Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

RSC Anderlecht

Opgericht  1908
Stadion  Stade Constant Vanden Stock
Capacity  26,361
Manager  H. Vanhaezebrouck

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Frank BoeckxF. Boeckx
Enzo D'AlbertoE. D'Alberto
Matz SelsM. Sels
Boy de JongB. de Jong
Verdedigers
Dennis AppiahD. Appiah
Assists: 6
Andy Aryel Najar RodríguezA. Najar
Ivan ObradovićI. Obradović
Olivier DeschachtO. Deschacht
Assists: 1
Abdoul Karim DanteA. Dante
Josué Humberto Gonçalves Leal SáJosué Sá
Uroš SpajićU. Spajić
Doelpunten: 1
Sebastiaan BornauwS. Bornauw
Hannes DelcroixH. Delcroix
Emmanuel Sowah AdjeiE. Sowah Adjei
Middenvelders
Kenny SaiefK. Saief
Doelpunten: 1, Assists: 3
Massimo BrunoM. Bruno
Doelpunten: 2, Assists: 3
Nelson Azevedo-JanelasN. Janelas
Edo KayembeE. Kayembe
Adrien TrebelA. Trebel
Doelpunten: 2, Assists: 6
Sven KumsS. Kums
Assists: 2
Alexis SaelemaekersA. Saelemaekers
Assists: 1
Albert-Mboyo Sambi LokongaA. Lokonga
Leander DendonckerL. Dendoncker
Doelpunten: 1, Assists: 3
Lazar  MarkovićL. Marković
Doelpunten: 1, Assists: 1
Pieter GerkensP. Gerkens
Doelpunten: 4, Assists: 6
Ryota MoriokaR. Morioka
Doelpunten: 6, Assists: 2
Alexandru Mihăiță ChipciuA. Chipciu
Assists: 1
Serigne Modou Kara MbodjiK. Mbodji
Aanvallers
Łukasz TeodorczykŁ. Teodorczyk
Doelpunten: 15, Assists: 1
Silvère Ganvoula M'boussyS. Ganvoula
Doelpunten: 3
Francis AmuzuF. Amuzu
Doelpunten: 1
Dauda MohammedD. Mohammed
Henry Chukwuemeka OnyekuruH. Onyekuru
Doelpunten: 9
#NaamAgeA
Keepers
23F. Boeckx 3172088001200100
E. D'Alberto 2100000000000
1M. Sels 262880323200800100
30B. de Jong 24000001800000
Verdedigers
12D. Appiah 251972272347606600
7A. Najar 253415504000000
37I. Obradović 291859252144900400
3O. Deschacht 3718342121001201210
47A. Dante 192430301400100
2Josué Sá 2516222217531400400
5U. Spajić 252368282711310900
S. Bornauw 1900000100000
44H. Delcroix 1900000000000
41E. Sowah Adjei 20631101300100
Middenvelders
15K. Saief 241404171703013300
17M. Bruno 246701771042423100
52N. Janelas 20461101000000
E. Kayembe 19241010500000
25A. Trebel 272590333039326901
20S. Kums 303029353505302700
A. Saelemaekers 1861111745401200
48A. Lokonga 1834774311600000
32L. Dendoncker 233056363510113702
50L. Marković 244288534511100
8P. Gerkens 2225063428691146300
10R. Morioka 271170161339362000
11A. Chipciu 299431710761501200
4K. Mbodji 281170131300200200
Aanvallers
91Ł. Teodorczyk 26247433285146151910
35S. Ganvoula 214701541111530100
40F. Amuzu 18437113831410000
38D. Mohammed 20282020300000
9H. Onyekuru 201386191455690400
NaamDateFromFee
Transfers In
R. Morioka 30 januari 2018WB2.3M €
I. Thelin 01 juli 2018WB-
S. Badji 01 juli 2018Kayserispor-
Trézéguet 30 juni 2018Kasımpaşa-
A. Leya 01 juli 2018ZW-
W. Faes 01 juli 2018Excelsior-
S. Ganvoula 05 januari 2018Mechelen-
I. Doumbia 01 juli 2018ZW-
Transfers Out
H. Harbaoui 03 januari 2018ZW-
R. Berič 03 januari 2018Saint-Étienne-
S. Hanni 31 januari 2018Spartak M8M €
M. Sels 30 juni 2018Newcastle-
N. Stanciu 23 januari 2018Sparta3.8M €
M. Bruno 01 juli 2018Leipzig-
F. Acheampong 01 januari 2018Tianjin Teda3.5M €
H. Onyekuru 01 juli 2018Everton-
D. Foulon 30 januari 2018WB-
C. Petit 31 januari 2018Mouscron-

Nieuws

Anderlecht start zonder Matz Sels
Voetbal België: Belgisch en internationaal voetbalnieuws, transfers, video, voetbalshop en reportages (persbericht) (16 hours ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Portugaljun 20
8:00
Marokko
Uruguayjun 20
11:00
Saoedi-Arabi
Iranjun 20
14:00
Spanje
Denemarkenjun 21
8:00
Australi
Frankrijkjun 21
11:00
Peru
Argentinijun 21
14:00
Kroati
Brazilijun 22
8:00
Costa Rica
Nigeriajun 22
11:00
IJsland
Servijun 22
14:00
Zwitserland
Belgijun 23
8:00
Tunesi
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018