Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

NK Maribor

Kuruluş  1960
Stadyum  Ljudski vrt
Capacity  12,994
Manager  D. Milanič

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
J. Handanovič 4000000000000
A. Cotman 2400000000000
M. Obradovič 2700000000000
Defans
S. Ivković 2500000000000
L. Uskoković 2200000000000
M. Milec 2600000000000
K. Doumbia 2700000000000
M. Šuler 3500000000000
A. Rajčevič 3100000000000
M. Viler 3100000000000
D. Šme 2400000000000
A. Hodžić 1900000000000
Ž. Kolmanič 1800000000000
Orta Saha
M. Kramarič 2000000000000
B. Vrhovec 2600000000000
V. Ahmedi 2300000000000
A. Derviševič 2500000000000
D. Vršič 3300000000000
S. Ogrinec 2000000000000
A. Pihler 2400000000000
S. Omoregie 2900000000000
D. Hotič 2200000000000
A. Mertelj 3100000000000
A. Crețu 2600000000000
Forvetler
A. Ahmetović 1900000000000
L. Štor 1900000000000
D. Bohar 2600000000000
G. Bajde 2400000000000
J. Mlakar 1900000000000
L. Zahovič 2200000000000
Marcos Tavares 3400000000000
J. Mešanović 2600000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
K. Doumbia 16 Ocak 2018FHFree
A. Crețu 13 Şubat 2018Olimpija-
S. Ivković 16 Ocak 2018Voždovac-
J. Mlakar 01 Şubat 2018FiorentinaFree
A. Ahmetović 16 Haziran 2018Veržej-
Transfers Out
M. Kabha 31 Ocak 2018H Be'er Sheva440K €
M. Palčič 01 Şubat 2018WisłaFree
L. Inbrum 01 Ocak 2018Gent-
D. Vokič 15 Şubat 2018TriglavFree
J. Billong 01 Ocak 2018Benevento2M €

Haberler

FK Partizani
AS Venezuela (1 day ago)
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
Habertürk (1 day ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan