Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

AFC Bournemouth

Opgericht  1899
Stadion  Vitality Stadium
Capacity  12,000
Manager  E. Howe

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
A. Begović 3100000000000
A. Ramsdale 2000000000000
A. Boruc 3800000000000
Verdedigers
A. Smith 2700000000000
S. Francis 3300000000000
N. Aké 2300000000000
S. Cook 2700000000000
C. Daniels 3100000000000
J. Simpson 2100000000000
B. Smith 2400000000000
T. Mings 2500000000000
Middenvelders
A. Surman 3100000000000
B. Whitfield 2200000000000
H. Arter 2800000000000
J. Ibe 2200000000000
R. Fraser 2400000000000
E. Hyndman 2200000000000
D. Gosling 2800000000000
L. Cook 2100000000000
J. Stanislas 2800000000000
M. Pugh 3100000000000
Aanvallers
J. Defoe 3500000000000
C. Wilson 2600000000000
D. Brooks 2100000000000
L. Mousset 2200000000000
J. King 2600000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
B. Whitfield 01 juli 2018Port Vale-
D. Brooks 01 juli 2018Sheff Utd-
Transfers Out
A. Federici 03 juli 2018Stoke-
B. Afobe 31 januari 2018WolverhamptonLoan
S. Matthews 01 juli 2018Bristol RoversFree
C. Mahoney 31 januari 2018BarnsleyLoan
O. Harfield 01 januari 2018Boreham WoodLoan
S. Hobson 31 januari 2018ChesterLoan
M. Ndjoli 04 juli 2018KilmarnockLoan

Nieuws

West Ham houdt transfervrije Wilshere in Londen
Voetbal International (1 week ago)
Kortom - Canales naar Betis, United pikt Grant op
Voetbal International (2 weeks ago)

Video's


Resumen AFC Bournemouth 1 - 1 Sevilla FC
Zaterdag, 7 jul

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië