Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Rio Ave FC

Opgericht  1939
Stadion  Estádio do Rio Ave Futebol Clube
Capacity  12,815

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
Carlos Alves 2000000000000
G. Makaridze 2800000000000
Verdedigers
Eliseu Cassamá 2400000000000
Afonso Figueiredo 2500000000000
Lionn 2900000000000
T. Borevković 2100000000000
Silvério 2200000000000
Nélson Monte 2200000000000
Middenvelders
Diego Lopes 2400000000000
André 2100000000000
Pelé 2600000000000
Pedro Moreira 2900000000000
Leandrinho 2400000000000
Tarantini 3400000000000
Aanvallers
Nuno Santos 2300000000000
Gabrielzinho 2200000000000
Jaime 2000000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
G. Makaridze 16 januari 2018Moreirense-
Diego Lopes 16 januari 2018Panaitolikos-
Ronan 01 juli 2018Varzim-
T. Borevković 16 juni 2018Rudeš-
Jaime 01 juli 2018Merelinense-
Transfers Out
Rúben Ribeiro 11 januari 2018Sporting CP450K €
Yazalde 31 januari 2018BelenensesFree
Marcelo 01 juli 2018Sporting CPFree
O. Barreto 01 juli 2018Millonarios-
João Novais 02 juli 2018Braga1.5M €
Chico Geraldes 01 juli 2018Sporting CP-
Yuri Ribeiro 01 juli 2018Benfica-
Marcão Teixeira 01 juli 2018Atlético PR-

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië