Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Angers Sporting Club de l'Ouest

Opgericht  1919
Stadion  Stade Jean-Bouin
Capacity  17,835
Manager  S. Moulin

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
A. Mandrea 2100000000000
L. Butelle 3500000000000
A. Letellier 2700000000000
M. Michel 2600000000000
Verdedigers
M. Sivis 2000000000000
Y. Andreu 2900000000000
A. Bamba 2800000000000
I. Traoré 3100000000000
V. Manceau 2900000000000
S. Ciss 2900000000000
R. Thomas 3000000000000
N. Vitré 2000000000000
M. Pavlović 2800000000000
R. Aït Nouri 1700000000000
Middenvelders
H. Manzala 2400000000000
A. Fulgini 2100000000000
B. Santamaría 2300000000000
F. Tait 2500000000000
T. Mangani 3100000000000
P. Capelle 3100000000000
L. Puyo 2900000000000
V. Pajot 2700000000000
Aanvallers
S. Bahoken 2600000000000
W. Kanga 2000000000000
B. Ketkeophomphone 2800000000000
T. Touré 2400000000000
F. Doré 2900000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
L. Butelle 04 januari 2018Club Brugge-
F. Doré 31 januari 2018Clermont-
M. Serin 01 juli 2018Dunkerque-
H. Manzala 13 juli 2018Amiens1M €
G. Mutombo Kupa 01 juli 2018Orléans-
Transfers Out
G. Sunu 06 juli 2018Erzurum BBFree
Y. Belaïli 26 januari 2018Tunis-
K. Toko Ekambi 02 juli 2018Villarreal18M €
B. Guillaume 01 juli 2018NîmesLoan
L. Coulibaly 10 juli 2018RangersLoan

Nieuws

Charleroi klopt eerstdaags aan bij Club Brugge
Voetbal België: Belgisch en internationaal voetbalnieuws, transfers, video, voetbalshop en reportages (persbericht) (3 weeks ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië