Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

TV'de ve Online Canlı Futbol: Pazar 7 Oca.

  • Cum
    Oca 5
  • Cts
    Oca 6
  • Paz
    Oca 7
  • Pzt
    Oca 8
  • Sal
    Oca 9
  • Çrş
    Oca 10
  • Prş
    Oca 11
  •  
?  
İspanya - La Liga 
Canlı + 6:00 Leganés 1 - 0 Real Sociedad fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Canlı +10:15 Barcelona 3 - 0 Levante fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Canlı +12:30 Athletic Club 2 - 0 Deportivo Alavés fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Canlı +12:30 Villarreal 1 - 1 Deportivo La Coruña fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Canlı +14:45 Celta de Vigo 2 - 2 Real Madrid fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Portekiz - Primeira Liga 
Canlı + 6:45 Chaves 1 - 1 Desportivo Aves Sport TV1, Sport TV África
Canlı +11:00 Moreirense 0 - 2 Benfica fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, BTV Online
Canlı +13:00 Sporting CP 5 - 0 Marítimo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, RTPi
Canlı +15:15 Porto 4 - 2 Vitória Guimarães fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, DAZN
İngiltere - FA Cup 
Canlı + 7:00 Newport County 2 - 1 Leeds United LUTV, BBC Wales, Telekom Sport 2 Romani…
Canlı + 9:00 Shrewsbury Town 0 - 0 West Ham United fuboTV, Fox Sports 1, FOX Sports GO, FOX…
Canlı +10:00 Tottenham Hotspur 3 - 0 AFC Wimbledon Spurs Live Match Centre, BBC Radio 5 L…
Canlı +11:00 Nottingham Forest 4 - 2 Arsenal fuboTV, Fox Sports 1, FOX Sports GO, FOX…
Meksika - Liga MX 
Canlı +13:00 Toluca 1 - 1 Guadalajara fuboTV, Univision Deportes, Univision, Univ…
Canlı +19:00 Santos Laguna 4 - 2 Lobos BUAP fuboTV, Univision Deportes, Fanatiz, ESP…
Canlı +19:00 Querétaro 0 - 1 América fuboTV, ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Depor…
Kosta Rika - Primera Division 
Canlı +14:00 Yunanistan 1 - 2 Alajuelense Telecentro
Canlı +15:30 UCR 0 - 1 Herediano
Canlı +16:00 Limón 1 - 1 Pérez Zeledón Telecentro
Canlı +16:00 Santos de Guápiles 1 - 1 Guadeloupe
Canlı 19:00 Municipal Liberia vs Deportivo Saprissa
Fransa - Fransa Kupası 
Canlı + 8:15 Olympique Marseille 1 - 0 Valenciennes fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Canlı + 8:15 Granville 2 - 1 Bordeaux France 3 Haute-Normandie, France 3 Aquit…
Canlı + 8:15 Angers SCO 0 - 2 Lorient France 3 Bretagne, France 3 Pays de la L…
Canlı + 8:15 Strasbourg 3 - 2 Dijon France 3
Canlı + 8:15 Saint-Étienne 2 - 0 Nîmes France 3 Rhône-Alpes
Canlı +11:30 Dunkerque 2 - 4 Metz Eurosport Player France
Canlı +11:30 Vannes 1 - 1P Stade Briochin Eurosport Player France
Canlı +11:30 Fleury 91 0 - 1 Biesheim Eurosport Player France
Canlı +11:30 Sochaux 6 - 0 Amiens SC Eurosport Player France
Canlı +11:30 Entente SSG 1 - 2 Épinal Eurosport Player France
Canlı 11:30 Still vs Troyes Eurosport Player France
Canlı 11:30 Senlis vs Nantes Eurosport Player France
Canlı +15:00 Rennes 1 - 6 PSG fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Futbol Şovları 
Canlı 8:30 FA Cup Match Day Fox Sports 1
Canlı 9:30 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 10:00 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Canlı 12:00 Futbol Central Univision Deportes
Canlı 12:15 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Canlı 14:30 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Canlı 15:00 República Deportiva Univision Deportes
Canlı 16:45 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 17:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Canlı 17:00 The Xtra - Weekend beIN Sports Canada, fuboTV Canada
Canlı 18:00 Futbol Central Univision Deportes
Canlı 21:00 Somos LMX Univision Deportes
Canlı 22:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
 Belçika - Second Division
 Brezilya - Copa São Paulo de Juniores
 Brezilya - Primeira Liga
 Güney Kıbrıs - First Division
 Güney Kıbrıs - 2. Division
 İngiltere - Conference North
 İngiltere - Non League Division One
 İngiltere - WSL
 Fransa - CFA 2
 Yunanistan - Superleague
 Yunanistan - Football League
 Yunanistan - Football League 2
 Hindistan - Indian Super League
 Hindistan - I-League
 Hindistan - Santosh Trophy
 İran - Azadegan League
 İtalya - Serie D
 Jamaika - National Premier League
 Lübnan - Premier League
