Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

FK Crvena Zvezda Beograd

Opgericht  1945
Stadion  Stadion Crvena Zvezda
Capacity  51,862
Manager  V. Milojević

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
N. Supić 3600000000000
M. Borjan 3000000000000
D. Kahriman 3300000000000
Verdedigers
A. Terzić 1800000000000
F. Stojković 2500000000000
A. Frimpong 2500000000000
D. Anđelković 3500000000000
S. Hajdin 2400000000000
S. Babić 2200000000000
V. Savić 2700000000000
M. Rodić 2700000000000
Middenvelders
M. Gobeljić 2500000000000
V. Nikolić 1800000000000
I. Ilić 1700000000000
D. Le Tallec 2800000000000
L. Adžić 1900000000000
B. Jovičić 2500000000000
U. Račić 2000000000000
M. Donald 2900000000000
N. Milijaš 3500000000000
N. Krstičić 2700000000000
S. Srnić 2600000000000
Aanvallers
D. Joveljić 1800000000000
N. Milić 2800000000000
N. Radonjić 2200000000000
A. Pešić 2600000000000
L. Ilić 1800000000000
E. Mohamed Ben 2900000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
E. Mohamed Ben 16 januari 2018Olympiakos-
M. Pavkov 01 juli 2018Radnički Niš-
M. Senić 01 januari 2018Siófok-
A. Stanković 01 juli 2018Grafičar-
D. Gojkov 01 juli 2018Bežanija-
Viveiros 01 juli 2018Bežanija-
S. Hajdin 16 januari 2018Spartak-
Transfers Out
Ricardinho 23 januari 2018TosnoFree
R. Boakye 28 februari 2018Jiangsu5.7M €
G. Kanga 31 januari 2018Sparta-

Nieuws

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië