Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
Avusturya

Avusturya - Football Bundesliga

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajP
1 Admira 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Austria Wien 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Hartberg 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 LASK Linz 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Mattersburg 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Rapid Wien 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Rheindorf Altach 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Salzburg 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 St. Pölten 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Sturm Graz 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Wacker Innsbruck 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Wolfsberger AC 0 0 0 0 0 0 +0 0
Küme Düşme Roundu

 

Gol Kralları

OyuncuTakımGolPenaltılar
M. DabourSalzburg 22 1
D. AlarSturm Graz 20 2
S. PrevljakMattersburg 16 2
C. KnasmüllnerAdmira 12 4
S. SchwabRapid Wien 12 2
F. GulbrandsenSalzburg 11 0
L. GrozurekAdmira 10 0
R. HolzhauserAustria Wien 10 4
G. KvilitaiaRapid Wien 10 2
T. MurgRapid Wien 10 0
P. MichorlLASK Linz 9 1
J. AignerRheindorf Altach 8 3
K. FriesenbichlerAustria Wien 8 0
H. WolfSalzburg 8 1
P. ZuljSturm Graz 8 2

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan