Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
Belarus

Belarus - Premier League

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajPForm
1   BATE 17 14 2 1 30 10 +20 44 GGGGB
2
Vitebsk 16 10 4 2 25 10 +15 34 GGBGB
3
Dinamo Minsk 15 10 4 1 20 7 +13 34 GGGBB
4   Shakhtyor 16 9 5 2 19 6 +13 32 GBGBG
5   Slutsk 17 9 3 5 21 11 +10 30 GMGGM
6   Dinamo Brest 17 6 8 3 29 21 +8 26 BMGGG
7   Neman Grodno 17 7 4 6 17 21 -4 25 MMMBG
8   Torpedo BelAZ 15 7 3 5 15 11 +4 24 MGGGM
9   Isloch 16 3 8 5 9 14 -5 17 BBMMM
10
Gomel 17 4 4 9 9 21 -12 16 GGMMG
11   Minsk 17 3 6 8 18 22 -4 15 MGBBM
12
Smolevichy-STI 16 3 5 8 13 17 -4 14 MBMMG
13   Tarpeda 17 2 6 9 7 20 -13 12 BBMMG
14
Gorodeya 17 2 6 9 11 22 -11 12 BGMBM
15
Dnepr Mogilev 17 2 5 10 9 23 -14 11 MMBMM
16
Luch Minsk 17 2 5 10 13 29 -16 11 BMBMM
Champions League (Qualification)
Avrupa Ligi (Grup Aşaması)
Küme Düşme

 

Gol Kralları

OyuncuTakımGolPenaltılar
Y. SchikavkoSlutsk 10 0
P. SavitskiyDinamo Brest 9 0
K. VergeychikVitebsk 7 3
M. IvanićBATE 6 0
V. KhvashchinskiyDinamo Minsk 5 0
D. LaptevShakhtyor 5 0
A. MatveenkoVitebsk 5 0
N. SignevichBATE 5 0
M. SkavyshBATE 5 0
I. StasevichBATE 5 0
D. AntsilevskiMinsk 4 1
V. GorbachikSmolevichy-STI 4 1
V. KlimovichTorpedo BelAZ 4 0
D. LebedevGorodeya 4 0
A. SarokaDinamo Minsk 4 0

 

Haberler

Maradona arrives in Belarus to take up new job
Free Malaysia Today (4 days ago)
Football Facts and Streaks 16.07.2018
Euro Football Rumours (6 days ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan