Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

TV'de ve Online Canlı Futbol: Salı 19 Eyl.

?  
İspanya - La Liga 
Canlı +14:00 Valencia 5 - 0 Málaga fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Canlı +16:00 Barcelona 6 - 1 Eibar fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
İtalya - Serie A 
Canlı +14:45 Bologna 1 - 1 Internazionale fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, Rai Ita…
Almanya - Bundesliga 
Canlı +12:30 Borussia M'gladbach 2 - 0 Stuttgart fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, Univ…
Canlı +14:30 Schalke 04 0 - 3 Bayern München fuboTV, Fox Sports 1, FOX Sports GO, FOX…
Canlı +14:30 Augsburg 1 - 0 RB Leipzig fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, Univ…
Canlı +14:30 Wolfsburg 1 - 1 Werder Bremen fuboTV, Fox Soccer Plus, FOX Sports GO,
İspanya - Kral Kupası 
Canlı +14:00 Sporting Gijón 1 - 1P Numancia LAOLA1.TV, beIN Sports Connect Espa…
İngiltere - FA Cup 
Canlı 14:30 Burgess Hill Town 3 - 0 Colney Heath
Canlı 14:35 Haughmond 0 - 5 Boston United BBC Radio
Canlı 14:45 Enfield Town 5 - 0 Hanwell Town
Canlı 14:45 Potters Bar Town 0 - 3 Hampton & Richmond
Canlı 14:45 Wingate & Finchley 1 - 2 Hemel Hempstead Town
Canlı 14:45 Royston Town 1 - 2 Braintree Town
Canlı 14:45 United of Manchester 6 - 2 Handsworth Parramore
Canlı 14:45 Hyde United vs Warrington Town
Canlı 14:45 Rushall Olympic vs AFC Mansfield
Canlı 14:45 AFC Rushden & Diamonds vs Alfreton Town
Canlı 14:45 Phoenix Sports vs Glebe
İngiltere - Capital One Cup 
Canlı +14:45 Leicester City 2 - 0 Liverpool ESPN3, WatchESPN, SiriusXM FC, LFCTV G…
Canlı +14:45 West Ham United 3 - 0 Bolton Wanderers BBC Radio
Canlı +14:45 Crystal Palace 1 - 0 Huddersfield Town Palace PlayerHD Live, BBC Radio
Canlı +14:45 Burnley 2 - 2P Leeds United ESPN3, WatchESPN, LUTV, DAZN
Canlı +14:45 Bristol City 2 - 0 Stoke City BCTV+
Canlı +14:45 Brentford 1 - 3 Norwich City BBC Radio
Canlı +14:45 Aston Villa 0 - 2 Middlesbrough AVTV
Canlı +14:45 AFC Bournemouth 1 - 0 Brighton & Hove Albion BBC Radio
Canlı +14:45 Wolverhampton Wanderers 1 - 0 Bristol Rovers Wolves TV
Canlı +15:00 Reading 0 - 2 Swansea City ESPN3, WatchESPN, DAZN, DAZN
Canlı +15:00 Tottenham Hotspur 1 - 0 Barnsley Spurs Live Match Centre
Meksika - Copa MX 
Canlı 20:00 Monterrey vs Universidad Guadalajara ESPN Play Sur, ESPN Play Norte, Univi…
Canlı 20:00 Morelia vs Tijuana fuboTV, Univision Deportes, ESPN2 Norte,
Canlı 21:00 América vs Cruz Azul fuboTV, UniMás, Univision NOW, TDN, TVC De…
Canlı 22:36 Guadalajara vs Atlas fuboTV, Univision Deportes, Chivas TV
Arjantin - Copa Argentina 
Canlı +20:10 Independiente 1 - 2 Atlético Tucumán fuboTV, TyC Sports Internacional, TyC…
İngiltere - League One 
Canlı +14:45 Wigan Athletic 1 - 0 Northampton Town iFollow
Almanya - Bundesliga 2 
Canlı +12:30 Ingolstadt 2 - 2 MSV Duisburg FOX Soccer Match Pass, Sky Sport Bun…
Canlı +12:30 Sandhausen 1 - 0 Union Berlin FOX Soccer Match Pass, Sky Sport Bun…
Canlı +12:30 Kaiserslautern 0 - 2 Erzgebirge Aue Sky Sport Bundesliga 2, Sky Go Deutsch…
Canlı +12:30 Holstein Kiel 0 - 1 St. Pauli FOX Soccer Match Pass, Sky Sport Bun…
Güney Amerika - Copa Sudamericana 
Canlı 18:15 Estudiantes vs Nacional Asunción fuboTV, FOX Sports GO, FOX Deportes, F…
Canlı +20:45 Junior 3 - 1 Cerro Porteño fuboTV, FOX Sports GO, FOX Deportes, F…
Kadınlar Dostluk Maçı 
Canlı 6:00 Avustralya vs Brezilya Foxtel Now, Fox Sports 505
Canlı +20:00 ABD 5 - 0 Yeni Zelanda fuboTV, Fox Sports 1, FOX Sports GO, FO…
Afrika - WAFU Uluslar Kupası 
Canlı 14:00 Senegal vs Fildişi Kıyısı FOX Soccer Match Pass, GTV Sports+
Canlı 14:00 Nijer vs Benin FOX Soccer Match Pass, GTV Sports+
Hollanda - KNVB Beker 
Canlı +11:00 Zwaluwen 2 - 3 Den Bosch
Canlı +12:30 RKC Waalwijk 1 - 0 Sparta Rotterdam fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Canlı +13:45 Kozakken Boys P1 - 1 De Graafschap
Canlı +13:45 Noordwijk 0 - 1 Fortuna Sittard
Canlı +13:45 Quick Boys 1 - 3 Volendam
Canlı +13:45 Rijnsburgse Boys 0 - 2 Heracles
Canlı +13:45 Genemuiden 1 - 3 De Treffers
Canlı +13:45 Helmond Sport 1 - 5 Cambuur
Canlı +13:45 Barendrecht 1 - 3 Go Ahead Eagles
Canlı +13:45 Emmen 1 - 3 NEC
