Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

FC BATE Borisov

Kuruluş  1973
Stadyum  Borisov Arena
Capacity  13,126
Manager  A. Baga

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
A. Chernykh 1900000000000
A. Chichkan 22000001300000
D. Scherbitski 221170131300000000
Defans
N. Vasiljević 262854402500000
M. Volodko 2584411921200200
V. Malkevich 181802200900100
A. Shkurdyk 19901100700000
A. Filipović 231170131300010100
N. Milunović 281802200100100
Orta Saha
A. Hleb 371847161900000
A. Rios 312703300400100
E. Yablonski 23900101000210100
I. Stasevich 321155131302040100
J. Tuominen 22406060800000
Z. Volkov 20908111010200100
M. Ivanić 24999131218140100
D. Baga 281151131302010300
S. Dragun 301107131210110100
S. Simović 291392201000000
Y. Berezkin 212526242800000
Forvetler
N. Signevich 261018131219140400
I. Sen 1900000000000
V. Mukhamedov 20426060800000
M. Skavysh 2848713676720000
M. Gordeychuk 282995323320000
İsimDateFromFee
Transfers In
N. Vasiljević 09 Şubat 2018TokushimaFree
Transfers Out
D. Polyakov 04 Ocak 2018APOEL-
J. Buljat 01 Mart 2018Lok PlovdivFree
A. Volodko 01 Ocak 2018Karagandy-
V. Gayduchik 20 Şubat 2018Sūduva-
V. Gvilia 29 Ocak 2018Luzern-
A. Rušević 01 Ocak 2018NapredakFree

Haberler

Bate San Pancho al Brasil
Periódico Zócalo (2 weeks ago)
El Mundial 2018 bate el récord de más tandas de penaltis en octavos
Listín Diario (Comunicado de prensa) (2 weeks ago)

Videolar


Bateria de exames continuam no Ninho
Salı, 12 Haz

Sereias da Vila 5 x 0 Taubaté | MELHORES MOMENTOS | Pau…
Pazartesi, 11 Haz

Lo mejor y lo peor de la Copa Mundial de la FIFA en Deb…
Cumartesi, 9 Haz

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan