Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

UC Sampdoria

Opgericht  1946
Stadion  Stadio Comunale Luigi Ferraris
Capacity  36,703
Manager  M. Giampaolo

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
E. Viviano 3200000000000
V. Belec 2800000000000
A. Tozzo 2500000000000
G. Hutvágner 1700000000000
T. Krapikas 1900000000000
Verdedigers
N. Murru 2300000000000
J. Andersen 2200000000000
M. Silvestre 3300000000000
E. Ercolano 1500000000000
J. Sala 2600000000000
V. Regini 2700000000000
G. Ferrari 2600000000000
I. Strinić 3000000000000
B. Bereszyński 2500000000000
Middenvelders
M. Tomič 1900000000000
L. Capezzi 2300000000000
O. Stijepović 1800000000000
É. Barreto 3300000000000
L. Torreira 2200000000000
R. Álvarez 3000000000000
D. Praet 2400000000000
K. Linetty 2300000000000
A. Tessiore 1800000000000
V. Verre 2400000000000
G. Ramírez 2700000000000
Aanvallers
F. Bonazzoli 2100000000000
D. Kownacki 2100000000000
D. Zapata 2700000000000
F. Quagliarella 3500000000000
João Ricciulli 1800000000000
G. Caprari 2400000000000
I. Baldé 1900000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
D. Zapata 01 juli 2018Napoli17M €
A. Budimir 01 juli 2018Crotone-
F. Bonazzoli 01 juni 2018SPAL-
O. Stijepović 03 januari 2018Mladost-
Bambo Diaby 01 juli 2018Peralada-
Transfers Out
C. Puggioni 31 januari 2018Benevento-
Dodô 22 februari 2018SantosLoan
G. Ferrari 01 juli 2018Sassuolo-
W. Falcone 13 januari 2018GavorranoLoan
P. Schick 01 juli 2018Roma37M €
C. Hadziosmanovic 18 januari 2018RegginaLoan

Nieuws

Sampdoria en Atalanta volgen Elia
Telegraaf.nl (1 week ago)
Uruguay presenteert definitieve WK-selectie
Het Nieuwsblad (2 weeks ago)

Video's


HL - Sampdoria V Napoli 0-2
3 dagen geleden

INTER-SAMPDORIA 3-2 | HIGHLIGHTS | Matchday 10 - Serie…
Woensdag, 9 mei

SAMPDORIA-INTER 0-5 | HIGHLIGHTS | Matchday 29 - Serie…
Woensdag, 9 mei

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Colombiajun 19
8:00
Japan
Polenjun 19
11:00
Senegal
Ruslandjun 19
14:00
Egypte
Portugaljun 20
8:00
Marokko
Uruguayjun 20
11:00
Saoedi-Arabi
Iranjun 20
14:00
Spanje
Denemarkenjun 21
8:00
Australi
Frankrijkjun 21
11:00
Peru
Argentinijun 21
14:00
Kroati
Brazilijun 22
8:00
Costa Rica
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden vs Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België vs Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië vs Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018