Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

US Sassuolo Calcio

Opgericht  1922
Stadion  MAPEI Stadium - Città del Tricolore
Capacity  21,584

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
A. Consigli 3100000000000
G. Satalino 1900000000000
G. Pegolo 3700000000000
L. Marson 2000000000000
Verdedigers
F. Acerbi 3000000000000
M. Lemos 2200000000000
C. Adjapong 2000000000000
Rogério 2000000000000
M. Ferrini 1900000000000
C. Dell'Orco 2400000000000
T. Letschert 2500000000000
E. Goldaniga 2400000000000
Pol Lirola 2000000000000
F. Peluso 3400000000000
Middenvelders
L. Mazzitelli 2200000000000
D. Biondini 3500000000000
A. Duncan 2500000000000
F. Magnanelli 3300000000000
D. Frattesi 1800000000000
S. Missiroli 3200000000000
F. Cassata 2000000000000
S. Sensi 2200000000000
Aanvallers
A. Matri 3300000000000
D. Berardi 2300000000000
K. Babacar 2500000000000
N. Pierini 1900000000000
A. Ragusa 2800000000000
M. Politano 2400000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
P. Iemmello 01 juli 2018Benevento-
K. Babacar 31 januari 2018FiorentinaLoan
M. Trotta 01 juli 2018Crotone-
L. Antei 01 juli 2018Benevento-
G. Ferrari 01 juli 2018Sampdoria-
R. Marchizza 01 juli 2018Avellino-
Pol Lirola 31 januari 2018Juventus7.5M €
F. Bandinelli 01 juli 2018Perugia-
Transfers Out
M. Gazzola 16 januari 2018Parma-
G. Defrel 01 juli 2018Roma20M €
E. Gliozzi 17 januari 2018Calcio PadovaLoan
L. Marson 01 juli 2018Palermo-
N. Bruschi 12 januari 2018CuneoLoan

Video's


INTER-SASSUOLO 1-2 | HIGHLIGHTS | Matchday 37 - Serie A…
Woensdag, 9 mei

SASSUOLO-INTER 1-0 | HIGHLIGHTS | Matchday 18 - Serie A…
Woensdag, 9 mei

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Portugaljun 20
8:00
Marokko
Uruguayjun 20
11:00
Saoedi-Arabi
Iranjun 20
14:00
Spanje
Denemarkenjun 21
8:00
Australi
Frankrijkjun 21
11:00
Peru
Argentinijun 21
14:00
Kroati
Brazilijun 22
8:00
Costa Rica
Nigeriajun 22
11:00
IJsland
Servijun 22
14:00
Zwitserland
Belgijun 23
8:00
Tunesi
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018