Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

RC Strasbourg Alsace

Kuruluş  1906
Stadyum  Stade de la Meinau
Capacity  29,230
Manager  T. Laurey

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
B. Rempp 1900000000000
L. Bonnefoi 3400000000000
B. Kamara 2100000000000
Defans
I. Aaneba 1900000000000
P. Martinez 2900000000000
A. N'Dour 2400000000000
D. Tchamba 1900000000000
Y. Salmier 2500000000000
S. Mitrović 2800000000000
K. Lala 2600000000000
Orta Saha
V. Nogueira 3000000000000
D. Liénard 3000000000000
A. Caci 2100000000000
A. Gonçalves 3200000000000
A. Belahmeur 2600000000000
A. Thomasson 2400000000000
L. Zohi 2100000000000
J. Aholou 2400000000000
J. Martin 2800000000000
I. Sissoko 2000000000000
M. Zemzemi 1800000000000
Q. Othon 3000000000000
J. Grimm 3100000000000
B. Corgnet 3100000000000
Forvetler
L. Ajorque 2400000000000
I. Saadi 2600000000000
Nuno Da Costa 2700000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
A. Belahmeur 01 Temmuz 2018Avranches-
Transfers Out
V. Gragnic 31 Ocak 2018Montagnarde-
A. Oukidja 01 Temmuz 2018MetzFree
Bakary Koné 01 Temmuz 2018Málaga-
J. Blayac 01 Temmuz 2018GazélecFree
E. Seka 01 Temmuz 2018Nancy-
D. Foulquier 30 Haziran 2018Watford-

Haberler

Kevin Gameiro kimdir?
Fotomaç (Basın Bildirisi) (4 days ago)
EU Parliament to vote on controversial copyright law
Business Recorder (press release) (1 week ago)
Kyle Weems TOFAŞ'ta
FutbolSayfası (6 days ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan