Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
FIFA Wereldkampioenschap

FIFA Wereldkampioenschap

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten

Donderdag, 14 Juni 2018
Live
+11:00am Groep A
6:00pm plaatselijk (Moscow)
Stadion Luzhniki
Russia Nationale teamRusland 5 - 0 Saoedi-ArabiëRussia Nationale team
Vrijdag, 15 Juni 2018
Live
+8:00am Groep A
5:00pm plaatselijk (Yekaterinburg)
Ekaterinburg Arena
Egypt Nationale teamEgypte 0 - 1 UruguayEgypt Nationale team
Live
+11:00am Groep B
6:00pm plaatselijk (Saint Petersburg)
Saint-Petersburg Stadium
Morocco Nationale teamMarokko 0 - 1 IranMorocco Nationale team
Live
+2:00pm Groep B
9:00pm plaatselijk (Sochi)
Olimpiyskiy Stadion Fisht
Portugal Nationale teamPortugal 3 - 3 SpanjePortugal Nationale team
Zaterdag, 16 Juni 2018
Live
+6:00am Groep C
1:00pm plaatselijk (Kazan)
Kazan' Arena
France Nationale teamFrankrijk 2 - 1 AustraliëFrance Nationale team
Live
+9:00am Groep D
4:00pm plaatselijk (Moscow)
Otkrytiye Arena
Argentina Nationale teamArgentinië 1 - 1 IJslandArgentina Nationale team
Live
+12:00pm Groep C
7:00pm plaatselijk (Saransk)
Mordovia Arena
Peru Nationale teamPeru 0 - 1 DenemarkenPeru Nationale team
Live
+3:00pm Groep D
9:00pm plaatselijk (Kaliningrad)
Kaliningrad Stadium
Croatia Nationale teamKroatië 2 - 0 NigeriaCroatia Nationale team
Zondag, 17 Juni 2018
Live
+8:00am Groep E
4:00pm plaatselijk (Samara)
Samara Arena
Costa Rica Nationale teamCosta Rica 0 - 1 ServiëCosta Rica Nationale team
Live
+11:00am Groep F
6:00pm plaatselijk (Moscow)
Stadion Luzhniki
Germany Nationale teamDuitsland 0 - 1 MexicoGermany Nationale team
Live
+2:00pm Groep E
9:00pm plaatselijk (Rostov-on-Don)
Rostov Arena
Brazil Nationale teamBrazilië 1 - 1 ZwitserlandBrazil Nationale team
Maandag, 18 Juni 2018
Live
+8:00am Groep F
3:00pm plaatselijk (Nizhny Novgorod)
Stadion Nizhny Novgorod
Sweden Nationale teamZweden 1 - 0 Zuid-KoreaSweden Nationale team
Live
+11:00am Groep G
6:00pm plaatselijk (Sochi)
Olimpiyskiy Stadion Fisht
Belgium Nationale teamBelgië 3 - 0 PanamaBelgium Nationale team
Live
+2:00pm Groep G
9:00pm plaatselijk (Volgograd)
Volgograd Arena
Tunisia Nationale teamTunesië 1 - 2 EngelandTunisia Nationale team
Dinsdag, 19 Juni 2018
Live
+8:00am Groep H
3:00pm plaatselijk (Saransk)
Mordovia Arena
Colombia Nationale teamColombia 1 - 2 JapanColombia Nationale team
Live
+11:00am Groep H
6:00pm plaatselijk (Moscow)
Otkrytiye Arena
Poland Nationale teamPolen 1 - 2 SenegalPoland Nationale team
Live
+2:00pm Groep A
9:00pm plaatselijk (Saint Petersburg)
Saint-Petersburg Stadium
Russia Nationale teamRusland 3 - 1 EgypteRussia Nationale team
Woensdag, 20 Juni 2018
Live
+8:00am Groep B
3:00pm plaatselijk (Moscow)
Stadion Luzhniki
Portugal Nationale teamPortugal 1 - 0 MarokkoPortugal Nationale team
Live
+11:00am Groep A
6:00pm plaatselijk (Rostov-on-Don)
Rostov Arena
Uruguay Nationale teamUruguay 1 - 0 Saoedi-ArabiëUruguay Nationale team
Live
+2:00pm Groep B
9:00pm plaatselijk (Kazan)
Kazan' Arena
Iran Nationale teamIran 0 - 1 SpanjeIran Nationale team
Donderdag, 21 Juni 2018
Live
+8:00am Groep C
4:00pm plaatselijk (Samara)
Samara Arena
Denmark Nationale teamDenemarken 1 - 1 AustraliëDenmark Nationale team
Live
+11:00am Groep C
8:00pm plaatselijk (Yekaterinburg)
Ekaterinburg Arena
France Nationale teamFrankrijk 1 - 0 PeruFrance Nationale team
Live
+2:00pm Groep D
9:00pm plaatselijk (Nizhny Novgorod)
Stadion Nizhny Novgorod
Argentina Nationale teamArgentinië 0 - 3 KroatiëArgentina Nationale team
Vrijdag, 22 Juni 2018
Live
+8:00am Groep E
3:00pm plaatselijk (Saint Petersburg)
Saint-Petersburg Stadium
Brazil Nationale teamBrazilië 2 - 0 Costa RicaBrazil Nationale team
Live
+11:00am Groep D
6:00pm plaatselijk (Volgograd)
Volgograd Arena
Nigeria Nationale teamNigeria 2 - 0 IJslandNigeria Nationale team
Live
+2:00pm Groep E
8:00pm plaatselijk (Kaliningrad)
Kaliningrad Stadium
Serbia Nationale teamServië 1 - 2 ZwitserlandSerbia Nationale team
Zaterdag, 23 Juni 2018
Live
FT
+8:00amFT Groep G
3:00pm plaatselijk (Moscow)
Otkrytiye Arena
Belgium Nationale teamBelgië 5 - 2 TunesiëBelgium Nationale team
Live
FT
+11:00amFT Groep F
6:00pm plaatselijk (Rostov-on-Don)
Rostov Arena
Korea Republic Nationale teamZuid-Korea 1 - 2 MexicoKorea Republic Nationale team
Live
FT
+2:00pmFT Groep F
9:00pm plaatselijk (Sochi)
Olimpiyskiy Stadion Fisht
