Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

FC Viktoria Plzeň

Opgericht  1911
Stadion  Doosan Aréna
Capacity  12,500
Manager  P. Vrba

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
A. Hruška 3200000000000
M. Kozáčik 3400000000000
D. Sváček 2100000000000
Verdedigers
F. Čihák 1800000000000
M. Čišovský 3800000000000
R. Hubník 3400000000000
D. Limberský 3400000000000
L. Hejda 2800000000000
T. Hajek 2600000000000
R. Řezník 2900000000000
M. Havel 2300000000000
Middenvelders
J. Kovařík 3000000000000
M. Petržela 3500000000000
D. Kolář 3200000000000
D. Živulić 2600000000000
A. Ivanschitz 3400000000000
T. Hořava 3000000000000
M. Zeman 2900000000000
P. Hrošovský 2600000000000
A. Čermák 2300000000000
J. Kopic 2800000000000
Aanvallers
M. Bakoš 3500000000000
O. Štursa 1800000000000
M. Krmenčík 2500000000000
T. Chorý 2300000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
P. Bolek 01 juli 2018Sokolov-
T. Poznar 01 juli 2018Baník-
L. Stratil 01 januari 2018Žižkov-
T. Chorý 26 januari 2018Sigma1M €
J. Medvedev 01 juli 2018Senica-
O. Ruml 01 juli 2018Olympia Praha-
J. Šiman 01 juli 2018Domažlice-
Transfers Out

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië