Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Levante UD

Opgericht  1909
Stadion  Estadio Ciudad de Valencia
Capacity  25,534
Manager  Paco López

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
Raúl Fernández 3000000000000
Koke 2200000000000
Oier 2800000000000
Iván Villar 2000000000000
Verdedigers
Sergio Postigo 2900000000000
Iván López 2400000000000
Toño 2800000000000
Pedro López 3400000000000
S. Moore 2100000000000
Luna 2700000000000
Coke 3100000000000
A. Abeid 2000000000000
Chema 2600000000000
Rober 2300000000000
E. Cabaco 2300000000000
Middenvelders
Campaña 2500000000000
E. Bardhi 2200000000000
J. Lerma 2300000000000
El Hacen 2000000000000
Rubén Rochina 2700000000000
José Luis Morales 3000000000000
C. Doukouré 2500000000000
Y. Yalike 00000000000
S. Lukić 2100000000000
Aanvallers
Jason 2300000000000
E. Boateng 2200000000000
G. Pazzini 3300000000000
Roger Martí 2700000000000
Álex Alegría 2500000000000
Fahad Al Muwallad 2300000000000
A. Sadiku 2700000000000
Ivi López 2300000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
Coke 01 januari 2018Schalke 04Loan
Verza 01 juli 2018Almería-
A. Sadiku 31 januari 2018Legia1M €
Javier Espinosa 01 juli 2018Granada-
E. Saveljich 01 juli 2018Albacete-
Rubén García 01 juli 2018Gijón-
E. Cabaco 01 juli 2018Nacional2M €
Koke 16 januari 2018Alcoyano-
Saúl Sánchez 01 juli 2018Saguntino-
Pepelu 01 juli 2018Hércules-
Aitor Pascual 01 juli 2018Racing Ferrol-
Colau 01 juli 2018Xàtiva-
M. Boulahia 18 januari 2018Atlético-
Transfers Out
M. Langerak 14 januari 2018Nagoya1.5M €
Álex Alegría 01 juli 2018Betis-
S. Lukić 01 juli 2018Torino-
E. Ünal 01 januari 2018Villarreal-
Borja Domingo 12 januari 2018OsasunaFree €
Rober 01 juli 2018La Coruña-

Nieuws

Feyenoord in De Kuip tegen Levante
Panorama (3 weeks ago)

Video's


Osorio consideró irrelevantes las disculpas de la afici…
3 dagen geleden

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Nigeriajun 26
14:00
Argentini
IJslandjun 26
14:00
Kroati
Mexicojun 27
10:00
Zweden
Zuid-Koreajun 27
10:00
Duitsland
Servijun 27
14:00
Brazili
Zwitserlandjun 27
14:00
Costa Rica
Japanjun 28
10:00
Polen
Senegaljun 28
10:00
Colombia
Panamajun 28
14:00
Tunesi
Engelandjun 28
14:00
Belgi
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië 1 - 1 Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay 2 - 0 Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria 2 - 0 IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië 2 - 0 Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië 1 - 2 Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea 1 - 2 Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland 2 - 1 Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België 5 - 2 Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland 6 - 1 Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan 2 - 2 Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen 0 - 3 Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018