Canlı 13:45 GVVV 1 - 0 Dordrecht
Canlı +13:45 Oss 0 - 2 Almere City
Canlı 13:45 Sparta Nijkerk vs PSV
Canlı +14:45 MVV 2 - 3 AZ fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Amerika Birleşik Devletleri - College Soccer 
Canlı 19:00 Davidson vs Virginia Tech WatchESPN, ACC Network
Canlı 19:00 George Washington vs North Carolina WatchESPN, ACC Network
Canlı 19:00 Iupui vs Louisville WatchESPN, ACC Network
Canlı 19:00 Bowling Green vs Notre Dame WatchESPN, ACC Network
Canlı 19:00 UCLA vs Clemson WatchESPN, ACC Network
Canlı 19:00 Wisconsin vs Duke WatchESPN, ACC Network
Canlı 19:00 Cornell vs Syracuse WatchESPN, ACC Network
Futbol Şovları 
Canlı 0:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Canlı 9:00 Super Estadio Univision Deportes
Canlı 12:00 Futbol Central Univision Deportes
Canlı 13:30 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 14:00 Bundesliga Match Day Fox Sports 1
Canlı 18:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 18:00 Locura Deportiva Univision Deportes
Canlı 19:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Canlı 19:00 Univisión Deportes Futbol Club Univision Deportes
Canlı 19:30 U.S National Team Pregame Fox Sports 1
Canlı 20:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 22:00 Futbol Central Univision Deportes
 Arjantin - Primera C Metropolitana
 Arjantin - Primera D Metropolitana
 Avusturya - ÖFB-Cup
 Belçika - Belgian Cup
 Brezilya - Serie B
 Bulgaristan - Bulgarian Cup
 Çin - Super League
 Kolombiya - Primera B
 Hırvatistan - Nogometni Cup
 Çek Cumhuriyeti - Pohár České pošty
 Çek Cumhuriyeti - 4. Liga
 Danimarka - DBU Pokalen
 İngiltere - Non League Premier
 İngiltere - Non League Division One
 İngiltere - Football League Trophy
 Finlandiya - Ykkönen
 Fransa - Ligue 2
 Almanya - 3. Liga
 Almanya - Regionalliga
 Almanya - Oberliga
 Yunanistan - Greek Cup
 Macaristan - Magyar Kupa
 Hindistan - Premier Futsal
 Endonezya - Liga Super Indonesia
 Endonezya - Divisi Utama Liga Indonesia
 İtalya - Serie B
 Litvanya - A Lyga
 Malezya - Premier League
 Norveç - 1. Divisjon
 Polonya - Puchar Polski
 Portekiz - Taça da Liga
 Romanya - Liga I
 İskoçya - Scottish League Cup
 Singapur - Singapore Premier League
 Slovakya - Fortuna Liga
 Slovenya - Pokal Slovenije
 Güney Afrika - ABSA Premiership
 Sudan - Sudan Premier League
 İsveç - Allsvenskan
 İsveç - Superettan
 Trinidad Tobago - T & T Pro League
 Türkiye - Türkiye Kupası
 Dünya - FIFA Kadınlar Dünya Kupası Elemeler
 Dünya - Futbol Şovları
?  
ABD/Kanada - Major League Soccer 
Tekrar 12:30 Colorado Rapids vs New York City YES Network
Avrupa - UEFA Şampiyonlar Ligi 
Tekrar 4:00 Manchester United vs Basel
*Repeat from September 12, 2017
ESPN Deportes
Tekrar 8:00 Chelsea vs Qarabağ Fox Soccer Plus
Tekrar 12:00 Olympiakos Piraeus vs Sporting CP Fox Soccer Plus
Tekrar 14:00 Manchester United vs Basel MSG Plus, Fox Sports Detroit, Fox Sports…
Tekrar 15:00 Manchester United vs Basel Fox Sports Southwest
Tekrar 16:00 Manchester United vs Basel Fox Sports Midwest
Tekrar 18:00 Manchester United vs Basel Fox Sports West, MASN, MASN2
Avrupa - UEFA Avrupa Ligi 
Tekrar 10:00 Arsenal vs Köln Fox Soccer Plus
İspanya - La Liga 
Gecikme 5:10 Real Sociedad vs Real Madrid RMTV
Tekrar 8:30 Getafe vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 12:00 Real Sociedad vs Real Madrid fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 13:00 Getafe vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 21:30 Barcelona vs Eibar fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
İtalya - Serie A 
Tekrar 12:30 Sassuolo vs Juventus fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Almanya - Bundesliga 
Tekrar 2:00 Bayern München vs Mainz 05 Fox Soccer Plus
Tekrar 6:00 Borussia Dortmund vs Köln Fox Sports Arizona, Star Sports China, Sta…
Tekrar 6:00 Hannover 96 vs Hamburger SV Fox Sports South, Fox Sports Tennessee, Fo…
Tekrar 9:00 Bayern München vs Mainz 05 Fox Sports South, Fox Sports Tennessee, Fo…
Tekrar 9:00 RB Leipzig vs Borussia M'gladbach Fox Sports Florida
Tekrar 11:00 Borussia Dortmund vs Köln Univision Deportes
Tekrar 12:00 Borussia Dortmund vs Köln Fox Sports West, MASN, MASN2
