Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Huddersfield Town FC

Opgericht  1908
Stadion  The John Smith's Stadium
Capacity  24,554
Manager  D. Wagner

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
J. Coleman 2200000000000
J. Lössl 2900000000000
B. Hamer 3000000000000
Verdedigers
S. Malone 2700000000000
M. Jørgensen 2800000000000
T. Holmes-Dennis 2200000000000
J. Stankovič 2200000000000
M. Hefele 2700000000000
C. Löwe 2900000000000
C. Schindler 2800000000000
F. Hadergjonaj 2300000000000
T. Kongolo 2400000000000
T. Smith 2600000000000
Middenvelders
J. Payne 2300000000000
S. Scannell 2700000000000
T. Ince 2600000000000
D. Williams 2900000000000
A. Sabiri 2100000000000
P. Billing 2200000000000
J. Hogg 2900000000000
L. O'Brien 1900000000000
A. Mooy 2700000000000
A. Pritchard 2500000000000
R. van La Parra 2700000000000
J. Bacuna 2000000000000
Aanvallers
L. Depoitre 2900000000000
E. Kachunga 2600000000000
S. Mounié 2300000000000
J. Hiwula-Mayifuila 2300000000000
C. Quaner 2700000000000
Ramadan Sobhi 2100000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
J. Lössl 01 juli 2018Mainz 05-
S. Scannell 06 januari 2018Burton Albion-
B. Hamer 01 juli 2018LeicesterFree
T. Kongolo 02 januari 2018MonacoLoan
A. Pritchard 12 januari 2018Norwich12.4M €
J. Hiwula-Mayifuila 01 juli 2018Fleetwood-
F. Hadergjonaj 01 juli 2018Ingolstadt-
T. Holmes-Dennis 01 juli 2018Portsmouth-
Ramadan Sobhi 12 juni 2018Stoke-
J. Bacuna 20 juni 2018Groningen-
J. Williams 05 januari 2018Bury-
R. Pyke 03 januari 2018Port Vale-
Transfers Out
M. Cranie 31 januari 2018Middlesbrough-
J. Lolley 31 januari 2018Nottm Forest-
D. Kane 24 januari 2018CorkFree

Nieuws

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië