Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León

Opgericht  1960
Stadion  Estadio Universitario de Nuevo León
Capacity  42,000
Manager  Ricardo Ferretti

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Eduardo Fernández LópezLalo Fernandez
Miguel René Ortega RodríguezM. Ortega
Nahuel Ignacio GuzmánN. Guzmán
Verdedigers
Timothée KolodziejczakT. Kolodziejczak
Jair Alberto Díaz VázquezJ. Díaz
Israel Sabdi Jiménez NañezI. Jiménez
Jorge Alberto Cruz CortézJ. Cruz
Anselmo Vendrechovski JúniorJuninho
Doelpunten: 4
Francisco Javier Meza PalmaF. Meza
Doelpunten: 1
Hugo Ayala CastroH. Ayala
Doelpunten: 1, Assists: 1
Jorge Emmanuel Torres NiloJorge Torres
Assists: 1
Juan José Sánchez PurataJ. Sánchez
Jorge Iván Estrada ManjarrezJ. Estrada
Middenvelders
Javier Ignacio Aquino CarmonaJ. Aquino
Doelpunten: 5, Assists: 4
Raúl Damián Torres RodríguezR. Torres
Larry Vásquez OrtegaL. Vásquez
David Navarro MontalvoD. Navarro
Alberto Joshimar Acosta AlvaradoA. Acosta
Jesús Alberto Dueñas ManzoJ. Dueñas
Doelpunten: 1, Assists: 5
Jhory Misael Celaya GuerraJ. Celaya
Julio César Ibarra CovarrubiasJ. Ibarra
Rafael De Souza PereiraRafael Carioca
Doelpunten: 2, Assists: 2
Lucas Manuel ZelarayánL. Zelarayán
Doelpunten: 3, Assists: 1
Luis Daniel Martínez ReyesL. Martínez
José Francisco Torres MezzellJosé Torres
Luis Fernando Bonilla RamírezL. Bonilla
Luis Alfonso Rodríguez AlanísL. Rodríguez
Doelpunten: 1, Assists: 2
Aanvallers
Enner Remberto Valencia LastraE. Valencia
Doelpunten: 15, Assists: 4
Eduardo Jesús Vargas RojasE. Vargas
Doelpunten: 10, Assists: 4
Víctor Ismael SosaI. Sosa
Doelpunten: 2, Assists: 7
Rafael Durán MartínezR. Durán
Jürgen Damm RascónJ. Damm
Doelpunten: 1, Assists: 3
Miguel Ángel Quintanilla MataM. Quintanilla
Luis Fernando Cruz OntiverosL. Cruz
André-Pierre GignacA. Gignac
Doelpunten: 16, Assists: 7
#NaamAgeA
Keepers
36Lalo Fernandez 25000003500000
30M. Ortega 2300000000000
1N. Guzmán 323780424200000700
Verdedigers
15T. Kolodziejczak 2635663301700100
23J. Díaz 1900000300000
2I. Jiménez 28702119251700300
24J. Cruz 1900000000000
3Juninho 353356393903040600
21F. Meza 268951410422010300
4H. Ayala 313504403911111510
6Jorge Torres 302788333123201601
J. Sánchez 2000000000000
14J. Estrada 348121111200000
Middenvelders
20J. Aquino 283139373612154401
16R. Torres 216670701800000
19L. Vásquez 251163120500000
D. Navarro 2200000000000
27A. Acosta 3011502012862900510
29J. Dueñas 2934144039161151500
26J. Celaya 2000000000000
32J. Ibarra 2200000000000
5Rafael Carioca 282972353415122801
8L. Zelarayán 259312181351931000
31L. Martínez 2300000000000
17José Torres 30110102300000
L. Bonilla 2000000000000
28L. Rodríguez 272510322842512310
Aanvallers
13E. Valencia 28264737325169154310
9E. Vargas 28283341338219104700
18I. Sosa 311327301515112227100
35R. Durán 2000000000000
25J. Damm 25135231121992313000
33M. Quintanilla 2200000000000
L. Cruz 2100000000000
10A. Gignac 32345340382531671000
NaamDateFromFee
Transfers In
J. Sánchez 01 januari 2018Cristal-
Transfers Out
L. Quiñónes 01 januari 2018TolucaLoan
B. Rubio 01 januari 2018Toluca-

Nieuws

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Colombiajun 19
8:00
Japan
Polenjun 19
11:00
Senegal
Ruslandjun 19
14:00
Egypte
Portugaljun 20
8:00
Marokko
Uruguayjun 20
11:00
Saoedi-Arabi
Iranjun 20
14:00
Spanje
Denemarkenjun 21
8:00
Australi
Frankrijkjun 21
11:00
Peru
Argentinijun 21
14:00
Kroati
Brazilijun 22
8:00
Costa Rica
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden vs Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België vs Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië vs Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018