Tekrar 21:00 Borussia M'gladbach vs Stuttgart Fox Soccer Plus
Tekrar 22:00 Schalke 04 vs Bayern München Fox Sports 2
Fransa - Ligue 1 
Tekrar 9:30 PSG vs Olympique Lyonnais fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Gecikme 10:30 PSG vs Olympique Lyonnais fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 20:00 PSG vs Olympique Lyonnais fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Portekiz - Primeira Liga 
Tekrar 3:00 Boavista vs Benfica fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 16:30 Rio Ave vs Porto fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
İngiltere - Capital One Cup 
Tekrar 14:45 Chelsea vs Nottingham Forest
Meksika - Liga MX 
Tekrar 4:00 Tijuana vs América Univision Deportes
Tekrar 7:00 Guadalajara vs Pumas UNAM Univision Deportes
Tekrar 17:00 Guadalajara vs Pumas UNAM Univision Deportes
Arjantin - Superliga Argentina 
Tekrar 1:00 Gimnasia La Plata vs Huracán TyC Sports Internacional
Tekrar 3:00 Temperley vs Rosario Central TyC Sports Internacional
Belçika - Pro League 
Tekrar 11:00 Club Brugge vs Mechelen Eleven Sports Network
Tekrar 13:00 Kortrijk vs Anderlecht Eleven Sports Network
Tekrar 15:00 KV Osstende vs Gent Eleven Sports Network
Brezilya - Brasileirão 
Tekrar 14:00 Cruzeiro vs Bahia fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 22:00 Botafogo vs Santos fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 22:30 Palmeiras vs Coritiba PFC Internacional
Afrika - CAF Şampiyonlar Ligi 
Gecikme 10:00 Al Ahly vs ES Tunis fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Afrika - WAFU Uluslar Kupası 
Tekrar 4:00 Gana vs Nijerya Fox Soccer Plus
Tekrar 17:00 Senegal vs Fildişi Kıyısı Fox Soccer Plus
Tekrar 19:00 Nijer vs Benin Fox Soccer Plus
Meksika - Ascenso MX 
Tekrar 0:00 Dorados vs Atlante fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Uruguay - Primera Division 
Tekrar 20:00 Nacional vs Peñarol fuboTV, GOLTV
Tekrar 20:00 Nacional Asunción vs Peñarol GOLTV, GolTV Espanol
Venezuela - Primera División 
Tekrar 11:30 Zamora vs Deportivo La Guaira fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Futbol Şovları 
Tekrar 1:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 1:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 2:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 2:00 Futbol en Serio Punto Univision Deportes
Tekrar 3:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 3:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 6:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Tekrar 6:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 6:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Tekrar 7:00 LaLiga Highlight Zone fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 7:30 LaLiga Highlight Zone fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 8:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 8:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 9:00 Ligue 1 Highlights fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 9:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 9:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 12:00 UEFA Champions League Magazine Fox Sports 2
Tekrar 12:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 13:30 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 19:00 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 19:30 Ligue 1 Highlights fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 21:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español

 

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

PortekizHaz 20
8:00
Fas
UruguayHaz 20
11:00
Suudi Arabistan
İranHaz 20
14:00
İspanya
DanimarkaHaz 21
8:00
Avustralya
FransaHaz 21
11:00
Peru
ArjantinHaz 21
14:00
Hırvatistan
BrezilyaHaz 22
8:00
Kosta Rika
NijeryaHaz 22
11:00
İzlanda
SırbistanHaz 22
14:00
İsviçre
BelçikaHaz 23
8:00
Tunus
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya vs Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz vs Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran vs İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya vs Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya vs Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018