Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Hellas Verona FC

Opgericht  1903
Stadion  Stadio Marc'Antonio Bentegodi
Capacity  44,799
Manager  F. Pecchia

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Ferdinando CoppolaF. Coppola
Nicola BorghettoN. Borghetto
Nicolas David AndradeNicolas
Marco SilvestriM. Silvestri
Verdedigers
Mohamed Salim FaresM. Fares
Assists: 1
Samuel SouprayenS. Souprayen
Antonio Aldo CaraccioloA. Caracciolo
Doelpunten: 2
Deian BoldorD. Boldor
Marash KumbullaM. Kumbulla
Alex FerrariA. Ferrari
Doelpunten: 1
Gianfilippo FelicioliG. Felicioli
Matteo BianchettiM. Bianchetti
Thomas HeurtauxT. Heurtaux
Jagoš VukovićJ. Vuković
Doelpunten: 1, Assists: 1
Middenvelders
Enrico BearzottiE. Bearzotti
Simone CalvanoS. Calvano
Andrea DanziA. Danzi
Mattia ValotiM. Valoti
Doelpunten: 3
Marco FossatiM. Fossati
Rômulo  Souza Orestes CaldeiraRômulo
Doelpunten: 3, Assists: 5
Mattia ZaccagniM. Zaccagni
Marcel BüchelMarcel Büchel
Rolando AaronsR. Aarons
Franco ZuculiniF. Zuculini
Šimon ŠtefanecS. Štefanec
Simon LanerS. Laner
Aanvallers
Ryder Matos SantosRyder Matos
Assists: 1
Alessio CerciA. Cerci
Doelpunten: 3, Assists: 2
Daniele VerdeD. Verde
Doelpunten: 2, Assists: 3
Bruno PetkovićB. Petković
Assists: 2
Seung-Woo LeeLee Seung-Woo
Doelpunten: 1
Ľubomír TuptaĽ. Tupta
Moise Bioty KeanM. Kean
Doelpunten: 4
#NaamAgeA
Keepers
40F. Coppola 40000003800000
81N. Borghetto 1800000100000
1Nicolas 303240363600100201
17M. Silvestri 2718022003600000
Verdedigers
93M. Fares 2226053029122011200
69S. Souprayen 2915832219341800210
12A. Caracciolo 272856333211520600
25D. Boldor 23901100900100
33M. Kumbulla 1800000500000
28A. Ferrari 232139252503110500
97G. Felicioli 2027462412800100
22M. Bianchetti 251232110500100
75T. Heurtaux 2913931716131500310
26J. Vuković 301334151501011100
Middenvelders
37E. Bearzotti 2140964213300000
23S. Calvano 24642157851400100
72A. Danzi 193925410600100
27M. Valoti 2415772618891330900
8M. Fossati 2510971711622500500
2Rômulo 313172373614135700
20M. Zaccagni 2214962421000100
77Marcel Büchel 271701232037900900
16R. Aarons 2251911655900000
14F. Zuculini 27325113832300100
98S. Štefanec 1900000300000
4S. Laner 34000001700000
Aanvallers
30Ryder Matos 25979141134401100
10A. Cerci 3016492422215332100
7D. Verde 21195730228121423000
70B. Petković 23921161066802100
21Lee Seung-Woo 203441411303210400
29Ľ. Tupta 203020201300000
9M. Kean 181131191278940500
NaamDateFromFee
Transfers In
R. Brosco 01 juli 2018Carpi-
Marcel Büchel 01 juli 2018Empoli-
Ryder Matos 10 januari 2018UdineseLoan
F. Viviani 30 juni 2018SPAL-
L. Ferrari 01 juli 2018Arezzo-
P. Cappelluzzo 01 juli 2018Pescara-
Transfers Out
M. Cáceres 08 januari 2018Lazio-
T. Heurtaux 01 juli 2018Udinese-
B. Zuculini 29 januari 2018River Plate3.6M €
A. Ferrari 01 juli 2018Bologna-
L. Checchin 16 januari 2018ViterbeseLoan
A. Badan 31 januari 2018AlbinoLeffeLoan
M. Kean 01 juli 2018Juventus-

Nieuws

Video's


HELLAS VERONA-INTER 1-2 | HIGHLIGHTS | Matchday 11 - Se…
Woensdag, 9 mei

INTER-HELLAS VERONA 3-0 | HIGHLIGHTS | Matchday 30 - Se…
Woensdag, 9 mei

HIGHLIGHTS: Juventus vs Hellas Verona - 2-1 - Serie A -…
Zondag, 6 mei

Highlights AC Milan 4-1 Hellas Verona - Serie A 2017/18
Maandag, 7 mei

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Portugaljun 20
8:00
Marokko
Uruguayjun 20
11:00
Saoedi-Arabi
Iranjun 20
14:00
Spanje
Denemarkenjun 21
8:00
Australi
Frankrijkjun 21
11:00
Peru
Argentinijun 21
14:00
Kroati
Brazilijun 22
8:00
Costa Rica
Nigeriajun 22
11:00
IJsland
Servijun 22
14:00
Zwitserland
Belgijun 23
8:00
Tunesi
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 0 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië vs Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018