Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

FC Girondins de Bordeaux

Opgericht  1881
Stadion  Stade Matmut-Atlantique
Capacity  42,115
Manager  G. Poyet

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
O. Mandanda 1900000000000
J. Prior 2200000000000
B. Costil 3100000000000
Gaëtan Poussin 1900000000000
P. Bernardoni 2100000000000
Verdedigers
V. Jovanović 2200000000000
M. Gajić 2200000000000
Pablo 2700000000000
T. Carrique 1900000000000
I. Lewczuk 3300000000000
T. Pellenard 2400000000000
M. Poundjé 2500000000000
Y. Sabaly 2500000000000
P. Baysse 3000000000000
Otávio 2400000000000
J. Koundé 1900000000000
Middenvelders
Y. Sankharé 2800000000000
A. Tchouaméni 1800000000000
V. Vada 2200000000000
L. Lerager 2400000000000
J. Plašil 3600000000000
Z. Youssouf 1800000000000
Aanvallers
N. de Préville 2700000000000
A. Mendy 2400000000000
G. Laborde 2400000000000
F. Kamano 2200000000000
Malcom 2100000000000
Jonathan Cafú 2600000000000
A. Boupendza 2100000000000
D. Rolan 2500000000000
E. Taha 1900000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
P. Baysse 10 januari 2018Málaga-
Pablo 01 januari 2018Corinthians-
D. Rolan 01 juli 2018Málaga-
P. Bernardoni 01 juli 2018Clermont-
A. Boupendza 01 juli 2018Pau-
Transfers Out
D. Contento 01 juli 2018DüsseldorfFree
O. Verdon 01 juli 2018SochauxFree
M. Biatoumoussoka 01 juli 2018CharleroiFree

Nieuws

Het einde van de grote rondo
Voetbal International (2 days ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië