Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Società Polisportiva Ars et Labor 2013 U-20

Opgericht  1907 / 2005 / 20
Stadion  Stadio Paolo Mazza
Capacity  8,500
Manager  L. Semplici

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
NaamDateFromFee
Transfers In
B. Dramé 13 januari 2018Atalanta-
A. Paloschi 01 juli 2018Atalanta4M €
Everton Luiz 19 januari 2018Partizan600K €
T. Cionek 13 januari 2018Palermo-
B. Salamon 01 juli 2018Cagliari2M €
J. Kurtič 11 januari 2018AtalantaLoan
M. Valoti 06 juli 2018VeronaLoan
A. Gomis 01 juli 2018Torino1.5M €
F. Viviani 01 juli 2018Verona3.3M €
M. Finotto 01 juli 2018Ternana-
V. Savić 06 juli 2018TorinoLoan
M. Fares 01 juli 2018VeronaLoan
L. Dickmann 01 juli 2018NovaraLoan
S. Mawuli 01 juli 2018Fano-
S. Esposito 01 april 2018Inter-
P. Russo 19 januari 2018InterLoan
Transfers Out
L. Mora 24 januari 2018Spezia250K €
L. Rizzo 01 juli 2018Bologna-
A. Grassi 01 juli 2018Napoli-
F. Bonazzoli 01 juni 2018Sampdoria-
F. Della Giovanna 24 januari 2018ArezzoLoan
Espeto 10 juli 2018CremoneseLoan
T. Costantini 31 januari 2018RavennaLoan
R. Mastrilli 10 juli 2018TeramoLoan

Nieuws

Napoli verkiest Italiaans talent boven Cillessen
Voetbal International (1 week ago)

Video's


LUCIANO SPALLETTI | LIVE PRESS CONFERENCE | Inter 2018…
4 dagen geleden

Gespaltene Schweden-Fans vor Deutschland-Duell | Deutsc…
Vrijdag, 8 jun

Caballero: ¿Por qué le dio la espalda a sus compañeros…
Woensdag, 6 jun

Serie A 2017-18 Highlights: Roma 3 - 1 SPAL
Dinsdag, 12 jun

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië