Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Macedonië

Macedonië - Prva Liga

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
1   Škendija 79 36 29 4 3 101 27 +74 91 WWWWW
2   Vardar 36 16 8 12 53 41 +12 56 VWVGV
3
Rabotnički 36 14 10 12 50 43 +7 52 WGWWV
4
Shkupi 36 13 12 11 51 46 +5 51 WWWWG
5
Sileks 36 13 11 12 30 37 -7 50 WGVVG
6
Akademija Pandev 36 10 12 14 43 47 -4 42 VVVWW
7   Renova 36 10 11 15 36 53 -17 41 VVVGV
9
Skopje 36 7 14 15 24 43 -19 35 VWVGW
10   Pelister 36 8 10 18 37 68 -31 34 VVWVV
Champions League (Qualification)
Europa League (groepsfase)
Degradatie

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
B. IbraimiShkendija 23 4
F. HasaniShkendija 22 7
Z. BaldovalievAkademija Pandev 14 6
B. IlijoskiShkupi 13 0
A. JasharovskiShkupi 13 0
G. CharlesRabotnicki 11 0
Stenio JuniorShkendija 11 0
K. MarkoskiRabotnicki 11 1
T. BarseghyanVardar 9 0
M. RadeskiShkendija 9 0
D. BlaževskiVardar 8 4
Z. DanoskiPobeda 8 0
I. EminiShkendija 8 0
B. GeshoskiPobeda 8 1
M. MaksimovVardar 8 0

 

Nieuws

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië