Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

FK Astana

Opgericht  2009
Stadion  Astana Arena
Capacity  30,254
Manager  G. Babayan

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
S. Pavlov 2300000400000
N. Erić 36900101000000000
A. Mokin 3636044001000000
V. Saenko 1700000000000
Verdedigers
T. Kusyapov 1900000100000
E. Postnikov 3282510910500200
I. Shitov 312824402300000
S. Bortay 1800000000000
Y. Logvinenko 2910831201300000
A. Ilyassov 1800000000000
M. Aničić 281170131300100100
A. Beysebekov 2588611921400200
D. Shomko 281260141400010200
S. Maliy 276307700710300
D. Kushekbaev 1800000000000
S. Sovet 1800000000000
Y. Akhanov 1500000000000
A. Dyusembayev 1700000000000
Middenvelders
L. Skvortsov 1800000000000
S. Muzhikov 284638534810200
I. Maevski 301094131212200300
M. Stanojević 2924573421100100
R. Makhan 1800000000000
Z. Kairkenov 1800000000000
M. Tomasov 301237141402060200
S. Mukanov 2100000000000
S. Sagnayev 1800000000000
S. Aryntay 1800000000000
L. Kleinheisler 241127131303100400
Aanvallers
B. Zainutdinov 2050612664740300
Đ. Despotović 264459545620100
Y. Pertsukh 2217552321210000
P. Twumasi 241001141043470100
R. Murtazaev 2460811838620000
V. Pron 2000000000000
A. Shchetkin 2753813583930000
V. Prokopenko 1700000600000
R. Karimov 1800000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
M. Stanojević 14 februari 2018KaragandyFree
A. Shchetkin 22 februari 2018Tobol-
S. Pavlov 01 januari 2018TobolFree
B. Zainutdinov 14 februari 2018Taraz-
Y. Pertsukh 11 januari 2018Akzhayik-
Transfers Out
L. Haruna 04 maart 2018Palanga-
B. Shaikhov 01 januari 2018Akzhayik-
J. Kabananga 01 februari 2018Nassr1.8M €
A. Tagybergen 01 januari 2018Kaisar-
A. Rodionov 01 januari 2018Atyrau-
M. Zhakipbayev 02 februari 2018KaragandyFree

Nieuws

Sport.be
Sport.be (2 days ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Colombiajun 19
8:00
Japan
Polenjun 19
11:00
Senegal
Ruslandjun 19
14:00
Egypte
Portugaljun 20
8:00
Marokko
Uruguayjun 20
11:00
Saoedi-Arabi
Iranjun 20
14:00
Spanje
Denemarkenjun 21
8:00
Australi
Frankrijkjun 21
11:00
Peru
Argentinijun 21
14:00
Kroati
Brazilijun 22
8:00
Costa Rica
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden vs Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België vs Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië vs Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018