Germany Nationale teamDuitsland 2 - 1 ZwedenGermany Nationale team
Zondag, 24 Juni 2018
Live
8:00am Groep G
3:00pm plaatselijk (Nizhny Novgorod)
Stadion Nizhny Novgorod
England Nationale teamEngeland vs PanamaEngland Nationale team
Live
11:00am Groep H
8:00pm plaatselijk (Yekaterinburg)
Stadion Central'nyj
Japan Nationale teamJapan vs SenegalJapan Nationale team
Live
2:00pm Groep H
9:00pm plaatselijk (Kazan)
Kazan' Arena
Poland Nationale teamPolen vs ColombiaPoland Nationale team
Maandag, 25 Juni 2018
Live
10:00am Groep A
5:00pm plaatselijk (Volgograd)
Volgograd Arena
Saudi Arabia Nationale teamSaoedi-Arabië vs EgypteSaudi Arabia Nationale team
Live
10:00am Groep A
6:00pm plaatselijk (Samara)
Samara Arena
Uruguay Nationale teamUruguay vs RuslandUruguay Nationale team
Live
2:00pm Groep B
9:00pm plaatselijk (Saransk)
Mordovia Arena
Iran Nationale teamIran vs PortugalIran Nationale team
Live
2:00pm Groep B
8:00pm plaatselijk (Kaliningrad)
Stadion Baltika
Spain Nationale teamSpanje vs MarokkoSpain Nationale team
Dinsdag, 26 Juni 2018
Live
10:00am Groep C
5:00pm plaatselijk (Sochi)
Olimpiyskiy Stadion Fisht
Australia Nationale teamAustralië vs PeruAustralia Nationale team
Live
10:00am Groep C
5:00pm plaatselijk (Moscow)
Olimpiyskiy stadion Luzhniki
Denmark Nationale teamDenemarken vs FrankrijkDenmark Nationale team
Live
2:00pm Groep D
9:00pm plaatselijk (Rostov-on-Don)
Rostov Arena
Iceland Nationale teamIJsland vs KroatiëIceland Nationale team
Live
2:00pm Groep D
9:00pm plaatselijk (Saint Petersburg)
Stadion Krestovskyi
Nigeria Nationale teamNigeria vs ArgentiniëNigeria Nationale team
Woensdag, 27 Juni 2018
Live
10:00am Groep F
5:00pm plaatselijk (Kazan)
Kazan' Arena
Korea Republic Nationale teamZuid-Korea vs DuitslandKorea Republic Nationale team
Live
10:00am Groep F
7:00pm plaatselijk (Yekaterinburg)
Stadion Central'nyj
Mexico Nationale teamMexico vs ZwedenMexico Nationale team
Live
2:00pm Groep E
9:00pm plaatselijk (Moscow)
Otkrytiye Arena
Serbia Nationale teamServië vs BraziliëSerbia Nationale team
Live
2:00pm Groep E
9:00pm plaatselijk (Nizhny Novgorod)
Stadion Nizhny Novgorod
Switzerland Nationale teamZwitserland vs Costa RicaSwitzerland Nationale team
Donderdag, 28 Juni 2018
Live
10:00am Groep H
5:00pm plaatselijk (Volgograd)
Volgograd Arena
Japan Nationale teamJapan vs PolenJapan Nationale team
Live
10:00am Groep H
6:00pm plaatselijk (Samara)
Samara Arena
Senegal Nationale teamSenegal vs ColombiaSenegal Nationale team
Live
2:00pm Groep G
8:00pm plaatselijk (Kaliningrad)
Stadion Baltika
England Nationale teamEngeland vs BelgiëEngland Nationale team
Live
2:00pm Groep G
9:00pm plaatselijk (Saransk)
Mordovia Arena
Panama Nationale teamPanama vs TunesiëPanama Nationale team
Zaterdag, 30 Juni 2018
Live
10:00am Achtste finales
5:00pm plaatselijk (Kazan)
Kazan Arena
[1C] vs [2D]
Live
2:00pm Achtste finales
9:00pm plaatselijk (Sochi)
Fisht Stadium
[1A] vs [2B]
Zondag, 1 Juli 2018
Live
10:00am Achtste finales
5:00pm plaatselijk (Moscow)
Luzhniki Stadium
[1B] vs [2A]
Live
2:00pm Achtste finales
9:00pm plaatselijk (Nizhny Novgorod)
Nizhny Novgorod Stadium
[1D] vs [2C]
Maandag, 2 Juli 2018
Live
10:00am Achtste finales
6:00pm plaatselijk (Samara)
Samara Arena
[1E] vs [2F]
Live
2:00pm Achtste finales
9:00pm plaatselijk (Rostov-on-Don)
Rostov Arena
[1G] vs [2H]
Dinsdag, 3 Juli 2018
Live
10:00am Achtste finales
5:00pm plaatselijk (Saint Petersburg)
Saint Petersburg Stadium
[1F] vs [2E]
Live
2:00pm Achtste finales
9:00pm plaatselijk (Moscow)
Spartak Stadium
[1H] vs [2G]
Vrijdag, 6 Juli 2018
Live
10:00am Quarter Final 1
5:00pm plaatselijk (Nizhny Novgorod)
Nizhny Novgorod Stadium
[W49] vs [W50]
Live
2:00pm Quarter Final 2
9:00pm plaatselijk (Kazan)
Kazan Arena
[W53] vs [W54]
Zaterdag, 7 Juli 2018
Live
10:00am Quarter Final 3
6:00pm plaatselijk (Samara)
Samara Arena
[W55] vs [W56]
Live
2:00pm Quarter Final 4
9:00pm plaatselijk (Sochi)
Fisht Stadium
[W51] vs [W52]
Dinsdag, 10 Juli 2018
Live
2:00pm Semi-final 1
9:00pm plaatselijk (Saint Petersburg)
Saint Petersburg Stadium
[W57] vs [W58]
Woensdag, 11 Juli 2018
Live
2:00pm Semi-final 2
9:00pm plaatselijk (Moscow)
Luzhniki Stadium
[W59] vs [W60]
Zaterdag, 14 Juli 2018
Live
10:00am Third place match
5:00pm plaatselijk (Saint Petersburg)
Saint Petersburg Stadium
[L61] vs [L62]
Zondag, 15 Juli 2018
Live
11:00am Finale
6:00pm plaatselijk (Moscow)
Luzhniki Stadium
Final: FIFA World Cup 2018

