Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

SC FC Steaua Bucureşti

Opgericht  1947
Stadion  Stadionul Steaua
Capacity  28,978
Manager  N. Dică

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Eduard Cornel StăncioiuE. Stăncioiu
Andrei Daniel VladA. Vlad
Cristian Emanuel BălgrădeanC. Bălgrădean
Verdedigers
Iraneuton Sousa Morais JuniorJunior Maranhão
Mihai Alexandru BălașaM. Bălașa
Artur Jorge Marques AmorimArtur Jorge
Romario Sandu BenzarR. Benzar
Doelpunten: 1
Bogdan PlanićB. Planić
Doelpunten: 1, Assists: 1
Marko MomčilovićM. Momčilović
Doelpunten: 4, Assists: 1
Ionuț Justinian LarieI. Larie
Doelpunten: 1, Assists: 1
Marius Valerică GămanV. Găman
Middenvelders
Mihai Doru PintiliiM. Pintilii
Doelpunten: 1, Assists: 3
Lucian Ionuţ FilipL. Filip
Assists: 1
Dragoș Ionuț NedelcuD. Nedelcu
Doelpunten: 1, Assists: 1
Filipe TeixeiraFilipe Teixeira
Doelpunten: 3, Assists: 1
Cristian TănaseC. Tănase
Ovidiu Marian PopescuO. Popescu
Assists: 4
Aanvallers
Harlem-Eddy GnohéréH. Gnohéré
Doelpunten: 15, Assists: 1
Denis AlibecD. Alibec
Doelpunten: 1, Assists: 2
Florin Lucian TănaseF. Tănase
Doelpunten: 10, Assists: 4
Constantin Valentin BudescuC. Budescu
Doelpunten: 9, Assists: 8
Dennis ManD. Man
Doelpunten: 10, Assists: 2
Florinel Teodor ComanF. Coman
Doelpunten: 3, Assists: 4
#NaamAgeA
Keepers
33E. Stăncioiu 37000001800100
99A. Vlad 1945055001600100
34C. Bălgrădean 30900101000100200
Verdedigers
12Junior Maranhão 3115242116511500410
4M. Bălașa 231870232305500500
19Artur Jorge 23901100200000
2R. Benzar 261710191900110600
16B. Planić 261980222200011600
15M. Momčilović 302503282801441200
3I. Larie 3112581513201111500
25V. Găman 294065501200000
Middenvelders
5M. Pintilii 331989262428213702
8L. Filip 279141412271201400
6D. Nedelcu 2113101815361211300
80Filipe Teixeira 37143627131461531500
30C. Tănase 312608353600200
23O. Popescu 2415022416861804700
Aanvallers
9H. Gnohéré 3017293120111112151510
7D. Alibec 2711142013711712600
10F. Tănase 2325173328596104400
11C. Budescu 291919272257598600
98D. Man 192346342410811102600
17F. Coman 209562091171734600
NaamDateFromFee
Transfers In
C. Tănase 22 januari 2018KarabüksporFree
A. Jakoliš 01 juli 2018Apollon-
C. Bălgrădean 19 februari 2018Concordia50K €
V. Găman 19 januari 2018KarabüksporFree
K. Qaka 01 juni 2018Iaşi375K €
R. Grecu 01 juli 2018Argeș-
V. Mihalcea 01 juli 2018Academica-
O. Moruţan 01 juli 2018Botoşani-
Transfers Out
G. Enache 28 februari 2018RubinFree
V. Achim 07 januari 2018BotoşaniLoan
F. Niţă 01 februari 2018Sparta2M €
Artur Jorge 01 juli 2018Braga-
A. Nicola 23 januari 2018Dacia Unirea-

Nieuws

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Engelandjun 24
8:00
Panama
Japanjun 24
11:00
Senegal
Polenjun 24
14:00
Colombia
Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Saoedi-Arabijun 25
10:00
Egypte
Iranjun 25
14:00
Portugal
Spanjejun 25
14:00
Marokko
Denemarkenjun 26
10:00
Frankrijk
Australijun 26
10:00
Peru
Nigeriajun 26
14:00
Argentini
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria 2 - 0 IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië 2 - 0 Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië 1 - 2 Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018