Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

CF Pachuca

Opgericht  1901
Stadion  Estadio Hidalgo
Capacity  30,000
Manager  D. Alonso

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Óscar Pérez RojasÓ. Pérez
Abraham Isai Romero GonzálezA. Isai
Alfonso Blanco AntúnezA. Blanco
Verdedigers
Erick Germain Aguirre TafollaE. Aguirre
Doelpunten: 2, Assists: 4
Brayan Yael Castrejón RamosB. Castrejón
Kevin Nahin Álvarez CamposK. Álvarez
Víctor Alfonso Guzmán GuzmánV. Guzmán
Doelpunten: 9, Assists: 2
Omar Alejandro GonzálezO. González
Assists: 2
Dairon Mosquera ChaverraDairon Mosquera
José Joaquín Esquivel MartínezJ. Esquivel
Alexis Francisco Peña LópezA. Peña
Doelpunten: 1
Ernesto Alejandro Monreal De la CruzE. Monreal
José Ángel Baldovinos VenegasA. Baldovinos
Robert Fabián Herrera RosasR. Herrera
Doelpunten: 1
Delan Alexis Bojórquez ApodacaD. Bojórquez
Oscar Fabián Murillo MurilloO. Murillo
Doelpunten: 1
Middenvelders
Keisuke HondaK. Honda
Doelpunten: 10, Assists: 7
Nahum Gómez Del RosalN. Gómez
Kekuta MannehK. Manneh
Érick Gabriel Gutiérrez GalavizÉ. Gutiérrez
Doelpunten: 5, Assists: 4
Pablo César López MartínezP. López
Luis Enrique Hernández CasianoL. Hernández
Sebastián Medellín EscobedoS. Medellín
Christian Eduardo GiménezC. Giménez
José Joaquín Martínez ValadezJ. Martínez
Doelpunten: 2
Jorge Daniel Hernández GoveaJorge Hernández
Assists: 1
Ángelo Nicolás Sagal TapiaÁ. Sagal
Doelpunten: 7, Assists: 5
Emmanuel García VacaE. García
José De Jesús Padilla ÁngelesJ. Padilla
Francisco Antonio Figueroa DíazF. Figueroa
Raúl López GómezR. López
Assists: 1
Aanvallers
Roberto Carlos De La Rosa GonzálezR. De La Rosa
Juan José Calero SierraJ. Calero
Erick Daniel Sánchez OceguedaE. Sánchez
Mauro Pérez GuadarramaM. Pérez
Sebastián Alberto PalaciosS. Palacios
Doelpunten: 7, Assists: 3
Franco Daniel JaraF. Jara
Doelpunten: 4, Assists: 2
Andy Josue Reyes VadoA. Reyes
Edgar Ayala PérezE. Ayala
Walter Rodrigo González SosaWalter González
#NaamAgeA
Keepers
21Ó. Pérez 4510801212002200000
A. Isai 2000000000000
13A. Blanco 3019802222001200000
Verdedigers
14E. Aguirre 2115442621518524200
B. Castrejón 2100000000000
K. Álvarez 1900000200000
5V. Guzmán 231676202002092301
4O. González 291112141220802100
Dairon Mosquera 25901100000100
3J. Esquivel 2000000200000
25A. Peña 22814119211210000
E. Monreal 1900000000000
A. Baldovinos 1900000000000
26R. Herrera 2919242522341210300
D. Bojórquez 2100000000000
23O. Murillo 302520282800010700
Middenvelders
2K. Honda 3121762923666107300
28N. Gómez 2000000000000
K. Manneh 2381010100000
15É. Gutiérrez 222511302914154300
22P. López 2022633011000000
30L. Hernández 2200000000000
S. Medellín 1800000000000
C. Giménez 375950501700000
18J. Martínez 3118202320321020600
16Jorge Hernández 2826113131090011101
7Á. Sagal 252032332310151075601
12E. García 282674322933400400
290J. Padilla 1800000100000
19F. Figueroa 188141311700000
6R. López 2514711917231401500
Aanvallers
289R. De La Rosa 182467343500000
27J. Calero 1901010100000
298E. Sánchez 18614136731900200
M. Pérez 1800000000000
S. Palacios 2678416794973300
29F. Jara 29126922121051042211
A. Reyes 1900000000000
31E. Ayala 2200000000000
Walter González 2220292721100000
NaamDateFromFee
Transfers In
C. Giménez 01 januari 2018Cruz AzulLoan
Dairon Mosquera 01 januari 2018Santa Fe-
Transfers Out
G. Cano 01 januari 2018MedellínLoan
J. Urretaviscaya 01 januari 2018Monterrey-
E. Puch 01 januari 2018Querétaro-
M. Bueno 01 januari 2018EvertonLoan
G. Ramírez 01 januari 2018DoradosLoan
H. López 01 januari 2018MinerosLoan

Nieuws

Video's


Tuzostv: SIPRO 2018
2 dagen geleden

Tuzostv: El Bife Catering
2 dagen geleden

Tuzostv: Lo Mejor de Redes
2 dagen geleden

Tuzostv: Reporte Semanal
2 dagen geleden

Tuzostv: Exámenes Médicos de los Tuzos
2 dagen geleden

Tuzostv: Planes de Pretemporada 2018
3 dagen geleden

Tuzostv: Entrevista Víctor Guzmán
4 dagen geleden

Tuzostv: Entrevista Franco Jara
Dinsdag, 12 jun

Tuzostv: Lo Mejor de Redes
Vrijdag, 8 jun

Tuzostv: Movimientos en el Draft 2018
Vrijdag, 8 jun

Tuzostv: Altas y Bajas de los Tuzos
Vrijdag, 8 jun

Tuzostv: Lo Mejor de Redes
Vrijdag, 8 jun

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Colombiajun 19
8:00
Japan
Polenjun 19
11:00
Senegal
Ruslandjun 19
14:00
Egypte
Portugaljun 20
8:00
Marokko
Uruguayjun 20
11:00
Saoedi-Arabi
Iranjun 20
14:00
Spanje
Denemarkenjun 21
8:00
Australi
Frankrijkjun 21
11:00
Peru
Argentinijun 21
14:00
Kroati
Brazilijun 22
8:00
Costa Rica
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden vs Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België vs Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië vs Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018