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
Groep A
1 Rusland 2 2 0 0 8 1 +7 6 WW
2 Uruguay 2 2 0 0 2 0 +2 6 WW
3 Egypte 2 0 0 2 1 4 -3 0 VV
4 Saoedi-Arabië 2 0 0 2 0 6 -6 0 VV
Groep B
1 Spanje 2 1 1 0 4 3 +1 4 WG
2 Portugal 2 1 1 0 4 3 +1 4 WG
3 Iran 2 1 0 1 1 1 0 3 VW
4 Marokko 2 0 0 2 0 2 -2 0 VV
Groep C
1 Frankrijk 2 2 0 0 3 1 +2 6 WW
2 Denemarken 2 1 1 0 2 1 +1 4 GW
3 Australië 2 0 1 1 2 3 -1 1 GV
4 Peru 2 0 0 2 0 2 -2 0 VV
Groep D
1 Kroatië 2 2 0 0 5 0 +5 6 WW
2 Nigeria 2 1 0 1 2 2 0 3 WV
3 IJsland 2 0 1 1 1 3 -2 1 VG
4 Argentinië 2 0 1 1 1 4 -3 1 VG
Groep E
1 Brazilië 2 1 1 0 3 1 +2 4 WG
2 Zwitserland 2 1 1 0 3 2 +1 4 WG
3 Servië 2 1 0 1 2 2 0 3 VW
4 Costa Rica 2 0 0 2 0 3 -3 0 VV
Groep F
1 Mexico 2 2 0 0 3 1 +2 6 WW
2 Duitsland 2 1 0 1 2 2 0 3 WV
3 Zweden 2 1 0 1 2 2 0 3 VW
4 Zuid-Korea 2 0 0 2 1 3 -2 0 VV
Groep G
1 België 2 2 0 0 8 2 +6 6 WW
2 Engeland 1 1 0 0 2 1 +1 3 W
3 Panama 1 0 0 1 0 3 -3 0 V
4 Tunesië 2 0 0 2 3 7 -4 0 VV
Groep H
1 Japan 1 1 0 0 2 1 +1 3 W
2 Senegal 1 1 0 0 2 1 +1 3 W
3 Polen 1 0 0 1 1 2 -1 0 V
4 Colombia 1 0 0 1 1 2 -1 0 V
Promotie play-offs

