Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Italië

Italië - Lega Pro 2

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten

Geen gegevens gevonden.

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
Lega Pro 2: Girone A
1   Bassano Virtus 34 20 9 5 62 35 +27 69 GGWGW
2
Renate 34 15 12 7 43 26 +17 57 WGGGG
3
Alessandria 34 16 9 9 59 39 +20 57 VWWGW
4   Monza 34 15 9 10 57 43 +14 54 VGVWV
5   Santarcangelo 34 13 14 7 44 26 +18 53 GGVWV
6   SPAL 34 13 14 7 52 42 +10 53 WVGGG
7
Real Vicenza VS 34 15 7 12 51 48 +3 52 GVWWG
8
Mantova 34 13 13 8 57 46 +11 52 GWWVV
9   Forlì 34 14 7 13 53 45 +8 49 GWWVW
10   Delta Calcio Rovigo 34 12 12 10 45 36 +9 48 WVWGG
11   Cuneo 34 11 14 9 43 32 +11 47 GWGWW
12   Sassari Torres 34 12 11 11 40 44 -4 47 GVVVW
13   Rimini 34 11 13 10 38 38 +0 45 GWGWG
14   Virtus Verona 34 10 14 10 35 32 +3 44 GWGGG
15   Pergolettese 34 7 15 12 27 35 -8 36 GVGGV
16   Castiglione 34 6 12 16 37 54 -17 30 VWVGV
17   Bellaria Igea 34 4 4 26 24 79 -55 15 VVVVW
18   Bra 34 3 3 28 29 96 -67 12 WVVVV
Lega Pro 2: Girone B
1   Messina 34 15 12 7 43 33 +10 57 WWWWW
2   Casertana 34 15 12 7 38 28 +10 57 VWWGV
3   Teramo 34 15 10 9 48 34 +14 55 GVWVW
4   Cosenza 34 15 10 9 38 29 +9 55 GVVVW
5   Foggia 34 13 12 9 50 40 +10 51 GVVWW
6   Melfi 34 12 15 7 39 31 +8 51 WVWGG
7   Ischia 34 11 15 8 33 29 +4 48 GVVWV
8   Vigor Lamezia 34 12 10 12 37 39 -2 46 VWWVV
9   Sorrento 34 13 6 15 40 36 +4 45 WWVWV
10   Tuttocuoio 34 11 11 12 41 38 +3 44 WGGVW
11   Aversa Normanna 34 11 10 13 36 40 -4 43 WWVGG
12   Arzanese 34 10 13 11 41 46 -5 43 WWWWG
13   Martina Franca 34 10 12 12 36 36 +0 42 VWGGW
14
Aprilia 34 10 11 13 41 50 -9 41 VGWWG
15
Chieti 34 10 11 13 34 35 -1 40 GVGGG
16   Poggibonsi 34 8 12 14 31 41 -10 36 GWVVG
17   Castel Rigone 34 10 4 20 39 56 -17 34 VVVVV
18   Gavorrano 34 6 12 16 24 48 -24 30 VVGGV
Promotie
Relegation Play-off
Degradatie

 

Nieuws

Een bloedhete eurozomer?
Iex.nl (1 week ago)
C'est Valence qui accueillera les migrants de l'"Aquarius"
Express FR (Communiqué de presse) (1 week ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Argentinijun 21
14:00
Kroati
Brazilijun 22
8:00
Costa Rica
Nigeriajun 22
11:00
IJsland
Servijun 22
14:00
Zwitserland
Belgijun 23
8:00
Tunesi
Zuid-Koreajun 23
11:00
Mexico
Duitslandjun 23
14:00
Zweden
Engelandjun 24
8:00
Panama
Japanjun 24
11:00
Senegal
Polenjun 24
14:00
Colombia
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018