs Boreham Wood Fox Soccer Plus
Tekrar 12:00 Wycombe Wanderers vs Letherhead Fox Soccer Plus
Tekrar 16:00 Chelsea vs Manchester United FOX Deportes
Tekrar 18:00 Arsenal vs Manchester City FOX Deportes
Tekrar 20:00 Arsenal vs Chelsea FOX Deportes
Tekrar 20:00 Gateshead vs Luton Town Fox Soccer Plus
İtalya - İtalya Kupası 
Tekrar 14:30 Napoli vs Atalanta fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 17:30 Juventus vs Torino fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Meksika - Liga MX 
Tekrar 4:00 Guadalajara vs Tigres UANL Univision Deportes
Tekrar 14:00 Guadalajara vs Tigres UANL Univision Deportes
Jamaika - National Premier League 
Tekrar 19:00 Tivoli Gardens vs Cavalier
Venezuela - Primera División 
Tekrar 0:00 Deportivo Lara vs Mineros de Guayana fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Futbol Şovları 
Tekrar 0:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 0:30 Serie A Show fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Tekrar 1:00 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 1:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 2:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 2:00 Univisión Deportes Futbol Club Univision Deportes
Tekrar 3:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 6:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Tekrar 6:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 6:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 7:30 Serie A Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 8:00 Bayern Munich TV Por UDN Univision Deportes
Tekrar 9:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 9:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 10:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 10:30 Serie A Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 19:00 LaLiga Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 19:30 FIFA Football fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 20:00 Serie A Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 21:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 21:00 Univisión Deportes Futbol Club Univision Deportes

 

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

UruguayHaz 25
10:00
Rusya
Suudi ArabistanHaz 25
10:00
Mısır
İranHaz 25
14:00
Portekiz
İspanyaHaz 25
14:00
Fas
DanimarkaHaz 26
10:00
Fransa
AvustralyaHaz 26
10:00
Peru
NijeryaHaz 26
14:00
Arjantin
İzlandaHaz 26
14:00
Hırvatistan
MeksikaHaz 27
10:00
İsve
Kore CumhuriyetiHaz 27
10:00
Almanya
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya 2 - 0 İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya 2 - 0 Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan 1 - 2 İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti 1 - 2 Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika 5 - 2 Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018