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
Cristiano RonaldoPortugal 4 1
D. CheryshevRusland 3 0
Diego CostaSpanje 3 0
Philippe CoutinhoBrazilië 2 0
A. DzyubaRusland 2 0
M. JedinakAustralië 2 2
H. KaneEngeland 2 0
R. LukakuBelgië 2 0
L. ModrićKroatië 2 1
A. MusaNigeria 2 0
S. AgüeroArgentinië 1 0
NeymarBrazilië 1 0
C. EriksenDenemarken 1 0
NachoSpanje 1 0
A. FinnbogasonIJsland 1 0

Kanalen met uitzendrechten FIFA Wereldkampioenschap in Verenigde Staten

NBC Sports
Seasons: 2018-2026
Telemundo Inc
Seasons: 2018-2026
fuboTV
Season: 2018
Futbol de Primera Radio
Seasons: 2014-2022
SiriusXM FC
Season: 2018
Sling World Cup
Season: 2018

 

Nieuws

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Saoedi-Arabijun 25
10:00
Egypte
Iranjun 25
14:00
Portugal
Spanjejun 25
14:00
Marokko
Denemarkenjun 26
10:00
Frankrijk
Australijun 26
10:00
Peru
Nigeriajun 26
14:00
Argentini
IJslandjun 26
14:00
Kroati
Mexicojun 27
10:00
Zweden
Zuid-Koreajun 27
10:00
Duitsland
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria 2 - 0 IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië 2 - 0 Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië 1 - 2 Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea 1 - 2 Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland 2 - 1 Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België 5 - 2 Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018