Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

NK Maribor

Opgericht  1960
Stadion  Ljudski vrt
Capacity  12,994
Manager  D. Milanič

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
J. Handanovič 4000000000000
A. Cotman 2400000000000
M. Obradovič 2700000000000
Verdedigers
S. Ivković 2500000000000
L. Uskoković 2200000000000
M. Milec 2600000000000
K. Doumbia 2700000000000
M. Šuler 3500000000000
A. Rajčevič 3100000000000
M. Viler 3100000000000
D. Šme 2400000000000
A. Hodžić 1900000000000
Ž. Kolmanič 1800000000000
Middenvelders
M. Kramarič 2000000000000
B. Vrhovec 2600000000000
V. Ahmedi 2300000000000
A. Derviševič 2500000000000
D. Vršič 3300000000000
S. Ogrinec 2000000000000
A. Pihler 2400000000000
S. Omoregie 2900000000000
D. Hotič 2200000000000
A. Mertelj 3100000000000
A. Crețu 2600000000000
Aanvallers
A. Ahmetović 1900000000000
L. Štor 1900000000000
D. Bohar 2600000000000
G. Bajde 2400000000000
J. Mlakar 1900000000000
L. Zahovič 2200000000000
Marcos Tavares 3400000000000
J. Mešanović 2600000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
K. Doumbia 16 januari 2018FHFree
A. Crețu 13 februari 2018Olimpija-
S. Ivković 16 januari 2018Voždovac-
J. Mlakar 01 februari 2018FiorentinaFree
A. Ahmetović 16 juni 2018Veržej-
Transfers Out
M. Kabha 31 januari 2018H Be'er Sheva440K €
M. Palčič 01 februari 2018WisłaFree
L. Inbrum 01 januari 2018Gent-
D. Vokič 15 februari 2018TriglavFree
J. Billong 01 januari 2018Benevento2M €

Nieuws

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië