Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
Çin

Çin - Super League

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajPForm
1   Shanghai SIPG 11 7 2 2 27 10 +17 23 GBMMB
2   Shandong Luneng 11 7 2 2 18 9 +9 23 GBBGG
3   Beijing Guoan 11 6 4 1 25 16 +9 22 GBGGB
4
Jiangsu Suning 11 6 1 4 18 13 +5 19 MGGMG
5
Guangzhou Evergrande 11 5 3 3 19 16 +3 18 MBMGB
6   Guangzhou R&F 11 5 2 4 22 23 -1 17 BBGGM
7   Shanghai Shenhua 11 5 2 4 17 19 -2 17 MGMGM
8   Tianjin Teda 11 4 3 4 16 13 +3 15 MGGMB
9
Tianjin Quanjian 11 4 3 4 14 13 +1 15 GBGMB
10
Hebei CFFC 11 4 3 4 16 16 +0 15 GBMGB
11
Beijing Renhe 11 4 3 4 8 11 -3 15 GMBGB
12
Chongqing Dangdai Lifan 11 3 2 6 15 16 -1 11 MMMMG
13   Changchun Yatai 11 3 2 6 14 19 -5 11 MMMGG
14   Henan Jianye 11 3 2 6 7 16 -9 11 BGGMM
15   Dalian Aerbin 11 2 3 6 9 22 -13 9 GMGMB
16   Guizhou Zhicheng 11 1 1 9 14 27 -13 4 MBMMM
Şampiyonlar Ligi (Grup Aşaması)
Küme Düşme

 

Gol Kralları

OyuncuTakımGolPenaltılar
Wu LeiShanghai SIPG 12 0
F. AcheampongTianjin Teda 9 2
E. ZahaviGuangzhou R&F 9 0
C. BakambuBeijing Guoan 8 0
Diego TardelliShandong Luneng 8 1
O. IghaloChangchun Yatai 7 1
E. LavezziHebei CFFC 7 0
AlanGuangzhou Evergrande 6 0
Ricardo GoulartGuangzhou Evergrande 6 1
Alex TeixeiraJiangsu Suning 6 1
B. TrawallyGuizhou Zhicheng 6 0
Huang ZichangJiangsu Suning 5 0
Alexandre PatoTianjin Quanjian 5 0
SorianoBeijing Guoan 5 2
Xiao ZhiGuangzhou R&F 5 0

 

Haberler

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

PolonyaHaz 19
11:00
Senegal
RusyaHaz 19
14:00
Mısır
PortekizHaz 20
8:00
Fas
UruguayHaz 20
11:00
Suudi Arabistan
İranHaz 20
14:00
İspanya
DanimarkaHaz 21
8:00
Avustralya
FransaHaz 21
11:00
Peru
ArjantinHaz 21
14:00
Hırvatistan
BrezilyaHaz 22
8:00
Kosta Rika
NijeryaHaz 22
11:00
İzlanda
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya vs Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz vs Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran vs İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika vs Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus vs İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya vs Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya vs Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018