 Malta - Premier League
 Portekiz - Segunda Liga
 Güney Afrika - ABSA Premiership
 İspanya - Segunda Division
 İspanya - Segunda División B
 İspanya - Tercera División
 İspanya - Laliga Iberdrola
 Dünya - Klüpler Arası Dostluk Maçı
 Dünya - Hazırlık
 Dünya - Futbol Şovları
?  
Avrupa - UEFA Şampiyonlar Ligi 
Tekrar 8:00 Bayern München vs PSG Fox Soccer Plus
Tekrar 16:00 PSG vs Celtic Fox Soccer Plus
Avrupa - UEFA Avrupa Ligi 
Tekrar 6:00 Milan vs Austria Wien Fox Soccer Plus
Tekrar 12:00 Milan vs Austria Wien Fox Soccer Plus
İspanya - La Liga 
Tekrar 18:00 Barcelona vs Levante fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 18:30 Celta de Vigo vs Real Madrid fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 19:00 Barcelona vs Levante fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 23:00 Celta de Vigo vs Real Madrid fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
İtalya - Serie A 
Tekrar 1:15 Roma vs Atalanta fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 8:30 Fiorentina vs Internazionale fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 9:30 Cagliari vs Juventus fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Almanya - Bundesliga 
Tekrar 2:00 Borussia Dortmund vs Bayern München Fox Soccer Plus
Tekrar 10:00 Eintracht Frankfurt vs Bayern München Fox Soccer Plus
Tekrar 18:00 Bayern München vs Köln Fox Soccer Plus
Portekiz - Primeira Liga 
Tekrar 1:00 Benfica vs Sporting CP GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 17:00 Sporting Braga vs Rio Ave fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 19:00 Moreirense vs Benfica fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 21:00 Sporting CP vs Marítimo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
İngiltere - FA Cup 
Tekrar 0:00 Exeter City vs West Bromwich Albion Fox Soccer Plus
Tekrar 2:00 Manchester City vs Burnley Fox Sports 2, Sport TV1
Tekrar 4:00 Liverpool vs Everton Fox Sports 2
Tekrar 4:00 Manchester City vs Burnley Fox Soccer Plus
Tekrar 7:30 Fleetwood Town vs Leicester City FOX Deportes
Tekrar 14:00 Shrewsbury Town vs West Ham United Fox Soccer Plus
Tekrar 15:30 Nottingham Forest vs Arsenal Fox Sports 1
Tekrar 20:00 Nottingham Forest vs Arsenal Fox Soccer Plus
Tekrar 22:00 Shrewsbury Town vs West Ham United Fox Soccer Plus
İtalya - İtalya Kupası 
Tekrar 0:00 Napoli vs Atalanta fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 3:00 Juventus vs Torino fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Meksika - Liga MX 
Tekrar 1:00 Cruz Azul vs Tijuana Univision Deportes
Tekrar 2:00 Pachuca vs Pumas UNAM Univision Deportes, Fox Sports Chile, FO…
Tekrar 4:00 Cruz Azul vs Tijuana Univision Deportes
Tekrar 9:00 Puebla vs Tigres UANL Univision Deportes
Tekrar 11:00 Cruz Azul vs Tijuana Univision Deportes
Tekrar 16:00 Atlas vs León Univision Deportes
Tekrar 16:30 Necaxa vs Veracruz Univision Deportes
Tekrar 17:00 Cruz Azul vs Tijuana Univision Deportes
Tekrar 17:30 Puebla vs Tigres UANL Univision Deportes
Tekrar 23:00 Toluca vs Guadalajara Univision Deportes
Fransa - Fransa Kupası 
Tekrar 8:15 Consolat Marseille vs Valenciennes
Gecikme 19:00 Rennes vs PSG fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Gecikme 21:00 Rennes vs PSG fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Klüpler Arası Dostluk Maçı 
Tekrar 9:00 Werder Bremen vs Twente
Peru - Primera Division 
Tekrar 11:00 Melgar vs Sport Rosario Peru Magico
Tekrar 15:00 Universidad San Martín vs Unión Comercio Peru Magico
Tekrar 17:00 Sport Huancayo vs Alianza Atlético Peru Magico
Uruguay - Primera Division 
Tekrar 23:00 Peñarol vs Defensor Sporting fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Futbol Şovları 
Tekrar 0:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 0:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 1:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 3:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 3:15 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 6:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 8:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 8:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 10:00 Contacto Deportivo Univision Deportes

 

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan