Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

CD Guadalajara

Opgericht  1906
Stadion  Estadio Omnilife
Capacity  46,609
Manager  M. Almeyda

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Antonio Ignacio Torres CarrilloA. Torres
Rodolfo Cota RoblesR. Cota
Miguel Jiménez PonceM. Jiménez
José Antonio Rodríguez RomeroA. Rodríguez
Verdedigers
Manuel Alejandro Mayorga AlmarázM. Mayorga
Edwin William Hernández HerreraEdwin Hernández
Doelpunten: 1, Assists: 2
Oswaldo Alanís PantojaO. Alanís
Doelpunten: 2, Assists: 1
Jair Pereira RodríguezJ. Pereira
Doelpunten: 1
Benjamín Galindo CruzB. Galindo
Carlos Arnoldo Salcido FloresC. Salcido
Doelpunten: 1
Hedgardo Marín ArroyoH. Marín
Middenvelders
Edson Enrique Torres UlloaE. Torres
Assists: 1
Fernando Beltrán CruzF. Beltrán
Assists: 1
Alan Jhosué Cervantes Martín del CampoA. Cervantes
Orbelín Pineda AlvaradoO. Pineda
Óscar Uriel Macías MoraÓ. Macías
Javier Eduardo López RamírezE. López
Doelpunten: 3, Assists: 3
Michael Pérez OrtizM. Pérez
Doelpunten: 1, Assists: 1
Rodolfo Gilbert Pizarro ThomasR. Pizarro
Doelpunten: 7, Assists: 6
Aanvallers
José Juan Macías GuzmánJ. Macías
Doelpunten: 3
José de Jesús Godínez NavarroJ. Godínez
Doelpunten: 2
Ronaldo Cisneros MorellR. Cisneros
Doelpunten: 1, Assists: 2
Isaác Brizuela MuñozI. Brizuela
Doelpunten: 1, Assists: 1
Jesús Enrique Sánchez GarcíaJ. Sánchez
Assists: 1
José de Jesús Gurrola CastroJ. Gurrola
Carlos Ernesto Cisneros BarajasC. Cisneros
Doelpunten: 2, Assists: 1
Alan Pulido IzaguirreA. Pulido
Doelpunten: 4, Assists: 1
Juan Miguel Basulto MedinaM. Basulto
Assists: 2
Michelle Jonathan Benítez ValenzuelaM. Benítez
Doelpunten: 1
Walter Gael Sandoval ContrerasW. Sandoval
Ángel Zaldívar CaviedesÁ. Zaldívar
Doelpunten: 2
#NaamAgeA
Keepers
35A. Torres 2200000000000
30R. Cota 302790313100300200
34M. Jiménez 2827033002700000
1A. Rodríguez 2500000400000
Verdedigers
88M. Mayorga 212824402100100
6Edwin Hernández 312362292907212410
2O. Alanís 291676191901721100
4J. Pereira 311194151411410201
296B. Galindo 191802200100100
3C. Salcido 382060242311610300
5H. Marín 25965121111700200
Middenvelders
302E. Torres 194175501101100
283F. Beltrán 226048713801000
31A. Cervantes 20622020600000
7O. Pineda 221981292369800500
287Ó. Macías 193676422500100
10E. López 2318923022811833000
25M. Pérez 251595201823811200
20R. Pizarro 242352292540576601
Aanvallers
292J. Macías 186581661041830100
89J. Godínez 216971641201620100
29R. Cisneros 213427251812000
11I. Brizuela 27148327121522111300
17J. Sánchez 281870232308001700
J. Gurrola 20901100000100
24C. Cisneros 2412411813521021100
9A. Pulido 271244181445441200
28M. Basulto 2663077001002100
15M. Benítez 2240176151610100
13W. Sandoval 22606137661000200
14Á. Zaldívar 241338191455520100
NaamDateFromFee
Transfers In
A. Rodríguez 01 januari 2018Tijuana-
C. Salcedo 01 juli 2018Frankfurt-
R. Cisneros 01 januari 2018Santos Laguna-
A. Cervantes 13 februari 2018León-
Transfers Out
C. Fierro 01 januari 2018Cruz AzulLoan
J. Vázquez 01 januari 2018Santos Laguna-
S. Flores 01 januari 2018MinerosLoan
D. Cortés 01 januari 2018Zacatepec-
K. Magaña 01 januari 2018ZacatepecLoan
A. López 01 januari 2018ZacatepecLoan

Nieuws

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië