Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

APOEL FC

Opgericht  1926
Stadion  Neo GSP
Capacity  22,859
Manager  Bruno Baltazar

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Raúl Manolo Gudiño VegaR. Gudiño
Cecilio Nauzet Pérez GonzálezNauzet Pérez
Boy WatermanB. Waterman
Antreas ParaskevasA. Paraskevas
Verdedigers
Denis PolyakovD. Polyakov
Nicolas IoannouN. Ioannou
Doelpunten: 1
Praxitelis VourosP. Vouros
Giorgios MerkisG. Merkis
Roberto Lago SotoRoberto Lago
Doelpunten: 1
Jesús Rueda AmbrosioJesús Rueda
Zhivko MilanovZ. Milanov
Minas AntoniouM. Antoniou
Doelpunten: 1
Marcos StylianidesM. Stylianides
Carlos Alberto da Cruz JúniorCarlão
Middenvelders
Vinicius Oliveira FrancoVinicius
Giorgos EfremG. Efrem
Doelpunten: 5
Ghayas ZahidG. Zahid
Doelpunten: 10
Nuno Miguel Morais BarbosaNuno Morais
Doelpunten: 9
Roland SallaiR. Sallai
Doelpunten: 9
Efstathios AloneftisE. Aloneftis
Doelpunten: 2
Giannis AndreouG. Andreou
Lucas Vieira de SouzaLucas Souza
Doelpunten: 3
Carlos Agustín FaríasA. Farías
Doelpunten: 1
Emilio Nsue LópezNsue
Doelpunten: 7
Aanvallers
Guilherme Augusto Alves DellatorreDellatorre
Doelpunten: 5
Igor Alberto Rinck de CamargoI. de Camargo
Doelpunten: 15
Mickaël PotéM. Poté
Doelpunten: 11
Tommy OarT. Oar
Nektarios AlexandrouN. Alexandrou
Andreas MakrisA. Makris
Doelpunten: 3
Lorenzo EbecilioL. Ebecilio
Doelpunten: 8
Sergej GrubacS. Grubac
#NaamAgeA
Keepers
1R. Gudiño 2218022002800000
13Nauzet Pérez 332340262600200400
99B. Waterman 344505500600100
98A. Paraskevas 192703300500000
Verdedigers
23D. Polyakov 271356161602100000
44N. Ioannou 22683107321210400
29P. Vouros 2314562017351500100
30G. Merkis 3321822623311200510
3Roberto Lago 321483201824610201
5Jesús Rueda 31940111011300000
21Z. Milanov 331642201000200
22M. Antoniou 24696119252310000
32M. Stylianides 1900000100000
50Carlão 321498201915100400
Middenvelders
16Vinicius 323947431800000
7G. Efrem 28418103721450100
17G. Zahid 2326503330374100300
26Nuno Morais 342950343314290600
20R. Sallai 2121512926315590600
46E. Aloneftis 3511102491552320100
34G. Andreou 1800000400000
88Lucas Souza 2720622723441130600
25A. Farías 30562117432910300
2Nsue 281530171700070200
Aanvallers
49Dellatorre 2672715876850000
9I. de Camargo 351299251312520150110
8M. Poté 331850292091016110300
14T. Oar 269371911871600100
11N. Alexandrou 3460396312900000
33A. Makris 2221761503130000
6L. Ebecilio 2622402926310580900
19S. Grubac 18191010700000
NaamDateFromFee
Transfers In
Nsue 10 januari 2018Birmingham-
D. Polyakov 04 januari 2018BATE-
R. Romo 01 juli 2018Beerschot-
Dellatorre 19 januari 2018Suphanburi-
K. Artymatas 01 juli 2018Kerkyra-
C. Djamas 01 juli 2018PAEEK-
V. Papafotis 01 juli 2018Doxa-
N. Michael 01 juli 2018Aris-
M. Charalambous 01 juli 2018Ethnikos Achna-
K. Aretas 01 juli 2018Alki Oroklini-
C. Kallis 01 juli 2018Digenis-
A. Nikolaou 01 juli 2018Othellos-
C. Charalambous 01 juli 2018PAEEK-
C. Anastasiou 01 juli 2018AEK-
M. Kitromilides 01 juli 2018PAEEK-
C. Yerolemou 01 juli 2018Olympiakos-
A. Nikiforou 01 juli 2018Anorthosis-
A. Solomou 01 juli 2018AEK-
Transfers Out
Carlão 01 juli 2018Torino-
F. Bertoglio 02 februari 2018OrdabasyFree
R. Gudiño 01 juli 2018Porto-
G. Christodoulou 01 juli 2018APOEL-
A. Nikandrou 01 juli 2018APOEL-

Nieuws

Video's


Lech Poznań - Hapoel Beer Szewa 2-1 (skrót meczu
Zaterdag, 9 jun

#Opalenica2018 Vlog: Dron, wspomnienia Pleśnierowicza i…
Maandag, 11 jun

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië