Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Club Necaxa

Opgericht  1923
Stadion  Estadio Victoria de Aguascalientes
Capacity  25,500
Manager  I. Ambriz

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Yosgart Ernesto Gutiérrez SernaY. Gutiérrez
Aarón Fernández GarcíaA. Fernández
Ángel David Alonzo MenesesÁ.Alonzo
Luis Alejandro  Chávez Díaz de LeónL. Chávez
Marcelo BaroveroM. Barovero
Verdedigers
Alan Jesús Hernández PachecoA. Hernández
Luis Omar Hernández HernándezLuis Omar Hernández
Diego Antonio Hernández AguayoD. Hernández
Ventura Alvarado AispuroV. Alvarado
Roberto de Jesús Salas MárquezR. Salas
Bryan Colula AlarcónB. Colula
Jairo Daniel González FajardoJairo González
Luis Fernando Coronado CorderoL. Coronado
Brayan Antonio BeckelesB. Beckeles
Doelpunten: 1, Assists: 1
José Luis Hernández MartínezJ. Hernández
Miguel Ángel Ponce BriseñoM. Ponce
Assists: 2
Jesús Zaid Veyna MontesJ. Veyna
Igor Lichnovsky OsorioI. Lichnovsky
Mario Humberto De Luna SaucedoM. De Luna
Doelpunten: 1, Assists: 1
Middenvelders
Carlos Eduardo Camacho LutmanC. Camacho
Gerson Torres BarrantesG. Torres
Roberto Carlos Alvarado HernándezR. Alvarado
Doelpunten: 2, Assists: 6
Bryan Alejandro de Jesús PabónB. de Jesús
Dieter Daniel Villalpando PérezD. Villalpando
Doelpunten: 2, Assists: 1
Matías Ariel Fernández FernándezM. Fernández
Doelpunten: 1, Assists: 2
José Fernando Plascencia CastroJ. Plascencia
Luis Ernesto Pérez MartínezL. Pérez
Doelpunten: 4
Fernando Rubén González PinedaR. González
Assists: 1
Rubén Arzate GaleanaR. Arzate
Irvin Francisco Mojica GarcíaI. Mojica
Xavier Iván Báez GamiñoX. Báez
Assists: 1
Christian LucateroC. Lucatero
Víctor Alejandro Dávila ZavalaV. Dávila
Doelpunten: 4, Assists: 2
Marcelo Ivan Allende BravoM. Allende
Gustavo CulmaG. Culma
Assists: 1
Aanvallers
Carlos Gonzalez EspínolaC. Gonzalez
Doelpunten: 13, Assists: 1
Pedro Francisco Esquivel MontoyaP. Esquivel
César Adrián Aguirre PueblaC. Aguirre
José Pablo Velasco GonzálezJ. Velasco
Luis Felipe Gallegos LeivaF. Gallegos
Assists: 1
Claudio Maximiliano RiañoC. Riaño
Daniel Álvarez LópezD. Álvarez
Assists: 1
Martín Barragán NegreteM. Barragán
Doelpunten: 6, Assists: 6
#NaamAgeA
Keepers
25Y. Gutiérrez 37000002900000
21A. Fernández 3000000500000
Á.Alonzo 1800000000000
L. Chávez 2400000000000
1M. Barovero 343060343400000200
Verdedigers
A. Hernández 2000000000000
4Luis Omar Hernández 3200000300000
12D. Hernández 2000000000000
V. Alvarado 256307700400401
R. Salas 2100000000000
20B. Colula 2218022001100000
26Jairo González 265037520600400
L. Coronado 2000000000000
2B. Beckeles 322777313102311700
J. Hernández 2300000000000
17M. Ponce 292413292813302401
J. Veyna 2300000000000
5I. Lichnovsky 2430603434000001000
33M. De Luna 302381272704611500
Middenvelders
C. Camacho 2300000000000
G. Torres 20493030300000
13R. Alvarado 192021262338726300
B. de Jesús 2341010400000
10D. Villalpando 2616462418641321301
3M. Fernández 321341201466712211
J. Plascencia 1800000000000
6L. Pérez 291433191725840200
R. González 241161141406301300
R. Arzate 2200000000000
I. Mojica 2100000400000
8X. Báez 3012392114731901300
C. Lucatero 2000000000000
15V. Dávila 2010741615113542100
M. Allende 19343030500000
G. Culma 2510180801001200
Aanvallers
32C. Gonzalez 25250432293143131200
P. Esquivel 2500000200000
C. Aguirre 1900000000000
J. Velasco 2200000000000
18F. Gallegos 261151181535401101
19C. Riaño 2900000100000
7D. Álvarez 239092081241701200
9M. Barragán 26118530102072266100
NaamDateFromFee
Transfers In
V. Alvarado 01 januari 2018Santos Laguna-
R. González 02 januari 2018Guadalajara-
G. Torres 01 januari 2018América-
M. Allende 01 januari 2018Santa Cruz-
Transfers Out
M. Iturra 01 januari 2018Málaga-
F. Pereyra 11 januari 2018Gimn La PlataFree
J. Isijara 01 januari 2018Santos Laguna-
O. Arce 01 maart 2018Suchitepéquez-
J. Aguirre 01 januari 2018Rosario-
D. Riolfo 07 januari 2018Godoy CruzFree
E. Alaffita 01 januari 2018Cimarrones-

Video's


Día de Medios; Felipe Gallegos, 19 de Junio de 2018
12 uur geleden

Pretemporada Necaxa
Vrijdag, 8 jun

Jugadas y Goles de Dieter Villalpando con Necaxa
Donderdag, 7 jun

PRESENTACIÓN OFICIAL DE MARCELO MICHEL LEAÑO
Donderdag, 10 mei

Jugadas y Goles de Matías Fernández con Necaxa
Vrijdag, 11 mei

Demuestra que crees en la Selección Nacional de México
Donderdag, 10 mei

¡Gracias, Marcelo
Woensdag, 9 mei

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Denemarkenjun 21
8:00
Australi
Frankrijkjun 21
11:00
Peru
Argentinijun 21
14:00
Kroati
Brazilijun 22
8:00
Costa Rica
Nigeriajun 22
11:00
IJsland
Servijun 22
14:00
Zwitserland
Belgijun 23
8:00
Tunesi
Zuid-Koreajun 23
11:00
Mexico
Duitslandjun 23
14:00
Zweden
Engelandjun 24
8:00
Panama
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018