Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Hannoverscher Sportverein 1896

Opgericht  1896
Stadion  HDI-Arena
Capacity  49,000
Manager  A. Breitenreiter

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
M. Sündermann 2000000000000
P. Tschauner 3200000000000
M. Esser 3000000000000
Verdedigers
J. Elez 2400000000000
F. Arkenberg 2200000000000
Felipe 3100000000000
S. Sané 2700000000000
F. Hübner 2700000000000
O. Sorg 2800000000000
J. Korb 2600000000000
T. Hübers 2100000000000
W. Anton 2100000000000
Miiko Albornoz 2700000000000
L. Ritzka 2000000000000
M. Ostrzolek 2800000000000
Middenvelders
Y. Emghames 2000000000000
M. Schmiedebach 2900000000000
M. Bakalorz 2800000000000
T. Baller 1900000000000
E. Prib 2800000000000
L. Maina 1800000000000
S. Maier 2400000000000
F. Klaus 2500000000000
M. Demir 2000000000000
N. Sarenren-Bazee 2100000000000
I. Fossum 2100000000000
P. Schwegler 3100000000000
Aanvallers
N. Füllkrug 2500000000000
K. Karaman 2400000000000
C. Benschop 2800000000000
I. Bebou 2400000000000
M. Harnik 3100000000000
Jonathas 2900000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
K. Wimmer 01 juli 2018StokeLoan
J. Elez 08 januari 2018RijekaLoan
L. Weinkauf 01 juli 2018Bayern MünchenFree
T. Asano 01 juli 2018ArsenalLoan
B. Gueye 01 juli 2018Sint-Truiden-
N. Tarnat 11 januari 2018Bayern MünchenFree
F. Senninger 01 juli 2018Meppen-
Transfers Out
M. Harnik 01 juli 2018Bremen2.3M €
C. Benschop 01 juli 2018IngolstadtFree
S. Sahin-Radlinger 30 januari 2018BrannLoan
F. Klaus 01 juli 2018Wolfsburg3M €
S. Sané 01 juli 2018Schalke 047M €
S. Maier 01 juli 2018BochumFree
K. Karaman 01 juli 2018DüsseldorfFree
E. Bıyıklıoğlu 26 januari 2018LSK Hansa-
M. Kalhan 01 mei 2018Egestorf-
L. Zeller 29 januari 2018Wiesbaden-
F. Went 02 januari 2018Braunschweig-

Nieuws

Meerdere testers bij STVV
Voetbal België: Belgisch en internationaal voetbalnieuws, transfers, video, voetbalshop en reportages (persbericht) (4 days ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Polenjun 24
14:00
Colombia
Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Saoedi-Arabijun 25
10:00
Egypte
Iranjun 25
14:00
Portugal
Spanjejun 25
14:00
Marokko
Denemarkenjun 26
10:00
Frankrijk
Australijun 26
10:00
Peru
Nigeriajun 26
14:00
Argentini
IJslandjun 26
14:00
Kroati
Mexicojun 27
10:00
Zweden
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria 2 - 0 IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië 2 - 0 Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië 1 - 2 Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België 5 - 2 Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018