Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

FC Dynamo Kyiv

Kuruluş  1927
Stadyum  NSK Olimpijs'kyj
Capacity  70,050
Manager  A. Khatskevich

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

Kaleciler
Volodymyr MakhankovV. Makhankov
Denys BoykoD. Boyko
Georgiy BushchanG. Bushchan
Artur RudkoA. Rudko
Defans
Mykola MoroziukM. Moroziuk
Gol: 1, Assists: 4
Tamás KádárT. Kádár
Assists: 2
Artem ShabanovA. Shabanov
Yevhen KhacheridiY. Khacheridi
Gol: 1, Assists: 1
Aleksandar PantićA. Pantić
Akhmed AlibekovA. Alibekov
Assists: 1
Carlos Augusto Zambrano OchandarteC. Zambrano
Denys PopovD. Popov
Vitalii MykolenkoV. Mykolenko
Tomasz KędzioraT. Kędziora
Gol: 1, Assists: 3
Mykyta BurdaM. Burda
Gol: 2
Josip PivarićJ. Pivarić
Assists: 1
Orta Saha
Volodymyr ShepelevV. Shepelev
Gol: 2, Assists: 3
Derlis Alberto González GaleanoD. González
Gol: 2
Oleh HusyevO. Husyev
Assists: 1
Yevhen SmyrnyiY. Smyrnyi
Ruslan RotanR. Rotan
Nikita KorzunN. Korzun
Assists: 1
Heorhii TsitaishviliH. Tsitaishvili
Serhiy SydorchukS. Sydorchuk
Benjamin VerbičB. Verbič
Gol: 4, Assists: 1
Denys HarmashD. Harmash
Gol: 3, Assists: 8
Viktor TsygankovV. Tsygankov
Gol: 13, Assists: 9
Vitaliy BuyalskyyV. Buyalskyy
Gol: 4, Assists: 2
Mykola ShaparenkoM. Shaparenko
Gol: 1, Assists: 2
Forvetler
Aluísio Chaves Ribeiro Moraes JúniorJúnior Moraes
Gol: 5, Assists: 1
Dieumerci Mbokani BezuaD. Mbokani
Gol: 9, Assists: 1
Roman VantukhR. Vantukh
Dmytro KhlyobasD. Khlyobas
Gol: 1
Nazariy RusynN. Rusyn
Artem BesedinA. Besedin
Gol: 6, Assists: 2
#İsimAgeA
Kaleciler
33V. Makhankov 2000000100000
71D. Boyko 301080121200000300
1G. Bushchan 2354066001000000
72A. Rudko 2618022001800000
Defans
9M. Moroziuk 3014381817151114100
44T. Kádár 281890212100102600
30A. Shabanov 267208800500100
34Y. Khacheridi 301442171702111700
4A. Pantić 2613421101000100
46A. Alibekov 19332020601000
2C. Zambrano 2800000300000
6D. Popov 1900000000000
42V. Mykolenko 1844254101500100
94T. Kędziora 231964222201413400
26M. Burda 231057121200020410
23J. Pivarić 291722212011301200
Orta Saha
8V. Shepelev 2014952418691123400
25D. González 249611812671120400
20O. Husyev 3515142221301000
45Y. Smyrnyi 1900000200000
17R. Rotan 364369540500201
18N. Korzun 234038440501300
H. Tsitaishvili 1700000100000
16S. Sydorchuk 2779810911300500
7B. Verbič 2492712930341200
19D. Harmash 2816962620614838400
15V. Tsygankov 2021702724384139200
29V. Buyalskyy 252020262427442500
40M. Shaparenko 1974314775912100
Forvetler
11Júnior Moraes 311032181086851000
70D. Mbokani 321354211569791400
47R. Vantukh 1900000100000
13D. Khlyobas 24121010710000
43N. Rusyn 1941010200000
41A. Besedin 22122723131051262310
İsimDateFromFee
Transfers In
R. Rotan 31 Ocak 2018SlaviaFree
Antunes 01 Temmuz 2018Getafe-
C. Zambrano 31 Ocak 2018RubinFree
S. Rybalka 01 Temmuz 2018Sivas-
D. Khlyobas 01 Ocak 2018Dinamo Minsk-
B. Verbič 31 Ocak 2018København4M €
O. Andrievsky 01 Temmuz 2018Zorya-
A. Shabanov 31 Ocak 2018Olimpik DFree
B. Mykhaylichenko 01 Ocak 2018Kamianske-
Z. Ochihava 01 Temmuz 2018Olimpik D-
Transfers Out
A. Kravets 15 Ocak 2018Kayserispor-
D. Vida 03 Ocak 2018BeşiktaşFree
A. Escobar 18 Ocak 2018EstudiantesLoan
P. Lukyanchuk 09 Şubat 2018VeresLoan
O. Tymchyk 31 Ocak 2018ZoryaLoan
I. Zubkov 01 Ocak 2018Vlašim-

Haberler

El partido de la muerte
El País Viajes (blog) (1 week ago)
Футбол: экс-форвард "Динамо" Мбокани будет играть в Турции
Укринформ. Новости Украины и мира (2 days ago)
Футбол: екс-форвард "Динамо" Мбокані гратиме в Туреччині
Укрінформ. Новини України та світу (2 days ago)
Dinamo Kiev sin Carlos Zambrano se llevó el clásico de Ucrania
Futbolperuano.com (Comunicado de prensa) (4 weeks ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

KolombiyaHaz 19
8:00
Japonya
PolonyaHaz 19
11:00
Senegal
RusyaHaz 19
14:00
Mısır
PortekizHaz 20
8:00
Fas
UruguayHaz 20
11:00
Suudi Arabistan
İranHaz 20
14:00
İspanya
DanimarkaHaz 21
8:00
Avustralya
FransaHaz 21
11:00
Peru
ArjantinHaz 21
14:00
Hırvatistan
BrezilyaHaz 22
8:00
Kosta Rika
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya vs Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz vs Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran vs İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç vs Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika vs Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus vs İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya vs Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya vs Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018